Javier Ablanque Albarrán
Spain · Defender

Javier Ablanque Albarrán

YAŞ31
BOY185 cm
KİLO74 kg
KULÜPCordoba
DOĞUM YERİBadalona
LİGSegunda División
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut130.47 / 90
Kilit pas40.14 / 90
Başarılı dripling20.07 / 90
Kazanılan ikili1033.69 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %63 (1.69) Pas arası — %5 (0.65) Blok — %5 (0.18) İkili mücadele — %2 (%47) Pas isabeti — %31 (%81) Faul (az iyi) — %2 (1.97) 18 ORT. % 63 5 5 2 31 2
  • Müdahale 1.69 %63
  • Pas arası 0.65 %5
  • Blok 0.18 %5
  • İkili mücadele %47 %2
  • Pas isabeti %81 %31
  • Faul (az iyi) 1.97 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2510 dakika oynadı.
2025/26 34 2.510 1 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónCordoba 34 2.510 1 0 6.45
Şut13%46 isabet
Kilit pas4
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan103%47
Müdahale47
Faul559 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11295 yedek
G+A / 900.04
Kart91
Kaptan25maçta
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1111 yedek girdi
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 HuescaHC 1-1 90 1 6.9
10.05.2026 Granada CFHC 1-0 90 1 6.9
02.05.2026 CastellónAC 1-2 90 6.2
26.04.2026 Sporting GijonHC 3-2 90 1 1 7.3
18.04.2026 Cultural LeonesaAC 1-2 90 2 6.5
11.04.2026 ZaragozaHC 1-0 90 7.2
04.04.2026 CadizA 1-3 45 6.2
31.03.2026 Deportivo La CorunaAC 2-0 90 6.0
27.03.2026 MirandesHC 2-2 90 6.2
22.03.2026 BurgosA 4-0
15.03.2026 Real Sociedad IIH 0-2 45 5.2
08.03.2026 Racing SantanderA 4-3
02.03.2026 FC AndorraHC 1-4 70 2 6.0
25.02.2026 AD Ceuta FCAC 3-2 90 5.9
21.02.2026 AlmeriaAC 2-1 90 2 6.3
31.01.2026 ValladolidHC 3-1 90 6.7
24.01.2026 Las PalmasAC 1-2 90 6.3
18.01.2026 MalagaHC 0-1 90 1 6.2
12.01.2026 HuescaAC 1-2 90 6.3
03.01.2026 BurgosHC 2-0 90 7.2
21.12.2025 MirandesAC 1-2 90 7.0
13.12.2025 EibarHC 0-0 77 1 6.6
07.12.2025 LeganesAC 0-0 90 6.9
30.11.2025 CadizHC 1-2 58 6.0
22.11.2025 Granada CFAC 1-1 90 6.3
08.11.2025 MalagaAC 2-2 53 5.9
02.11.2025 AD Ceuta FCHC 2-0 90 6.3
25.10.2025 AlbaceteAC 1-3 90 6.6
19.10.2025 AlmeriaHC 1-1 90 1 6.2
13.10.2025 Cultural LeonesaH 1-0
05.09.2025 CastellónH 2-1 90 6.9
30.08.2025 ValladolidA 0-0 90 7.0
25.08.2025 Las PalmasH 1-3 79 6.2
18.08.2025 Sporting GijonA 2-1 13 1 6.7
ŞUT16
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.0 54' · xG 0.0 44' · xG 0.0 13' · xG 0.0 44' · xG 0.0 19' · xG 0.0 88' · xG 0.0 · GOL 55' · xG 0.0 87' · xG 0.0 68' · xG 0.0 56' · xG 0.0 55' · xG 0.0 70' · xG 0.0 30' · xG 0.0 72' · xG 0.0 90' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%44) Asist sonrası — 6 (%38) Taç sonrası — 2 (%12) Açık oyun — 1 (%6) 16 şut
  • Korner7%44
  • Asist sonrası6%38
  • Taç sonrası2%12
  • Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 7 (%44) Sağ ayak — 7 (%44) Sol ayak — 2 (%12) 16 şut
  • Kafa7%44
  • Sağ ayak7%44
  • Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 4 %25
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 4 %25
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Cordoba 34maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Algeciras CF Córdoba CF free transfer
2022-08-14 Gimnàstic Algeciras CF free transfer
2019-07-04 Badalona Gimnàstic free transfer
2017-07-15 UE Llagostera Badalona free transfer
2016-07-05 AE Prat UE Llagostera free transfer
2014-07-01 RCD Espanyol B AE Prat free transfer
2014-06-30 Sant Andreu RCD Espanyol B End of loan
2013-08-22 RCD Espanyol B Sant Andreu loan transfer
2013-07-01 Espanyol U19 RCD Espanyol B -
2011-07-01 Espanyol U18 Espanyol U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2510 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Segunda División 2025
PERFORMANS46.02510 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 70.9
Defansif bek 70.4
Agresif stoper 69.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %15
Dakika %79
Değer / getiri %85
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %33
Dakika %93
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.45 7.2 90
İkili mücadele kazanma 46.82 68 69
Pas hacmi / 90 29.98 45 67
Müdahale / 90 1.69 2.4 70
Pas arası / 90 0.65 1.8 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam