LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
EFL Trophy2020/2021 · England
🏆
Championship2018/2019 · Scotland
🏆
Challenge Cup2018/2019 · Scotland
🥈
Premier League 22024/2025 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
28
1.114
9
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%65 isabet
Kilit pas11
Drible1%9 başarı
İkili kazanılan70%46
Müdahale12
Faul1311 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111216 yedek
G+A / 900.81
Kart2
2024/25
12
406
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan29%39
Müdahale6
Faul77 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1148 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2023/24
6
57
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan8%62
Müdahale1
Faul15 kazanılan
Ofsayt1
2022/23
13
1.041
10
3
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%60 isabet
Kilit pas10
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan83%49
Müdahale13
Faul1317 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı21 kaçan
İlk 11112 yedek
G+A / 901.12
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 111628 yedek girdi
KART3
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 5 %45
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%60
- 3-4-2-112%28
- 5-4-12%5
- 3-4-31%2
- 4-1-4-11%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Sheffield UtdH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | 0↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | 84 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 09.05.2026 | MiddlesbroughA | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | PrestonA | 1-3 | 68 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 28.04.2026 | IpswichH | 2-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 21↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.04.2026 | SwanseaA | 1-2 | 68 | 2 | 6.5 | ||
| 14.04.2026 | BlackburnH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2026 | WrexhamA | 1-5 | 21↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 21.03.2026 | Oxford UnitedH | 2-0 | 30↑ | 2 | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | West BromA | 1-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 24.02.2026 | QPRH | 5-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | CharltonH | 1-1 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.02.2026 | LeicesterA | 3-4 | 45↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 07.02.2026 | WatfordH | 1-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | Stoke CityA | 0-2 | 65 | 1 | – | 6.5 | |
| 25.01.2026 | PortsmouthA | 1-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 21.01.2026 | Sheffield UtdH | 1-0 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | Hull CityH | 1-2 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.01.2026 | MiddlesbroughA | 4-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | DerbyA | 1-1 | 30 | 1 | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | Sheffield UtdA | 1-2 | 85 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 27.09.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Hull CityA | 3-1 | 15↑ | – | 6.0 | ||
| 14.09.2025 | PortsmouthH | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | WatfordA | 2-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Stoke CityH | 1-2 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | WrexhamH | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | ArsenalH | 1-2 | 70 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | EvertonA | 2-0 | 30↑ | 2 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Manchester CityH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | FulhamH | 1-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | West HamA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | Aston VillaH | 0-3 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | TottenhamA | 3-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | ArsenalA | 3-1 | 27 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2024 | BournemouthA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | IpswichH | 1-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Manchester UnitedH | 0-3 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 26.05.2024 | LeedsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2024 | West BromH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | West BromA | 0-0 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | LeedsA | 1-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 25.11.2023 | HuddersfieldA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | West BromH | 2-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 22.01.2023 | MiddlesbroughH | 2-0 | 90 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 14.01.2023 | SwanseaH | 1-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 01.01.2023 | BlackpoolA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 29.12.2022 | WiganA | 1-4 | 28↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.12.2022 | BlackburnH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.12.2022 | Hull CityA | 1-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2022 | RotherhamH | 3-0 | 90 | 2 | 1 | 8 | 9.2 |
| 27.08.2022 | NorwichH | 0-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 20.08.2022 | Stoke CityA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.08.2022 | Sheffield UtdA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT32
GOL9
xG5.9
xG FARKI+3.1over performing
DÖNÜŞÜM%28.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%59
- Duran top5%16
- Korner4%12
- Açık oyun3%9
- Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
- Kafa16%50
- Sağ ayak12%38
- Sol ayak4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 8 %25
- 46-60' 6 %19
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 5 %16
PİYASA DEĞERİ€2.80M-30.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ26
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 63 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
3 maç
02.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
20 maç
08.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2021 · Sunderland
1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1114 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.6Championship 2025
PERFORMANS69.11114 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
87.8
Pivot forvet
85.5
Baskıcı forvet
82.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%89
Dakika
%62
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%87
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.73
0.65
100
Performans skoru
69.1
78
89
Tahmini xG / 90
0.478
0.48
100
Şut isabeti
65.38
48
100
Dakika güvenliği
88.5
72
100
Ortalama rating
6.79
7.15
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
PaulinhoToluca · 33
%95
20gol
3asist
66scout
Liga MX
Gabriel ÁvalosIndependiente · 35
%81
12gol
2asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Jan Luca SchulerHertha BSC · 26
%78
8gol
1asist
70scout
2. Bundesliga
Mame Biram DioufKeçiörengücü · 38
%78
16gol
3asist
66scout
1. Lig
Stefán Ingi SigurðarsonSandefjord · 24
%75
15gol
1asist
71scout
Eliteserien
Dino IslamovićRosenborg · 31
%71
14gol
3asist
67scout
Eliteserien
Petar RatkovRed Bull Salzburg · 22
%62
9gol
2asist
78scout
Bundesliga
Bogdan PopovEmpoli · 18
%60
5gol
0asist
73scout
€600K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



