LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🥈
Ligue 22022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
19
513
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
İkili kazanılan26%46
Müdahale9
Faul106 kazanılan
İlk 11514 yedek
Kart2
2024/25
17
1.530
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible9%100 başarı
İkili kazanılan92%54
Müdahale25
Faul2421 kazanılan
İlk 1117
G+A / 900.12
Kart4
2023/24
35
1.902
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas7
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan99%64
Müdahale43
Faul1418 kazanılan
İlk 112015 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2021/22
27
2.289
1
4
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas34
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan199%59
Müdahale61
Faul3039 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11252 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2020/21
31
1.363
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas12
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan105%53
Müdahale24
Faul1924 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111516 yedek
G+A / 900.13
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 115431 yedek girdi
KART12
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%40
- 3-5-216%22
- 4-2-3-113%18
- 4-5-16%8
- 5-4-15%7
- 4-1-4-14%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | ParmaH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 28.12.2025 | BolognaA | 1-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | TorinoH | 0-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | AC MilanA | 2-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | FiorentinaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | ComoA | 2-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2025 | PisaH | 2-2 | 72 | 1 | 5.6 | ||
| 09.11.2025 | AtalantaA | 0-3 | 81 | 2 | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | GenoaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2025 | CagliariA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | AS RomaH | 0-1 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | LecceA | 0-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | VeronaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | UdineseH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | InterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | LazioH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | CremoneseA | 3-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | NapoliH | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | CatanzaroH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | JuventusH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | CagliariA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.05.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 02.05.2025 | TorinoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AC MilanH | 0-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.04.2025 | EmpoliA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | MonzaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | LecceA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | BolognaH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | NapoliH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | ComoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.03.2025 | AtalantaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | LazioH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2025 | GenoaA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | AS RomaH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.02.2025 | UdineseA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 27.01.2025 | VeronaH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.06.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | 50↑ | – | 7.2 | ||
| 30.05.2024 | Saint EtienneA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | StrasbourgA | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2024 | RennesH | 2-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 28.04.2024 | LilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | Le HavreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2024 | LensH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | Stade Brestois 29A | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | MonacoH | 2-5 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | ReimsA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.03.2024 | Clermont FootH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.03.2024 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.02.2024 | LyonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | MontpellierA | 3-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2024 | MarseilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | LorientH | 1-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 27.01.2024 | NiceA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.12.2023 | Paris Saint GermainA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | MontpellierH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | Stade Brestois 29H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | LilleA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2023 | LorientA | 2-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | NantesH | 3-1 | 22↑ | – | 6.9 |
ŞUT3
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası1%33
- Kontra atak1%33
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%67
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
20 maç
01.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 513 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.2Serie A 2025
PERFORMANS46.0513 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
48.6
Ayağı iyi stoper
48.1
Defansif bek
47.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%34
Dakika
%41
Değer / getiri
%93
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%33
Dakika
%59
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.51
7.2
90
İkili mücadele kazanma
46.43
68
68
Pas hacmi / 90
33.51
45
74
Müdahale / 90
1.58
2.4
66
Blok / 90
0.53
1.8
29
Pas arası / 90
0.35
1.8
19
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos AlbarránCordoba · 31
%95
1gol
0asist
58scout
€300K
Segunda División
Mladen DevetakHNK Rijeka · 26
%90
0gol
0asist
48scout
UEFA Europa Conference League
Diego AlendeFC Andorra · 28
%77
1gol
0asist
66scout
€500K
Segunda División
João Pedro TchocaCorinthians · 22
%69
0gol
1asist
71scout
Serie A
Javi RodríguezCelta Vigo · 22
%63
0gol
0asist
61scout
€15.00M
UEFA Europa League
Simone BonettiReggiana
%63
0gol
1asist
60scout
€1.70M
Serie B
Iker CordobaMirandes · 20
%61
0gol
0asist
76scout
€500K
Segunda División
VitãoInternacional · 25
%60
0gol
0asist
49scout
CONMEBOL Libertadores
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




