LİGFriendlies Clubs
BU SEZON1G · 2A
Gol10.42 / 90
Asist20.84 / 90
Şut93.77 / 90
Kilit pas41.67 / 90
Başarılı dripling10.42 / 90
Kazanılan ikili114.60 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.420.18
Şut
3.772.12
Kilit pas
1.671.06
Başarılı dripling
0.420.44
Kazanılan ikili
4.604.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Tweede DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2024/2025 · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2020/2021 · Netherlands
🏆
Tweede Divisie2016/2017 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
3
215
1
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%42
Müdahale3
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 901.26
2022/23
16
1.020
2
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%42 isabet
Kilit pas12
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan50%35
Müdahale24
Faul297 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11142 yedek
G+A / 900.18
Kart11
2021/22
31
1.929
5
5
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas30
Drible11%41 başarı
İkili kazanılan117%44
Müdahale62
Faul2710 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11247 yedek
G+A / 900.47
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 1154 yedek girdi
KART1
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-38%89
- 4-2-3-11%11
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | De GraafschapH | 3-1 | 71 | 2 | 4 | 7.2 | |
| 02.05.2026 | Den BoschH | 3-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2026 | Den BoschA | 2-3 | 80 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 26.01.2023 | GroningenA | 0-1 | 41 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2023 | Sparta RotterdamH | 0-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 15.01.2023 | EmmenA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.01.2023 | FC VolendamH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.11.2022 | HeerenveenA | 2-1 | 83 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.11.2022 | FeyenoordA | 1-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2022 | NEC NijmegenH | 0-1 | 32↑ | 2 | 6.3 | ||
| 23.10.2022 | TwenteH | 0-1 | 26↑ | – | 6.0 | ||
| 15.10.2022 | VitesseH | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.10.2022 | GO Ahead EaglesA | 0-0 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | PSV EindhovenH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.09.2022 | WaalwijkA | 5-1 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 28.08.2022 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 55 | 1 | 6.3 | ||
| 20.08.2022 | Fortuna SittardA | 1-4 | 37 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2022 | UtrechtA | 0-0 | 77 | 3 | 7.2 | ||
| 06.08.2022 | ExcelsiorH | 0-2 | 77 | 8 | 6.3 | ||
| 15.05.2022 | GroningenA | 2-3 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 11.05.2022 | Willem IIH | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 06.05.2022 | WaalwijkH | 1-1 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 01.05.2022 | HeerenveenA | 3-3 | 55 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2022 | PSV EindhovenH | 1-2 | 81 | 1 | – | 6.7 | |
| 10.04.2022 | VitesseA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2022 | NEC NijmegenH | 1-2 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 11.03.2022 | AjaxH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | TwenteA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 26.02.2022 | Fortuna SittardH | 2-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2022 | FeyenoordA | 3-1 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 12.02.2022 | PEC ZwolleH | 3-4 | 67 | – | 6.2 | ||
| 05.02.2022 | UtrechtA | 3-2 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 22.01.2022 | AZ AlkmaarA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2022 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.12.2021 | HeraclesA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2021 | HeerenveenH | 1-2 | 65 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2021 | Willem IIA | 1-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2021 | VitesseH | 1-6 | 72 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2021 | NEC NijmegenA | 2-3 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.11.2021 | UtrechtH | 2-1 | 86 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 06.11.2021 | PEC ZwolleA | 1-2 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 31.10.2021 | WaalwijkA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2021 | FeyenoordH | 2-3 | 76 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.10.2021 | Fortuna SittardA | 1-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 23.09.2021 | HeraclesH | 2-1 | 63 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.09.2021 | AjaxA | 9-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 11.09.2021 | GO Ahead EaglesH | 5-2 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.08.2021 | TwenteH | 2-0 | 45↑ | 2 | 4 | 8.3 | |
| 21.08.2021 | PSV EindhovenA | 4-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 15.08.2021 | GroningenH | 1-2 | 32↑ | 1 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
02.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eredivisie2022 · Cambuur
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 215 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.8Eredivisie 2025
PERFORMANS59.9215 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
49.9
Numara 10
44.9
Box-to-box orta saha
44.4
Role fit sinyali var ama confidence 34/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%84
Dakika
%49
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%88
Dakika
%53
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.67
1.8
93
Performans skoru
59.9
76
79
Asist / 90
0.84
0.28
100
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Gol / 90
0.42
0.22
100
Müdahale / 90
1.26
1.8
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fernando AndradeAmed · 32
%95
3gol
4asist
47scout
1. Lig
Harvey BarnesNewcastle · 28
%72
6gol
4asist
43scout
€32.00M
UEFA Champions League
Morgan Gibbs-WhiteNottingham Forest · 25
%66
3gol
3asist
54scout
€60.00M
UEFA Europa League
Álvaro GarcíaRayo Vallecano · 33
%66
6gol
4asist
55scout
€1.80M
UEFA Europa Conference League
Nicolás MelamedAlmeria · 24
%64
3gol
3asist
71scout
€3.00M
Segunda División
Pietro IemmelloCatanzaro · 33
%61
13gol
10asist
60scout
€750K
Serie B
Christoph BaumgartnerRB Leipzig · 26
%61
13gol
8asist
60scout
€40.00M
Bundesliga
Jorge RuvalcabaU.N.A.M. - Pumas · 24
%60
5gol
4asist
65scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
