LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.10 / 90
Kilit pas70.72 / 90
Başarılı dripling20.21 / 90
Kazanılan ikili313.19 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
0.100.27
Kilit pas
0.720.84
Başarılı dripling
0.210.37
Kazanılan ikili
3.194.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Ligue 22023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Eliteserien2015 · Norway · 2nd Place
2025/26
34
874
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas7
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan31%46
Müdahale15
Faul86 kazanılan
İlk 11925 yedek
2024/25
34
2.677
1
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas25
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan130%58
Müdahale69
Faul1635 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11313 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 114230 yedek girdi
KART2
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-147%68
- 5-3-29%13
- 3-5-25%7
- 4-3-35%7
- 4-5-12%3
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | StrasbourgH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | AuxerreA | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Le HavreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | RennesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | LyonH | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | LensA | 5-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | NiceH | 0-2 | 79 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | NantesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | MonacoA | 2-0 | 81 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | LilleH | 0-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | LorientA | 2-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | ToulouseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | MetzH | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | Paris FCA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | MarseilleH | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Le HavreA | 2-1 | 58 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2025 | NantesH | 4-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | NiceA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | LensH | 1-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | ToulouseA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | AuxerreH | 2-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | LilleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | MarseilleA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | LorientH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | MonacoH | 1-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | StrasbourgA | 5-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | MetzA | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | RennesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Paris FCH | 1-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | LyonA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | StrasbourgH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | NantesA | 0-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | LilleH | 0-2 | 62 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | NiceA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | MontpellierH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | RennesH | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | MonacoH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | ToulouseH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | ReimsA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | MarseilleH | 0-2 | 80 | – | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | Le HavreH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 26.01.2025 | LensA | 1-0 | 63 | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | AuxerreH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 12.01.2025 | MontpellierA | 1-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.01.2025 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.12.2024 | RennesA | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | LyonH | 0-3 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | Le HavreA | 0-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | AuxerreA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.11.2024 | Paris Saint GermainH | 2-4 | 89 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2024 | MonacoA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2024 | Saint EtienneH | 4-2 | 90 | – | 7.6 |
ŞUT34
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%56
- Açık oyun6%18
- Korner6%18
- Kontra atak2%6
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%74
- Sol ayak6%18
- Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
- 1-15' 6 %18
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 11 %32
AKSİYON HARİTASI546 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR546
- Pas380%72
- Top teması28%5
- Faul27%5
- Uzaklaştırma24%5
- Top kazanma23%4
- Hava topu12%2
- Müdahale11%2
- Bloke edilen pas8%2
- Korner kazandırma7%1
- İkili mücadele7%1
PİYASA DEĞERİ€100K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 874 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.4Ligue 1 2025
PERFORMANS56.2874 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
66.0
Agresif stoper
65.4
Klasik stoper
64.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%50
Dakika
%54
Değer / getiri
%98
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%53
Dakika
%69
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
56.2
74
76
Dakika güvenliği
56.5
80
71
Pas hacmi / 90
34.19
42
81
İkili mücadele kazanma
45.59
58
79
Müdahale / 90
1.54
3
51
Pas arası / 90
1.34
1.9
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oscar KrusnellHaugesund · 26
%95
0gol
0asist
63scout
Eliteserien
Ismail JakobsGalatasaray · 26
%93
0gol
0asist
55scout
€8.00M
UEFA Champions League
AderlanSport Recife · 35
%92
0gol
0asist
52scout
Serie A
Kiko FemeníaGetafe · 34
%78
1gol
1asist
63scout
€800K
La Liga
Denis OdoiNAC Breda · 37
%73
0gol
0asist
59scout
Eredivisie
Luca VignaliSpezia · 29
%73
1gol
0asist
65scout
€500K
Serie B
Toni AbadHuesca · 29
%71
0gol
1asist
64scout
€500K
Segunda División
Francisco VenegasClub Queretaro · 27
%60
0gol
0asist
59scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




