LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON4G · 1A
Gol40.65 / 90
Asist10.16 / 90
Şut132.12 / 90
Kilit pas152.44 / 90
Başarılı dripling152.44 / 90
Kazanılan ikili416.67 / 90
Rating7.14
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.650.08
Asist
0.160.08
Şut
2.121.28
Kilit pas
2.441.43
Başarılı dripling
2.441.59
Kazanılan ikili
6.677.17
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Liga Profesional Argentina2020 · Independiente · 9 maç
5gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL U172019 Peru · South-America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
16
553
4
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas15
Drible15%65 başarı
İkili kazanılan41%48
Müdahale14
Faul610 kazanılan
İlk 1179 yedek
G+A / 900.81
Kart1
2025/26
30
1.384
1
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas23
Drible23%41 başarı
İkili kazanılan105%45
Müdahale32
Faul2439 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.2
Kart5
2024/25
9
371
2
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas5
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan26%46
Müdahale5
Faul714 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1154 yedek
G+A / 900.49
Kart3
2023/24
30
2.291
4
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%43 isabet
Kilit pas36
Drible70%60 başarı
İkili kazanılan175%49
Müdahale45
Faul4153 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11282 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2022/23
28
2.157
7
5
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%49 isabet
Kilit pas48
Drible45%42 başarı
İkili kazanılan142%46
Müdahale33
Faul3059 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11253 yedek
G+A / 900.5
Kart7
2021/22
33
2.371
1
5
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%35 isabet
Kilit pas57
Drible119%60 başarı
İkili kazanılan238%49
Müdahale34
Faul2475 kazanılan
İlk 11267 yedek
G+A / 900.23
Kart7
2020/21
8
593
5
1
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas11
Drible29%53 başarı
İkili kazanılan66%47
Müdahale18
Faul716 kazanılan
İlk 1171 yedek
G+A / 900.91
Kart2
TOPLAM GOL3127 penaltı
İLK 112622 yedek girdi
KART9
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR31 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %3
- 31-45' 1 %3
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 29 %94
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%29
- 4-3-1-29%22
- 4-4-28%20
- 4-3-36%15
- 3-4-2-13%7
- 3-4-33%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Gimnasia M.A | 2-2 | 59 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 29.08.2026 | LanusH | 1-0 | 39 | 1 | 6.2 | ||
| 24.08.2026 | Racing ClubA | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 05.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | 7↑ | 1 | – | ||
| 02.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-2 | 15↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.07.2026 | Deportivo RiestraA | 3-0 | 46 | 2 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | HuracanH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 23.04.2026 | Defensa Y JusticiaA | 0-4 | 82 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 19.04.2026 | River PlateA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | IndependienteH | 1-1 | 68 | 1 | 7.9 | ||
| 02.04.2026 | Talleres CordobaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Instituto CordobaH | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2026 | Union Santa FeA | 1-1 | 11↑ | 2 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Racing ClubH | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | Newells Old BoysH | 5-0 | 70 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 27.09.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-2 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | AldosiviA | 0-2 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | BanfieldH | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-3 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.08.2025 | Racing ClubH | 1-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | HuracanA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.07.2025 | Union Santa FeH | 1-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | Argentinos JRSA | 0-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 24.06.2025 | Auckland CityA | 1-1 | 54 | 1 | 7.3 | ||
| 21.06.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | 80 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.06.2025 | BenficaH | 2-2 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 20.05.2025 | IndependienteH | 0-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | LanusH | 0-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | TigreA | 1-1 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | River PlateA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Belgrano CordobaA | 1-3 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Barracas CentralH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Newells Old BoysA | 2-0 | 59 | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | AldosiviH | 2-1 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.02.2025 | BanfieldA | 0-1 | 62 | – | 7.3 | ||
| 11.02.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | Racing ClubA | 2-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | HuracanH | 2-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 29.01.2025 | Union Santa FeA | 1-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 26.01.2025 | Argentinos JRSH | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | Portland TimbersA | 0-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | San Jose EarthquakesA | 3-2 | 71 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 29.09.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | Los Angeles FCH | 3-1 | 68 | 2 | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Real Salt LakeA | 3-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Colorado RapidsH | 2-3 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | DC UnitedA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2023 | Seattle SoundersA | 2-0 | 18 | – | 6.6 | ||
| 22.10.2023 | Los Angeles GalaxyA | 1-4 | 83 | – | 6.3 | ||
| 15.10.2023 | Colorado RapidsH | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.10.2023 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 01.10.2023 | Houston DynamoA | 0-0 | 80 | 2 | 6.6 |
ŞUT22
GOL4
xG1.2
xG FARKI+2.8over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%45
- Kontra atak4%18
- Açık oyun4%18
- Serbest vuruş2%9
- Korner2%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%86
- Kafa2%9
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 8 %36
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 7 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1192 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS38.61192 dk
KARARİzlemeye değer65/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-24.4
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
67.3
Baskıcı forvet
65.0
Çizgi kanadı
64.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%59
Dakika
%79
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%53
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
86.5
76
100
Ortalama rating
7.38
7.2
100
Kilit pas / 90
1.86
1.6
100
Asist / 90
0.27
0.32
84
Pas hacmi / 90
41.95
34
100
Gol / 90
0.53
0.38
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dan NdoyeNottingham Forest · 25
%95
1gol
0asist
49scout
€3.50M
UEFA Europa League
Matías FernándezIndepend. Rivadavia · 24
%71
2gol
3asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Giuliano SimeoneAtletico Madrid · 23
%68
2gol
1asist
54scout
€40.00M
UEFA Champions League
Nadir El JamaliSaint Etienne · 18
%68
0gol
0asist
47scout
Ligue 2
Branimir HrgotaSpVgg Greuther Fürth · 32
%68
5gol
9asist
64scout
€500K
2. Bundesliga
Ibrahim MazaBayer Leverkusen · 20
%63
0gol
2asist
47scout
€40.00M
UEFA Champions League
João PeglowDC United · 23
%61
3gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Victor ValverdeAlbacete · 24
%60
0gol
1asist
61scout
€600K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


