Gol10.36 / 90
Asist10.36 / 90
Şut10.36 / 90
Kilit pas41.44 / 90
Başarılı dripling20.72 / 90
Kazanılan ikili124.32 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 34 defanslar
- Müdahale 2.52 %88
- Pas arası 0.36 %12
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %55 %36
- Pas isabeti %85 %24
- Faul (az iyi) 0.36 %79
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 250 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
275
1
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan13%50
Müdahale8
Faul22 kazanılan
İlk 1132 yedek
G+A / 900.65
2025/26
36
866
2
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas12
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan39%53
Müdahale13
Faul1611 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11729 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2024/25
11
498
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan21%37
Müdahale13
Faul114 kazanılan
İlk 1156 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111538 yedek girdi
KART3
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-232%64
- 4-2-3-19%18
- 4-3-35%10
- 3-4-2-12%4
- 3-1-4-21%2
- 3-5-1-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | AuxerreH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 29.08.2026 | Le HavreH | 1-1 | 90 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 26.08.2026 | FenerbahçeH | 1-2 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | ToulouseA | 0-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2026 | FenerbahçeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | CagliariH | 1-2 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | GenoaA | 1-2 | 93 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 10.05.2026 | AtalantaH | 2-3 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | SassuoloA | 2-0 | 46↑ | 2 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | JuventusH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | VeronaA | 0-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | UdineseH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | NapoliA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | TorinoH | 3-2 | 50↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 15.03.2026 | LazioA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | InterH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | CremoneseA | 0-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | ParmaH | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2026 | ComoH | 1-1 | 55 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | PisaA | 1-2 | 77 | 1 | – | 6.6 | |
| 03.02.2026 | BolognaA | 0-3 | 67 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | AS RomaA | 1-1 | 47↑ | – | 6.0 | ||
| 18.01.2026 | LecceH | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 15.01.2026 | ComoA | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | FiorentinaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2026 | GenoaH | 1-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.01.2026 | CagliariA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | VeronaH | 3-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | SassuoloH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | ParmaA | 2-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | AS RomaH | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | AtalantaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | PisaH | 2-2 | 14↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.10.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | SloveniaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | JuventusA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | NapoliH | 2-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | UdineseA | 0-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | BolognaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | LecceA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | CremoneseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2025 | CelticA | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2024 | VfB StuttgartA | 5-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.11.2024 | AtalantaH | 1-6 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 06.11.2024 | Shakhtar DonetskA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2024 | InterH | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 01.10.2024 | BarcelonaA | 5-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 17.09.2024 | Aston VillaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.08.2024 | GalatasarayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | GalatasarayH | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT16
GOL3
xG0.5
xG FARKI+2.5over performing
DÖNÜŞÜM%18.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%44
- Korner4%25
- Duran top2%12
- Açık oyun2%12
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%81
- Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 9 %56
AKSİYON HARİTASI2023 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2023
- Pas1324%69
- Top kazanma114%6
- Faul88%5
- Top teması85%4
- Uzaklaştırma83%4
- Müdahale61%3
- Hava topu52%3
- Çalım51%3
- Korner kazandırma39%2
- Bloke edilen pas24%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 52 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
Neuchâtel Xamax
→
Young Boys
End of loan
Neuchâtel Xamax
→
Young Boys
End of loan
2024-01-02
Young Boys
→
Neuchâtel Xamax
loan transfer
Young Boys
→
Neuchâtel Xamax
loan transfer
2024-01-01
Neuchâtel Xamax
→
Young Boys
€1.50m
Neuchâtel Xamax
→
Young Boys
€1.50m
2022-12-23
Xamax FCS U21
→
Neuchâtel Xamax
-
Xamax FCS U21
→
Neuchâtel Xamax
-
2022-07-01
BEJUNE U18
→
Xamax FCS U21
-
BEJUNE U18
→
Xamax FCS U21
-
2022-02-01
Meyrin FC Yth.
→
BEJUNE U18
-
Meyrin FC Yth.
→
BEJUNE U18
-
2019-02-15
Servette U16
→
Meyrin FC Yth.
-
Servette U16
→
Meyrin FC Yth.
-
2018-08-18
Oly. Genève Ju
→
Servette U16
-
Oly. Genève Ju
→
Servette U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super Cup2025 · AC Milan
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 866 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.9Serie A 2025
PERFORMANS41.7866 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
64.8
Klasik stoper
57.0
Ayağı iyi stoper
55.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%28
Dakika
%50
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%28
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.25
1.4
89
Asist / 90
0.21
0.22
96
Pas hacmi / 90
35.23
48
73
Dakika güvenliği
55.5
78
71
Müdahale / 90
1.35
2.5
54
Performans skoru
41.7
74
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dennis WidgrenSirius · 31
%95
1gol
1asist
43scout
Allsvenskan
Herman Johan HaugenViking · 25
%95
1gol
1asist
46scout
Eliteserien
Harrison BurrowsSheffield Utd · 23
%86
5gol
4asist
67scout
Championship
Harbor MillerLos Angeles Galaxy · 18
%81
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Boy KemperNAC Breda · 26
%78
5gol
3asist
60scout
Eredivisie
Tommaso CorazzaPescara · 21
%74
3gol
2asist
66scout
€1.20M
Serie B
Mohamed FarsiColumbus Crew · 26
%64
1gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Josip StanišićBayern München · 25
%60
2gol
3asist
59scout
€40.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



