Dayann Methalie
France · Defender

Dayann Methalie

YAŞ19
BOY186
KİLO70
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2024 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 5 107 0 0 6.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSunderland 1 0 0 0 –
Premier LeagueSunderland 4 107 0 0 6.14
Şut1
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan7%64
Müdahale1
Faul1
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26 28 1.891 2 1 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 28 1.891 2 1 6.54
Şut12%58 isabet
Kilit pas10
Drible27%36 başarı
İkili kazanılan99%39
Müdahale53
Faul5410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11235 yedek
G+A / 900.14
Kart9
2024/25 10 0 0 0 –
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 10 0 0 0 –
TOPLAM GOL1
İLK 112522 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 30 3-4-3 — 9 4-2-3-1 — 5 5-4-1 — 2 46 maç
  • 3-4-2-130%65
  • 3-4-39%20
  • 4-2-3-15%11
  • 5-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.10.2026 BrightonH 0-2 17 0 6.6
20.09.2026 Manchester CityA 5-3 90 1 5.7
16.09.2026 AZ AlkmaarH 1-0 –↑ – –
12.09.2026 ArsenalH 0-2 0 0 –
05.09.2026 BrentfordA 1-1 0 0 –
17.05.2026 NantesA 0-0 17 – 6.3
10.05.2026 LyonH 2-1 60 1 1 8.0
03.05.2026 StrasbourgA 1-2 78 1 1 7.7
25.04.2026 MonacoH 2-2 86 1 – 6.3
17.04.2026 LensA 3-2 26↑ – 6.5
12.04.2026 LilleH 0-4 84 1 6.0
03.04.2026 Paris Saint GermainA 3-1 67 – 6.3
07.03.2026 MarseilleH 0-1 79 – 6.2
28.02.2026 RennesA 1-0 85 – 6.5
21.02.2026 Paris FCH 1-1 92 – 6.7
15.02.2026 Le HavreA 2-1 35↑ – 6.5
08.02.2026 AngersA 1-0 12↑ – 6.3
13.12.2025 Paris FCA 0-3 63 – 6.2
06.12.2025 StrasbourgH 1-0 90 – 6.5
29.11.2025 MarseilleA 2-2 78 – 6.2
23.11.2025 AngersH 0-1 72 3 6.3
09.11.2025 LorientA 1-1 90 1 7.3
02.11.2025 Le HavreH 0-0 79 – 6.2
29.10.2025 RennesH 2-2 90 1 6.9
25.10.2025 MonacoA 1-0 84 – 6.5
19.10.2025 MetzH 4-0 76 – 7.3
05.10.2025 LyonA 1-2 45↑ 2 6.6
27.09.2025 NantesH 2-2 14↑ – 6.6
21.09.2025 AuxerreA 1-0 56 – 6.3
14.09.2025 LilleA 2-1 89 1 6.3
30.08.2025 Paris Saint GermainH 3-6 79 1 5.3
24.08.2025 Stade Brestois 29H 2-0 83 – 7.0
16.08.2025 NiceA 0-1 82 – 6.3
03.05.2025 RennesH 2-1 –↑ – –
27.04.2025 NantesA 0-0 –↑ – –
07.03.2025 MonacoH 1-1 –↑ – –
02.02.2025 NiceH 1-1 –↑ – –
12.01.2025 StrasbourgH 1-2 –↑ – –
22.11.2024 Paris Saint GermainA 3-0 –↑ – –
20.10.2024 AngersH 1-1 –↑ – –
31.08.2024 MarseilleH 1-3 –↑ – –
25.08.2024 NiceA 1-1 –↑ – –
18.08.2024 NantesH 0-0 –↑ – –
ŞUT16
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.193 · GOL 52' · xG 0.039 10' · xG 0.106 · GOL 33' · xG 0.047 34' · xG 0.033 83' · xG 0.025 48' · xG 0.031 44' · xG 0.037 25' · xG 0.027 75' · xG 0.017 74' · xG 0.027 49' · xG 0.086 37' · xG 0.142 76' · xG 0.005 75' · xG 0.188 11' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%56) Kontra atak — 4 (%25) Korner — 2 (%12) Duran top — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası9%56
  • Kontra atak4%25
  • Korner2%12
  • Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%81) Sağ ayak — 2 (%12) Kafa — 1 (%6) 16 şut
  • Sol ayak13%81
  • Sağ ayak2%12
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 5 %31
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 2 %12
AKSİYON HARİTASI1336 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 13 13 13 13 13 13 14 15 15 15 15 15 16 16 16 17 17 18 18 18 19 19 21 21 22 22 23 24 27 27 28 28 28 29 30 31 32 32 35 46
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 11 11 12 12 13 14 14 14 14 15 15 15 16 17 19 20 20 21 28 35
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 10 11 11 13 13 13 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 8 9 9 9 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1336
Pas 664 Pas — 664 (%53) Top teması 104 Top teması — 104 (%8) Top kazan… 103 Top kazanma — 103 (%8) Çalım 98 Çalım — 98 (%8) Faul 71 Faul — 71 (%6) Müdah… 59 Müdahale — 59 (%5) Uzaklaştırma — 40 (%3) Top kaptırma — 39 (%3) Korner kazandırma — 35 (%3) Hava topu — 34 (%3)
  • Pas664%53
  • Top teması104%8
  • Top kazanma103%8
  • Çalım98%8
  • Faul71%6
  • Müdahale59%5
  • Uzaklaştırma40%3
  • Top kaptırma39%3
  • Korner kazandırma35%3
  • Hava topu34%3
PİYASA DEĞERİ€12.00M+500.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 43 maç
Sunderland 5maç 2026
Toulouse 38maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-20 Toulouse → Sunderland —
2024-07-01 Toulouse U19 → Toulouse B -
2023-07-01 Toulouse FC U17 → Toulouse U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
02.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Sunderland AFC GÜÇLÜ %82 2026-08-15
Sunderland AFC %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1874 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Ligue 1 2025
PERFORMANS45.11874 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 77.1
Box-to-box orta saha 72.6
İleri sekiz 68.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %63
Dakika %82
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %68
Dakika %89
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.55 3.2 80
Ortalama rating 6.55 7.1 92
Performans skoru 45.1 75 60
Pas arası / 90 1.06 2.3 46
İkili mücadele kazanma 39.29 58 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam