LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili33.46 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.16
Asist
0.000.04
Şut
0.000.49
Kilit pas
0.000.16
Başarılı dripling
0.000.29
Kazanılan ikili
3.463.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
78
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%50
Müdahale2
Faul2
İlk 113
Kart1
2025/26
25
2.204
4
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas4
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan95%74
Müdahale16
Faul918 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1125
G+A / 900.2
Kart3
Kaptan15maçta
2023/24
23
1.277
2
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan67%64
Müdahale21
Faul613 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111310 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2022/23
18
1.490
4
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan62%63
Müdahale24
Faul125 kazanılan
İlk 11171 yedek
G+A / 900.24
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 1162 yedek girdi
KART1
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-15%62
- 3-4-2-12%25
- 4-2-3-11%12
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Stade Brestois 29H | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | LyonA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 23.08.2026 | MonacoH | 0-1 | 78 | – | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | NancyAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | GrenobleHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.04.2026 | BoulogneA | 2-6 | 90 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 20.04.2026 | LavalHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Saint EtienneA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | RodezHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | PAUHC | 3-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 05.01.2026 | MontpellierAC | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.12.2025 | LavalAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Saint EtienneHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.11.2025 | RodezAC | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.11.2025 | BoulogneHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | ReimsA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | RED Star FC 93H | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2025 | PAUA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | MontpellierH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.10.2025 | BastiaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | AmiensH | 6-2 | 67 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.09.2025 | GuingampAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | Le MansH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | GrenobleA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.08.2025 | Estac TroyesHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2025 | NancyHC | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | AnnecyAC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Clermont FootHC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | VizelaH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | FC PortoA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.04.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 52↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | EstrelaH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | AroucaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2024 | FarenseA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Rio AveH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2024 | FamalicaoA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.02.2024 | SC BragaH | 0-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.02.2024 | ChavesA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.02.2024 | EstorilH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.02.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.01.2024 | PortimonenseH | 1-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2024 | BenficaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2024 | VizelaA | 1-4 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.01.2024 | FC PortoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.11.2023 | Rio AveA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | Sporting CPH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | MoreirenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | FamalicaoH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 24.09.2023 | SC BragaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2023 | ChavesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2023 | BenficaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2023 | EstorilA | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | Santa ClaraA | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 29.01.2023 | PortimonenseH | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2023 | ChavesH | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | SC BragaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.01.2023 | GIL VicenteH | 1-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 12.11.2022 | FC PortoH | 1-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.11.2022 | Rio AveA | 1-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT14
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%71
- Duran top2%14
- Asist sonrası1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%64
- Sağ ayak3%21
- Sol ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 4 %29
- 76-90+' 3 %21
PİYASA DEĞERİ€150K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 69 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2204 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.7Ligue 2 2025
PERFORMANS59.72204 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
84.9
Klasik stoper
81.9
Defansif bek
77.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%54
Dakika
%81
Değer / getiri
%93
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%62
Dakika
%89
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
78.16
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
59.7
76
79
İkili mücadele kazanma
74.22
64
100
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Pas arası / 90
1.06
1.8
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sinan OsmanoğluYeni Çorumspor · 35
%95
0gol
0asist
63scout
€50K
1. Lig
Nehuén PazTigre · 32
%90
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Conor ShaughnessyPortsmouth · 29
%85
2gol
0asist
62scout
Championship
Virgil van DijkLiverpool · 34
%77
5gol
0asist
52scout
€18.00M
Premier League
Ľubomír ŠatkaSamsunspor · 30
%75
0gol
0asist
54scout
€1.80M
UEFA Europa Conference League
Dimitris GoutasGençlerbirliği S.K. · 31
%66
3gol
0asist
66scout
€900K
Süper Lig
Ezri KonsaAston Villa · 28
%63
0gol
0asist
54scout
€40.00M
Premier League
Dael FryMiddlesbrough · 28
%60
3gol
0asist
65scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

