Junior Yvan Nyabeye Dibango
Senegal · Midfielder

Junior Yvan Nyabeye Dibango

YAŞ22
BOY192
KİLO82
KULÜPGrenoble
DOĞUM YERİLouga
LİGLigue 2
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut100.81 / 90
Kilit pas40.33 / 90
Başarılı dripling70.57 / 90
Kazanılan ikili695.62 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %3 (0.33) Asist — %47 (0.08) Drible — %40 (0.57) Pas isabeti — %30 (%78) Top kapma — %55 (2.77) İkili mücadele — %89 (%55) 44 ORT. % 3 47 40 30 55 89
  • Kilit pas 0.33 %3
  • Asist 0.08 %47
  • Drible 0.57 %40
  • Pas isabeti %78 %30
  • Top kapma 2.77 %55
  • İkili mücadele %55 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1105 dakika oynadı.
2025/26 25 1.105 0 1 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Grenoble 25 1.105 0 1 6.62
Şut10%20 isabet
Kilit pas4
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan69%55
Müdahale21
Faul3123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111312 yedek
G+A / 900.08
Kart51
2023/24 12 205 0 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueServette FC 4 80 0 0 6.50
UEFA Europa LeagueServette FC 5 80 0 0 6.37
UEFA Champions LeagueServette FC 3 45 0 0 6.65
Şut4%25 isabet
İkili kazanılan18%47
Müdahale7
Faul62 kazanılan
İlk 11210 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111010 yedek girdi
KART4
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 6 5-3-2 — 4 3-4-2-1 — 3 3-1-4-2 — 2 4-4-2 — 2 3-4-3 — 1 18 maç
  • 3-4-1-26%33
  • 5-3-24%22
  • 3-4-2-13%17
  • 3-1-4-22%11
  • 4-4-22%11
  • 3-4-31%6
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Estac TroyesH 1-0 82 6.6
02.05.2026 DunkerqueA 0-1 22 1 6.6
25.04.2026 Le MansH 1-1 16 6.9
17.04.2026 MontpellierA 2-1 11 6.9
10.04.2026 GuingampA 1-1 14 6.9
03.04.2026 Clermont FootH 2-2 17 6.6
27.02.2026 BoulogneH 0-0
20.02.2026 NancyA 0-0
14.02.2026 ReimsH 0-0 19 6.6
17.01.2026 RED Star FC 93H 0-3 64 1 5.6
03.01.2026 BastiaA 1-0 90 1 6.7
13.12.2025 MontpellierH 1-1
05.12.2025 NancyH 1-0 66 6.7
21.11.2025 BoulogneA 3-1 76 2 6.6
07.11.2025 RodezH 2-1 45 1 6.6
01.11.2025 AmiensA 2-3 76 1 7.3
28.10.2025 GuingampH 0-0 64 6.9
24.10.2025 RED Star FC 93A 1-0 16 1 6.9
17.10.2025 PAUH 1-1 11 6.7
26.09.2025 BastiaH 0-0
13.09.2025 DunkerqueH 1-0 90 1 6.3
30.08.2025 Saint EtienneA 1-1 90 6.7
22.08.2025 Clermont FootA 2-1 77 6.9
15.08.2025 LavalH 1-1 77 1 5.9
09.08.2025 Estac TroyesA 2-1 82 1 6.2
14.03.2024 PlzenA 0-0 15 6.3
07.03.2024 PlzenH 0-0 65 6.7
22.02.2024 LudogoretsA 0-1
15.02.2024 LudogoretsH 0-0
14.12.2023 Slavia PrahaA 4-0 62 1 5.9
30.11.2023 AS RomaH 1-1 9 1 6.3
09.11.2023 Sheriff TiraspolH 2-1 9 6.9
26.10.2023 Sheriff TiraspolA 1-1
05.10.2023 AS RomaA 4-0
15.08.2023 RangersH 1-1 19 2 6.6
09.08.2023 RangersA 2-1 26 6.7
02.08.2023 GenkA 2-2
ŞUT12
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
73' · xG 0.0 61' · xG 0.0 22' · xG 0.0 29' · xG 0.0 39' · xG 0.0 33' · xG 0.0 8' · xG 0.0 77' · xG 0.0 60' · xG 0.0 55' · xG 0.0 42' · xG 0.0 74' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%67) Kontra atak — 2 (%17) Açık oyun — 1 (%8) Korner — 1 (%8) 12 şut
  • Asist sonrası8%67
  • Kontra atak2%17
  • Açık oyun1%8
  • Korner1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%75) Sol ayak — 3 (%25) 12 şut
  • Sağ ayak9%75
  • Sol ayak3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 3 %25
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 3 %25
  • 76-90+' 1 %8
PİYASA DEĞERİ€400K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 37 maç
Grenoble 25maç 2025
Servette FC 12maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31 Kallithea Grenoble €300k
2024-08-07 Servette FC Kallithea ?
2022-07-01 Ndiambour Servette FC ?
2019-07-01 É.Lusitana U17 Ndiambour free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 22025 · Grenoble 1kırmızı · 21 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1105 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Ligue 2 2025
PERFORMANS34.81105 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 69.7
Derinden oyun kurucu 61.6
Box-to-box orta saha 58.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %49
Dakika %68
Değer / getiri %33
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %48
Dakika %79
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 87.3 82 100
Ortalama rating 6.62 7.1 93
İkili mücadele kazanma 55.2 58 95
Müdahale / 90 1.71 3.2 53
Performans skoru 34.8 75 46
Pas arası / 90 1.06 2.3 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam