Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut150.87 / 90
Kilit pas80.46 / 90
Başarılı dripling120.69 / 90
Kazanılan ikili1367.85 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 2.31 %90
- Pas arası 0.92 %26
- Blok 0.12 %7
- İkili mücadele %69 %97
- Pas isabeti %65 %0
- Faul (az iyi) 1.21 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1559 dakika oynadı.
2025/26
20
1.559
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas8
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan136%69
Müdahale40
Faul2149 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11182 yedek
G+A / 900.06
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | DunkerqueH | 3-2 | 9↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 02.05.2026 | PAUA | 1-3 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | ReimsA | 1-1 | 33 | – | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | AnnecyH | 1-5 | 62 | – | 5.6 | ||
| 10.04.2026 | Clermont FootA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Saint EtienneH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.03.2026 | BoulogneA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | Le MansH | 2-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | MontpellierH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.02.2026 | LavalA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.02.2026 | GrenobleH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.02.2026 | RED Star FC 93A | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Estac TroyesH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 30.01.2026 | BastiaA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2026 | RodezH | 1-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.01.2026 | GuingampH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | AmiensA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | Clermont FootH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.12.2025 | GrenobleA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Saint EtienneA | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 |
ŞUT21
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%38
- Korner7%33
- Açık oyun3%14
- Taç sonrası2%10
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%62
- Kafa6%29
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 5 %24
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 5 %24
- 76-90+' 4 %19
PİYASA DEĞERİ€1.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 20 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-01-09
AS Nancy B
→
AS Nancy
-
AS Nancy B
→
AS Nancy
-
2023-07-01
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
AS Nancy U19
→
AS Nancy B
-
2022-07-01
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
AS Nancy U17
→
AS Nancy U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1559 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.8Ligue 2 2025
PERFORMANS60.31559 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
76.8
Klasik stoper
76.7
Defansif bek
76.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%56
Dakika
%61
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%64
Dakika
%81
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.81
7.1
96
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
60.3
74
82
Müdahale / 90
2.31
3
77
İkili mücadele kazanma
68.69
62
100
Pas arası / 90
0.92
2.2
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas Martínez QuartaRiver Plate · 29
%95
1gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Olwethu MakhanyaPhiladelphia Union · 21
%81
1gol
0asist
77scout
Major League Soccer
Maximiliano OliveraPenarol · 33
%81
1gol
0asist
52scout
CONMEBOL Libertadores
Luke AylingMiddlesbrough · 34
%80
1gol
5asist
64scout
Championship
Dylan DurivauxRED Star FC 93 · 24
%71
1gol
3asist
77scout
€1.50M
Ligue 2
Daniel TonoliModena · 23
%62
5gol
0asist
80scout
€2.00M
Serie B
Davide CalabriaPanathinaikos · 29
%60
1gol
1asist
55scout
UEFA Europa League
Raul GustavoNew York City FC · 26
%60
0gol
1asist
59scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
