LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.39 / 90
Asist00.00 / 90
Şut114.34 / 90
Kilit pas62.37 / 90
Başarılı dripling51.97 / 90
Kazanılan ikili176.71 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 70 orta sahalar
- Kilit pas 2.37 %83
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.97 %87
- Pas isabeti %84 %46
- Top kapma 3.16 %81
- İkili mücadele %55 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 228 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Toto Cup Ligat Al2024/2025 · Israel
🥈
Paulista A12024 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
4
228
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan17%55
Müdahale5
Faul44 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.39
Kart1
2025/26
42
2.033
2
2
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%44 isabet
Kilit pas29
Drible38%39 başarı
İkili kazanılan151%43
Müdahale52
Faul4748 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112616 yedek
G+A / 900.18
Kart2
2024/25
7
400
1
3
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas10
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan35%43
Müdahale13
Faul1014 kazanılan
İlk 1143 yedek
G+A / 900.9
Kart3
2023/24
27
145
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas2
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan15%35
Müdahale5
Faul53 kazanılan
2022/23
3
21
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
TOPLAM GOL4
İLK 113720 yedek girdi
KART8
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%44
- 4-3-324%42
- 3-4-35%9
- 5-3-22%4
- 3-5-1-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 5-2 | 64 | 2 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | Fortuna SittardA | 0-2 | 41 | 1 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | UtrechtA | 1-4 | 66 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 08.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-0 | 57 | 3 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | NAC BredaH | 3-3 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | FeyenoordA | 1-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | TwenteH | 2-2 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.04.2026 | GO Ahead EaglesA | 0-0 | 74 | 3 | 7.2 | ||
| 16.04.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-2 | 91 | – | 5.6 | ||
| 12.04.2026 | HeerenveenH | 3-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 09.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 3-0 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Fortuna SittardH | 2-0 | 72 | 1 | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | GroningenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Sparta PrahaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | HeraclesH | 4-0 | 60 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | Sparta PrahaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | 38↑ | 2 | 6.6 | ||
| 26.02.2026 | FC NoahH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | ExcelsiorA | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | AjaxH | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | TelstarA | 0-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 21.01.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | PEC ZwolleA | 3-1 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | FC VolendamH | 1-0 | 68 | 1 | 7.7 | ||
| 21.12.2025 | Fortuna SittardA | 4-3 | 100 | – | 6.9 | ||
| 18.12.2025 | JagielloniaH | 0-0 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | DritaA | 0-3 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | TwenteA | 1-0 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | ShelbourneH | 2-0 | 77 | 2 | 5.9 | ||
| 23.11.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-5 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 06.11.2025 | Crystal PalaceA | 3-1 | 61 | – | 6.0 | ||
| 02.11.2025 | Sparta RotterdamA | 0-1 | 80 | 5 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | UtrechtH | 4-1 | 75 | 2 | – | 7.3 | |
| 23.10.2025 | Slovan BratislavaH | 1-0 | 73 | 3 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | AjaxA | 0-2 | 73 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 05.10.2025 | TelstarH | 2-1 | 20↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | AEK LarnacaA | 4-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | NEC NijmegenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 85 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | FeyenoordH | 3-3 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | HeraclesA | 1-2 | 69 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 30↑ | 3 | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | FC PortoH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | Rīgas FSH | 2-1 | 89 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 28.11.2024 | BesiktasA | 1-3 | 87 | 1 | 1 | 4 | 8.2 |
| 07.11.2024 | AjaxA | 5-0 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | Real SociedadH | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 03.10.2024 | FC MidtjyllandH | 0-2 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | SC BragaA | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2023 | Fortaleza ECH | 1-2 | 17↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.12.2023 | Atletico ParanaenseA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | FluminenseH | 0-3 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | BotafogoA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | Sao PauloH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | GoiasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2023 | CuiabaH | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT57
GOL3
xG5.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası35%61
- Açık oyun10%18
- Korner7%12
- Kontra atak3%5
- Taç sonrası1%2
- Serbest vuruş1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak44%77
- Sağ ayak9%16
- Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR57 şut
- 1-15' 11 %19
- 16-30' 9 %16
- 31-45' 11 %19
- 46-60' 14 %25
- 61-75' 4 %7
- 76-90+' 8 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 83 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-04
Santos
→
M. Tel Aviv
€1.30m
Santos
→
M. Tel Aviv
€1.30m
2023-08-01
Santos U20
→
Santos
-
Santos U20
→
Santos
-
2021-01-01
Santos FC U17
→
Santos U20
-
Santos FC U17
→
Santos U20
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1426 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Eredivisie 2025
PERFORMANS53.51426 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
79.4
Baskıcı forvet
78.4
Bağlantı kuran forvet
78.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%63
Dakika
%84
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%70
Dakika
%86
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Performans skoru
53.5
76
70
Kilit pas / 90
1.51
2
76
Başarılı drible / 90
1.77
2.2
80
Şut / 90
2.08
2.2
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alan VelascoBoca Juniors · 23
%95
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Alexis Claude-MauriceFC Augsburg · 27
%92
4gol
3asist
63scout
€15.00M
Bundesliga
Ibrahim OsmanBirmingham · 21
%85
2gol
2asist
68scout
€8.00M
Championship
Sergio RodelasGranada CF · 21
%82
0gol
1asist
57scout
€800K
Segunda División
Noah Adedeji-SternbergGenk · 20
%80
1gol
1asist
58scout
Jupiler Pro League
Victor ValverdeAlbacete · 24
%64
0gol
1asist
61scout
€600K
Segunda División
Branimir HrgotaSpVgg Greuther Fürth · 32
%64
5gol
9asist
64scout
€500K
2. Bundesliga
Matías FernándezIndepend. Rivadavia · 24
%60
2gol
3asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

