LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Turkey
🏆
Cup2023/2024 · Turkey
🏆
Taça da Liga2023/2024 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🏆
CAF African Nations Championship2014 South Africa · Africa
🥈
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
30
848
0
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan31%38
Müdahale14
Faul153 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11822 yedek
G+A / 900.11
Kart51
2024/25
37
1.971
2
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas18
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan106%52
Müdahale50
Faul289 kazanılan
İlk 112116 yedek
G+A / 900.14
Kart61
2023/24
27
1.695
3
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas14
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan109%61
Müdahale45
Faul2219 kazanılan
Penaltı2
İlk 11207 yedek
G+A / 900.16
Kart11
2022/23
24
2.029
2
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas14
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan119%54
Müdahale54
Faul3424 kazanılan
İlk 1124
G+A / 900.13
Kart5
2021/22
41
3.547
2
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas42
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan201%53
Müdahale84
Faul5125 kazanılan
İlk 1141
G+A / 900.1
Kart12
2020/21
39
2.299
4
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas20
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan107%50
Müdahale50
Faul3910 kazanılan
İlk 112712 yedek
G+A / 900.27
Kart8
TOPLAM GOL4
İLK 113338 yedek girdi
KART15
FORMA73
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 3 %75
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%48
- 3-5-223%33
- 4-4-26%9
- 3-4-2-14%6
- 3-5-1-12%3
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | AS RomaH | 0-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | InterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | ComoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | LecceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AC MilanH | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | TorinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | FiorentinaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AtalantaA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | GenoaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | BolognaA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | SassuoloA | 3-0 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | ParmaA | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | PisaH | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | CagliariA | 4-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 26.01.2026 | UdineseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | BolognaH | 2-3 | 53 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2026 | LazioH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 07.01.2026 | NapoliA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | TorinoH | 0-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | AC MilanA | 3-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | FiorentinaA | 1-2 | 75 | 1 | – | 6.9 | |
| 06.12.2025 | AtalantaH | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | GenoaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | ParmaH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | LecceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | AS RomaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | CremoneseH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | LazioA | 4-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 07.08.2025 | St Patrick's Athl.A | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 26↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.04.2025 | Le HavreA | 1-1 | 45↑ | 2 | 7.6 | ||
| 12.04.2025 | MarseilleH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | NiceH | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | AngersA | 0-2 | 45 | 2 | 7.2 | ||
| 07.03.2025 | ToulouseA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2025 | ReimsH | 3-0 | 88 | 3 | 7.9 | ||
| 22.02.2025 | LilleA | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | NantesH | 7-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 12.02.2025 | BenficaH | 0-1 | 52 | – | 5.9 | ||
| 07.02.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | TwenteA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | AntalyasporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.01.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | SamsunsporH | 0-0 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 11.01.2025 | BB BodrumsporH | 2-1 | 65↑ | – | 6.9 | ||
| 03.01.2025 | RizesporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.12.2024 | AlanyasporH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 16.12.2024 | Adana DemirsporA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 12.12.2024 | Bodo/GlimtA | 2-1 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | FenerbahceH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.12.2024 | HataysporA | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | GoztepeH | 2-4 | 59 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | Istanbul BasaksehirA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.11.2024 | Malmo FFH | 2-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | KasimpasaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | GalatasarayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | LyonA | 0-1 | 10↑ | – | 7.2 |
AKSİYON HARİTASI418 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR418
- Pas291%73
- Top kazanma25%6
- Top teması19%5
- Hava topu17%4
- Uzaklaştırma16%4
- Faul11%3
- Müdahale6%1
- Pas arası6%1
- Top kaptırma5%1
- İkili mücadele5%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M+200.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 198 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
11.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
08.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Cup2023 · Besiktas
2sarı · 4 maç
🟨
Primeira Liga2021 · SC Braga
10sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 848 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.6Serie A 2025
PERFORMANS39.7848 dk
KARARUygun değil43/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
64.7
Top kapan ön libero
62.7
Box-to-box orta saha
53.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%57
Dakika
%58
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%57
Dakika
%74
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.46
72
69
Dakika güvenliği
53.1
82
65
Ortalama rating
6.59
7.2
92
Pas arası / 90
1.17
1.6
73
Performans skoru
39.7
76
52
Müdahale / 90
1.49
2
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pol LozanoEspanyol · 26
%95
2gol
1asist
54scout
€6.00M
La Liga
Magomed OzdoevPAOK · 33
%89
0gol
1asist
38scout
UEFA Europa League
Ramazan CivelekKayserispor · 29
%77
0gol
2asist
56scout
€800K
Süper Lig
Yusuf ÖzdemirAlanyaspor · 24
%67
1gol
1asist
54scout
€2.60M
Süper Lig
Casper De NorreMillwall · 28
%67
1gol
4asist
54scout
Championship
Nikolas SattlbergerGenk · 21
%63
0gol
1asist
57scout
Jupiler Pro League
James MilnerBrighton · 39
%60
1gol
1asist
49scout
€750K
Premier League
Dženis BurnićKarlsruher SC · 27
%60
1gol
1asist
56scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



