Sergio Rodelas Pintor
Spain · Midfielder

Sergio Rodelas Pintor

YAŞ21
BOY168 cm
DOĞUM YERİGranada
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 1A
Asist10.13 / 90
Şut121.60 / 90
Kilit pas121.60 / 90
Başarılı dripling131.74 / 90
Kazanılan ikili476.29 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.130.74
Kilit pas 1.601.48
Başarılı dripling 1.740.74
Kazanılan ikili 6.293.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2025/26 41 673 0 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónGranada CF 41 673 0 1 6.66
Şut12%33 isabet
Kilit pas12
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale23
Faul85 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11338 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24 3 122 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGranada CF 3 122 0 1 6.67
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan5%33
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.74
TOPLAM GOL1
İLK 1171 yedek girdi
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 4-3-3 — 2 3-5-2 — 1 4-1-4-1 — 1 6 maç
  • 4-2-3-12%33
  • 4-3-32%33
  • 3-5-21%17
  • 4-1-4-11%17
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 S. WeissmanS. Weissman 1 Lucas BoyéLucas Boyé Pintor 3
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.05.2026 Sporting GijonH 1-2 11 6.7
24.05.2026 MirandesA 3-1 45 1 6.5
16.05.2026 BurgosH 0-1 27 6.2
10.05.2026 CordobaA 1-0
01.05.2026 ZaragozaA 0-1
26.04.2026 AlmeriaH 2-4 16 6.7
19.04.2026 AlbaceteA 4-1 29 7.2
12.04.2026 Cultural LeonesaH 1-0
06.04.2026 CastellónA 3-2 20 6.7
02.04.2026 Las PalmasA 2-0
28.03.2026 HuescaH 4-2
22.03.2026 Real Sociedad IIA 0-2 16 1 6.3
15.03.2026 FC AndorraH 1-1 30 6.3
08.03.2026 Deportivo La CorunaA 0-2 10 6.3
28.02.2026 MalagaH 0-1 23 6.6
20.02.2026 AD Ceuta FCA 2-1 26 6.9
14.02.2026 ValladolidH 5-1 14 6.7
06.02.2026 LeganesA 1-0 25 6.9
01.02.2026 Racing SantanderH 1-0 18 6.7
24.01.2026 CadizA 1-2 15 1 6.3
19.01.2026 EibarH 0-0 22 6.2
11.01.2026 CastellónH 0-0 61 2 6.7
03.01.2026 AlmeriaA 3-2 15 7.2
21.12.2025 AlbaceteH 1-1 9 1 7.6
13.12.2025 Sporting GijonA 1-0
07.12.2025 AD Ceuta FCH 1-1
29.11.2025 Cultural LeonesaA 0-1 10 6.2
22.11.2025 CordobaH 1-1 22 7.2
15.11.2025 Racing SantanderA 2-2
09.11.2025 ZaragozaH 3-1 12 6.6
03.11.2025 ValladolidA 2-1
25.10.2025 CadizH 0-0 23 1 6.6
17.10.2025 FC AndorraA 0-0 30 1 6.7
04.10.2025 Real Sociedad IIH 5-2
28.09.2025 HuescaA 0-1
22.09.2025 BurgosA 1-1
14.09.2025 LeganesH 0-2 25 1 6.6
06.09.2025 MalagaA 2-2 14 2 6.7
31.08.2025 MirandesH 1-2 33 6.9
22.08.2025 EibarA 3-0
16.08.2025 Deportivo La CorunaH 1-3 72 1 1 6.3
24.05.2024 GironaA 7-0 45 6.6
19.05.2024 Celta VigoH 1-2 60 6.2
15.05.2024 Rayo VallecanoA 2-1 17 1 7.2
ŞUT16
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
10' · xG 0.0 3' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 41' · xG 0.0 17' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 77' · xG 0.0 84' · xG 0.0 78' · xG 0.0 80' · xG 0.0 86' · xG 0.0 84' · xG 0.0 62' · xG 0.0 7' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%44) Açık oyun — 3 (%19) Kontra atak — 3 (%19) Duran top — 1 (%6) Taç sonrası — 1 (%6) Korner — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası7%44
  • Açık oyun3%19
  • Kontra atak3%19
  • Duran top1%6
  • Taç sonrası1%6
  • Korner1%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%81) Sağ ayak — 2 (%12) Kafa — 1 (%6) 16 şut
  • Sol ayak13%81
  • Sağ ayak2%12
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %19
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 10 %62
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 44 maç
Granada CF 44maç 2023–2025
Granada II 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-11-01 Recre Granada Granada CF -
2023-07-01 Granada CF U19 Recre Granada -
2021-07-01 Granada Yth. Granada CF U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 673 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1Segunda División 2025
PERFORMANS38.4673 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 61.7
Bağlantı kuran forvet 58.7
Baskıcı forvet 57.5
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %40
Dakika %44
Değer / getiri %46
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %53
Dakika %71
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Kilit pas / 90 1.6 2 80
Başarılı drible / 90 1.74 2.2 79
Performans skoru 38.4 76 50
Dakika güvenliği 29.7 74 40
Asist / 90 0.13 0.32 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam