LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili11.45 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
1.452.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Coupe de France2024/2025 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
4
107
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Müdahale2
İlk 1122 yedek
2024/25
46
2.658
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan77%54
Müdahale12
Faul921 kazanılan
İlk 113016 yedek
G+A / 900.03
Kart1
2023/24
27
1.193
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale10
Faul53 kazanılan
İlk 111116 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 113222 yedek girdi
KART1
FORMA31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%62
- 5-4-18%15
- 4-3-37%13
- 4-4-23%6
- 3-4-31%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | Fortuna SittardH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | HeerenveenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2025 | MetzH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2025 | MetzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | LilleA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Saint EtienneH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | NiceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | ToulouseH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | LensA | 0-2 | 55 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | StrasbourgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | MarseilleH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Stade Brestois 29A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | AuxerreH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2025 | MonacoA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2025 | RennesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | AngersH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | LyonA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | NantesH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | GaisA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | Mjallby AIFH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | Hammarby FFH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | HalmstadA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | IF ElfsborgH | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | BK HackenA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.09.2024 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | 84 | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | Kalmar FFH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | IFK VarnamoA | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.07.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.07.2024 | Malmo FFH | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.07.2024 | GaisH | 3-1 | 79 | – | 7.0 | ||
| 06.07.2024 | Mjallby AIFA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2024 | IFK NorrkopingH | 5-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | Hammarby FFA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.05.2024 | Vasteras SK FKH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2024 | IFK GoteborgH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2024 | AIK StockholmA | 1-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | BK HackenH | 0-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 29.04.2024 | IF ElfsborgA | 2-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | IFK VarnamoH | 0-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2024 | Djurgardens IFA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2024 | Kalmar FFA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | HalmstadH | 3-0 | 54↑ | – | 6.6 | ||
| 30.10.2023 | Hammarby FFA | 2-2 | 74 | – | 6.5 | ||
| 21.10.2023 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 07.10.2023 | IFK GoteborgA | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | Degerfors IFH | 3-2 | 61 | – | 7.0 | ||
| 16.09.2023 | Varbergs BoIS FCH | 7-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 02.09.2023 | HalmstadA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.08.2023 | Malmo FFH | 1-3 | 86 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2023 | BK HackenA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.08.2023 | Kalmar FFH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.08.2023 | IF ElfsborgA | 1-0 | 88 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 77 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01
Sirius U19
→
Sirius
-
Sirius U19
→
Sirius
-
2022-07-01
IK Sirius U17
→
Sirius U19
-
IK Sirius U17
→
Sirius U19
-
2022-01-01
IK Sirius Jgd.
→
IK Sirius U17
-
IK Sirius Jgd.
→
IK Sirius U17
-
2021-07-01
IFK Haninge U17
→
IK Sirius Jgd.
free transfer
IFK Haninge U17
→
IK Sirius Jgd.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Bacak sakatlığıKadroda yok
37 maç
04.2026
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 62 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.7UEFA Europa League 2025
PERFORMANS66.062 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
55.7
Agresif stoper
51.4
Defansif bek
50.0
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%69
Dakika
%19
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%78
Dakika
%25
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
100
62
100
Performans skoru
75.7
76
100
İkili mücadele kazanma
100
64
100
Pas arası / 90
4
1.8
100
Müdahale / 90
2
2.2
91
Ortalama rating
6.9
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo MaríFiorentina · 32
%95
0gol
0asist
61scout
€2.50M
Serie A
Oleksandr RomanchukUniversitatea Craiova · 26
%91
1gol
1asist
63scout
UEFA Europa Conference League
Bruno WilsonSan Jose Earthquakes · 29
%87
1gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Tayyip Talha SanuçGazişehir Gaziantep · 26
%84
0gol
0asist
76scout
€1.80M
Süper Lig
Aitor ParedesAthletic Club · 25
%68
0gol
0asist
59scout
€15.00M
UEFA Champions League
Kahraman DemirtaşAmed · 31
%66
0gol
0asist
55scout
1. Lig
Andrias EdmundssonVerona · 25
%66
0gol
0asist
74scout
Serie A
João AfonsoTondela · 35
%60
0gol
0asist
56scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

