Fahd Moufi
Morocco · Defender

Fahd Moufi

YAŞ29
BOY179 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİMulhouse
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili94.58 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 4.583.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Super Cup2023/2024 · Croatia · 2nd Place
🥈 Ligue 12014/2015 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 2 2022 2 2025 0
GolAsist
2025/26 5 327 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
FIFA Club World CupWydad AC 3 177 0 0 6.45
Premier LeagueFC Orenburg 2 150 0 0 6.60
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan15%48
Müdahale7
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1141 yedek
Kart1
2022/23 21 1.784 1 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 21 1.784 1 1 6.85
Şut6%50 isabet
Kilit pas22
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan100%56
Müdahale22
Faul2128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1121
G+A / 900.1
Kart11
Kaptan12maçta
2021/22 31 2.758 1 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 31 2.758 1 1 6.95
Şut12%17 isabet
Kilit pas32
Drible27%48 başarı
İkili kazanılan164%53
Müdahale36
Faul2959 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1131
G+A / 900.07
Kart81
Kaptan2maçta
2020/21 28 2.157 0 4 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPortimonense 28 2.157 0 4 6.97
Şut4
Kilit pas21
Drible21%45 başarı
İkili kazanılan148%52
Müdahale45
Faul4247 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11253 yedek
G+A / 900.17
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 11315 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 17 5-4-1 — 6 3-4-3 — 3 4-3-3 — 3 4-4-2 — 2 3-1-4-2 — 1 32 maç
  • 4-2-3-117%53
  • 5-4-16%19
  • 3-4-33%9
  • 4-3-33%9
  • 4-4-22%6
  • 3-1-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2025 AkhmatH 2-2 90 2 6.3
17.08.2025 AkronA 1-2 60 3 6.9
26.06.2025 Al AinH 1-2
22.06.2025 JuventusA 4-1 87 6.3
18.06.2025 Manchester CityA 2-0 90 6.6
24.02.2023 FamalicaoA 1-0 45 6.3
18.02.2023 MaritimoHC 2-1 90 7.5
11.02.2023 GuimaraesA 1-0 90 6.7
06.02.2023 Pacos FerreiraH 1-0 90 6.6
29.01.2023 BoavistaA 4-2 90 1 1 6.9
20.01.2023 AroucaAC 4-0 90 6.0
13.01.2023 Santa ClaraHC 0-0 90 7.3
06.01.2023 BenficaAC 1-0 90 6.3
28.12.2022 Casa PiaHC 1-2 90 1 6.2
13.11.2022 SC BragaHC 1-2 90 6.9
04.11.2022 GIL VicenteAC 1-2 90 7.2
24.10.2022 Rio AveAC 1-0 30 5.3
08.10.2022 FC PortoHC 0-2 90 6.2
01.10.2022 VizelaAC 1-0 90 7.2
16.09.2022 ChavesHC 1-0 90 2 7.9
10.09.2022 Sporting CPAC 4-0 90 6.9
04.09.2022 FamalicaoH 1-0 90 8.0
27.08.2022 MaritimoA 0-1 90 1 7.3
21.08.2022 GuimaraesH 2-1 90 1 7.0
15.08.2022 Pacos FerreiraA 0-3 90 7.3
07.08.2022 BoavistaH 0-1 89 1 6.9
14.05.2022 MaritimoA 0-1 68 1 6.9
07.05.2022 Sporting CPHC 2-3 90 6.7
30.04.2022 AroucaA 1-0 80 6.0
23.04.2022 MoreirenseHC 1-0 90 1 6.9
16.04.2022 FC PortoA 7-0 90 5.3
10.04.2022 FamalicaoH 1-0 90 7.7
02.04.2022 BelenensesA 2-0 90 6.9
20.03.2022 SC BragaH 1-2 90 7.5
05.03.2022 BenficaH 1-2 90 7.2
27.02.2022 VizelaA 1-1 90 2 6.7
21.02.2022 Santa ClaraA 1-1 90 1 2 7.7
12.02.2022 BoavistaH 1-1 90 7.2
30.01.2022 TondelaH 1-2 90 6.3
23.01.2022 GIL VicenteA 1-0 90 7.2
17.01.2022 GuimaraesH 1-1 90 1 6.9
09.01.2022 MaritimoH 1-2 90 1 7.2
18.12.2021 AroucaH 1-1 90 1 6.9
12.12.2021 MoreirenseA 0-1 90 6.6
03.12.2021 FC PortoH 0-3 90 6.9
27.11.2021 FamalicaoA 0-3 90 1 7.9
06.11.2021 BelenensesH 2-0 90 6.9
01.11.2021 SC BragaA 3-0 90 6.2
24.10.2021 EstorilH 0-2 90 1 6.6
03.10.2021 BenficaA 0-1 90 7.6
26.09.2021 VizelaH 0-0 90 7.5
17.09.2021 Santa ClaraH 2-1 90 1 6.9
12.09.2021 BoavistaA 1-1 90 6.5
29.08.2021 Pacos FerreiraH 0-1 90 7.3
22.08.2021 TondelaA 0-3 90 6.9
15.08.2021 GIL VicenteH 0-1 90 1 7.2
08.08.2021 GuimaraesA 0-1 90 7.2
19.05.2021 SC BragaH 0-0 90 7.5
15.05.2021 BoavistaA 1-0 90 6.2
06.05.2021 BelenensesA 1-0 90 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 85 maç
Wydad AC 3maç 2025
FC Orenburg 2maç 2025
Morocco 2022–2023
Portimonense 80maç 2020–2022
Tondela 2017–2019
Sedan 2016
Olympique Lyonnais II 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-13 HNK Hajduk Split Wydad AC
2023-07-11 Portimonense HNK Hajduk Split
2020-09-30 Tondela Portimonense
2017-07-14 Lyon Tondela
2017-07-01 Sedan Lyon
2016-09-01 Lyon Sedan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Primeira Liga2021 · Portimonense 1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 177 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.2FIFA Club World Cup 2025
PERFORMANS62.6177 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 277 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %74
Dakika %55
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %70
Dakika %41
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam