Manuel Keliano
Angola · Midfielder

Manuel Keliano

YAŞ23
BOY185
KİLO77
KULÜPAngola
DOĞUM YERİLuanda
LİGCup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 78 orta sahalar
Kilit pas — %35 (0.73) Asist — %0 (0.00) Drible — %32 (0.36) Pas isabeti — %99 (%91) Top kapma — %82 (3.27) İkili mücadele — %69 (%53) 53 ORT. % 35 0 32 99 82 69
  • Kilit pas 0.73 %35
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.36 %32
  • Pas isabeti %91 %99
  • Top kapma 3.27 %82
  • İkili mücadele %53 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 495 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2023 0 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 8 495 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsAngola 2 0 0 0
Premier LeagueAkhmat 6 495 0 0 7.08
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan30%53
Müdahale8
Faul108 kazanılan
İlk 1162 yedek
Kart2
2024/25 28 1.002 0 1 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 28 1.002 0 1 6.77
Şut7%14 isabet
Kilit pas8
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan77%51
Müdahale49
Faul3214 kazanılan
İlk 111315 yedek
G+A / 900.09
Kart7
2023/24 15 130 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 14 120 0 0 6.53
Africa Cup of NationsAngola 1 10 0 0 6.70
Şut1
İkili kazanılan8%47
Müdahale6
Faul31 kazanılan
TOPLAM GOL1
İLK 113129 yedek girdi
KART13
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 3-4-3 — 14 3-4-2-1 — 5 4-4-2 — 5 5-4-1 — 3 4-3-3 — 2 54 maç
  • 4-2-3-125%46
  • 3-4-314%26
  • 3-4-2-15%9
  • 4-4-25%9
  • 5-4-13%6
  • 4-3-32%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 Diogo TravassosDiogo Travassos 1 Brian MansillaBrian Mansilla Keliano 3
MAÇ GEÇMİŞİ51 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.12.2025 EgyptH 0-0
22.12.2025 South AfricaA 2-1
22.08.2025 FC OrenburgA 2-2 45 6.6
16.08.2025 Krylia SovetovH 3-1 90 7.2
09.08.2025 ZenitH 1-0 90 1 7.2
03.08.2025 MakhachkalaA 1-0 90 1 7.0
27.07.2025 CSKA MoscowA 2-1 90 7.3
20.07.2025 RubinH 0-2 90 1 7.2
17.05.2025 EstorilA 4-0
11.05.2025 AVSH 0-1 19 7.0
19.04.2025 AroucaA 1-0
13.04.2025 FarenseH 0-1 57 1 6.3
06.04.2025 NacionalA 0-1 74 6.9
29.03.2025 Sporting CPH 0-3 45 1 7.2
16.03.2025 GuimaraesA 2-0 82 1 6.9
07.03.2025 GIL VicenteH 1-1 90 7.2
23.02.2025 Santa ClaraH 0-0 35 7.2
14.02.2025 BoavistaA 0-1
09.02.2025 Casa PiaA 1-0 45 6.9
02.02.2025 BenficaH 2-3 66 1 6.9
25.01.2025 FamalicaoA 0-0 90 1 6.9
19.01.2025 SC BragaH 0-1 90 1 6.7
05.01.2025 EstorilH 2-4 11 6.9
28.12.2024 AVSA 1-1
23.12.2024 Rio AveH 1-0 13 6.5
16.12.2024 FC PortoA 2-0 11 6.3
09.12.2024 AroucaH 2-1 14 6.3
29.11.2024 FarenseA 1-0
10.11.2024 NacionalH 2-0
01.11.2024 Sporting CPA 5-1
27.10.2024 GuimaraesH 2-2 9 6.9
16.09.2024 BoavistaH 2-2 45 6.2
31.08.2024 Casa PiaH 0-1 73 7.2
24.08.2024 BenficaA 1-0 20 1 6.6
19.08.2024 FamalicaoH 0-3 45 1 6.7
11.08.2024 SC BragaA 1-1 68 6.5
15.01.2024 AlgeriaA 1-1 10 6.7
28.12.2023 AroucaH 1-4 32 6.5
15.12.2023 FarenseA 0-0 1
10.12.2023 BoavistaH 3-1 23 6.5
02.12.2023 Rio AveA 1-1 8 6.7
11.11.2023 MoreirenseH 0-1 11 6.6
05.11.2023 Sporting CPA 3-2
29.10.2023 FamalicaoH 1-0 1
08.10.2023 Casa PiaA 0-1 15 6.6
28.09.2023 SC BragaH 2-4
24.09.2023 ChavesA 2-2 9 6.2
02.09.2023 PortimonenseA 1-1
25.08.2023 EstorilH 2-1
19.08.2023 BenficaA 2-0 20 1 6.6
13.08.2023 GuimaraesH 0-1
SCOUT RAPORUAggregated only · 495 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.4Premier League 2025
PERFORMANS31.5495 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 149 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %51
Dakika %86
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %43
Dakika %65
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam