LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Şut10.74 / 90
Kilit pas10.74 / 90
Kazanılan ikili118.11 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.740.36
Kilit pas
0.740.67
Kazanılan ikili
8.114.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
122
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan11%55
Müdahale7
Faul43 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26
31
1.744
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas13
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan90%51
Müdahale34
Faul3424 kazanılan
İlk 112110 yedek
G+A / 900.05
Kart5
2024/25
24
934
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas9
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan53%52
Müdahale28
Faul189 kazanılan
İlk 111014 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2022/23
2
117
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan2%18
Faul1
İlk 1111 yedek
2020/21
18
61
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%47
Müdahale3
G+A / 901.48
TOPLAM GOL0
İLK 113326 yedek girdi
KART10
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%67
- 4-4-29%16
- 4-3-34%7
- 3-4-2-13%5
- 4-3-1-22%3
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FeyenoordA | 2-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | GO Ahead EaglesA | 3-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | GroningenH | 1-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | AZ AlkmaarA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | GroningenH | 1-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | TelstarA | 3-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | PEC ZwolleA | 1-0 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | FC VolendamH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | AZ AlkmaarA | 4-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | UtrechtH | 0-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | PSV EindhovenH | 1-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | NAC BredaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | NEC NijmegenA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Fortuna SittardH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | FeyenoordA | 4-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | TwenteH | 0-2 | 60 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | HeerenveenH | 0-3 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | TelstarH | 1-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Fortuna SittardA | 1-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 4-2 | 82 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 59 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | PEC ZwolleH | 8-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | FC VolendamA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | FeyenoordH | 0-7 | 93 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | TwenteA | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Sparta RotterdamH | 3-0 | 76↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 20.09.2025 | NAC BredaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2025 | GroningenA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | AjaxA | 2-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | NEC NijmegenH | 1-4 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | UtrechtA | 4-0 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | NEC NijmegenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | PSV EindhovenA | 4-1 | 71 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | Willem IIA | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | FeyenoordH | 1-4 | 67 | – | 6.2 | ||
| 23.04.2025 | GroningenA | 4-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | WaalwijkA | 0-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | TwenteH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | HeerenveenA | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | Fortuna SittardA | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2025 | GroningenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | UtrechtH | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | Almere City FCA | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | FeyenoordA | 5-2 | 18↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 07.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-2 | 75 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | WaalwijkH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | UtrechtA | 1-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 82 | – | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | TwenteA | 5-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | AjaxH | 3-4 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2022 | West HamH | 0-3 | 30↑ | 1 | 6.5 |
ŞUT9
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%67
- Serbest vuruş1%11
- Korner1%11
- Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak7%78
- Sağ ayak1%11
- Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 1 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-03
Viborg FF
→
Heracles Almelo
€402k
Viborg FF
→
Heracles Almelo
€402k
2024-06-30
Slovan Liberec
→
Viborg FF
End of loan
Slovan Liberec
→
Viborg FF
End of loan
2018-08-09
Slavia U19
→
Brentford B
?
Slavia U19
→
Brentford B
?
2017-07-01
Slavia U17
→
Slavia U19
-
Slavia U17
→
Slavia U19
-
2016-07-01
Slavia Yth.
→
Slavia U17
-
Slavia Yth.
→
Slavia U17
-
2015-07-30
Bohemians Yth.
→
Slavia Yth.
?
Bohemians Yth.
→
Slavia Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1744 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Eredivisie 2025
PERFORMANS35.71744 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.3
Derinden oyun kurucu
70.1
Box-to-box orta saha
62.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%45
Dakika
%79
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%50
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.63
7.1
93
Pas arası / 90
1.55
2.3
67
Müdahale / 90
1.75
3.2
55
İkili mücadele kazanma
50.56
58
87
Performans skoru
35.7
75
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon GorrotxategiReal Sociedad · 23
%95
1gol
2asist
63scout
La Liga
Jonas MartinBoulogne · 35
%81
0gol
1asist
54scout
€250K
Ligue 2
Jackson IrvineFC St. Pauli · 32
%77
0gol
1asist
51scout
€1.00M
Bundesliga
Carlo Adriano GarcíaClub Queretaro · 24
%67
0gol
1asist
54scout
Liga MX
Matt PolsterNew England Revolution · 32
%65
1gol
1asist
50scout
Major League Soccer
FabinhoRB Bragantino · 23
%64
0gol
1asist
62scout
Serie A
Taylan AntalyalıRizespor · 30
%63
0gol
0asist
49scout
Süper Lig
Marco IlaimaharitraStandard Liege · 30
%60
3gol
0asist
50scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Shrewsbury