LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.00 / 90
Rating6.29
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.06
Şut
0.000.40
Kilit pas
0.000.31
Başarılı dripling
0.000.43
Kazanılan ikili
2.004.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Reg. Cup Westfalen2020/2021 · Germany
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
Reg. Cup Westfalen2021/2022 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
1
90
0
0
6.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%40
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111
2025/26
32
2.913
0
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas10
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan157%59
Müdahale53
Faul4146 kazanılan
İlk 1132
G+A / 900.06
Kart10
Kaptan2maçta
2024/25
32
2.420
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas10
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan184%55
Müdahale47
Faul4346 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11266 yedek
G+A / 900.04
Kart11
TOPLAM GOL3
İLK 11638 yedek girdi
KART23
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-322%33
- 3-4-1-213%20
- 3-4-2-113%20
- 3-5-211%17
- 3-1-4-24%6
- 4-3-33%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 90 | 0 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | SC FreiburgH | 3-2 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.05.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 98 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | 1899 HoffenheimH | 1-2 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Werder BremenA | 3-1 | 99 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | VfB StuttgartAC | 4-0 | 91 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | 96 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | 1.FC KölnH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 04.03.2026 | Bayer LeverkusenHC | 0-1 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | RB LeipzigH | 1-2 | 91 | – | 6.6 | ||
| 20.02.2026 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 14.02.2026 | Union BerlinH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 88 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | Bayern MünchenH | 2-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | FC St. PauliA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Borussia MönchengladbachH | 0-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | SC FreiburgA | 2-1 | 102 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Werder BremenH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | VfB StuttgartH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | FC AugsburgA | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | 1.FC KölnA | 4-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | RB LeipzigA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 28.09.2025 | Union BerlinA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Bayern MünchenA | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | FC St. PauliH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 4-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | Werder BremenH | 0-3 | 61 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Union BerlinA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 22.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | VfL BochumH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.01.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.01.2025 | Borussia DortmundH | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2024 | FC St. PauliA | 3-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | VfB StuttgartA | 2-1 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 05.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | 12↑ | – | 6.5 |
ŞUT17
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%29
- Açık oyun4%24
- Duran top3%18
- Taç sonrası3%18
- Korner2%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%59
- Kafa5%29
- Sol ayak1%6
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 4 %24
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %29
AKSİYON HARİTASI2745 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2745
- Pas1842%70
- Top kazanma203%8
- Uzaklaştırma116%4
- Top teması100%4
- Hava topu97%4
- Faul97%4
- Müdahale68%3
- Pas arası46%2
- Çalım44%2
- Bloke edilen pas37%1
PİYASA DEĞERİ€9.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Pr. Münster
→
Holstein Kiel
€120k
Pr. Münster
→
Holstein Kiel
€120k
2020-07-29
Pr. Münster II
→
Pr. Münster
-
Pr. Münster II
→
Pr. Münster
-
2019-07-01
Pr. Münster U19
→
Pr. Münster II
-
Pr. Münster U19
→
Pr. Münster II
-
2018-07-01
FCE Rheine U19
→
Pr. Münster U19
free transfer
FCE Rheine U19
→
Pr. Münster U19
free transfer
2017-07-01
E. Rheine U17
→
FCE Rheine U19
-
E. Rheine U17
→
FCE Rheine U19
-
2015-07-01
E. Rheine Jgd.
→
E. Rheine U17
-
E. Rheine Jgd.
→
E. Rheine U17
-
2010-07-01
GW Rheine Jgd.
→
E. Rheine Jgd.
free transfer
GW Rheine Jgd.
→
E. Rheine Jgd.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2024 · Holstein Kiel
11sarı · 32 maç
🟨
DFB Pokal2021 · Preußen Münster
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2913 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2Bundesliga 2025
PERFORMANS34.72913 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.7
Derinden oyun kurucu
68.9
Box-to-box orta saha
62.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%38
Dakika
%98
Değer / getiri
%47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%48
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.85
7.1
96
İkili mücadele kazanma
58.58
58
100
Müdahale / 90
1.64
3.2
51
Performans skoru
34.7
75
46
Pas arası / 90
1.17
2.3
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alonso RamirezPuebla · 24
%95
0gol
0asist
48scout
Liga MX
Jesús ÁlvarezHuesca · 26
%76
0gol
0asist
57scout
€800K
Segunda División
Lucas Gourna-DouathLe Havre · 22
%72
0gol
0asist
56scout
Ligue 1
Daylam MeddahPAU · 23
%70
1gol
2asist
66scout
€1.50M
Ligue 2
ShowKocaelispor · 26
%68
0gol
0asist
54scout
€1.50M
Süper Lig
Jemmes Bruno Ribeiro Da SilvaMirassol · 25
%61
2gol
0asist
54scout
Serie A
Joran GerbetOrlando City SC · 24
%60
0gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Jaydee CanvotCrystal Palace · 19
%60
0gol
0asist
61scout
€2.00M
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

