LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.34 / 90
Şut31.03 / 90
Kilit pas20.69 / 90
Başarılı dripling20.69 / 90
Kazanılan ikili103.45 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 59 orta sahalar
- Kilit pas 0.69 %28
- Asist 0.34 %86
- Drible 0.69 %62
- Pas isabeti %88 %76
- Top kapma 2.41 %57
- İkili mücadele %45 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 261 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
Super Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
Trophée des Champions2021/2022 · France
🏆
First League2021/2022 · Bulgaria
🏆
Girabola2018/2019 · Angola
🏆
Girabola2018 · Angola
🥈
Toto Cup Ligat Al2023/2024 · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'al2023/2024 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
261
0
1
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale3
Faul63 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.34
2025/26
44
2.729
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas11
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan132%57
Müdahale51
Faul5243 kazanılan
İlk 113014 yedek
G+A / 900.03
Kart141
2024/25
7
508
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan37%54
Müdahale12
Faul1211 kazanılan
İlk 1161 yedek
2023/24
10
761
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan48%57
Müdahale22
Faul1415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
Kart41
2022/23
7
370
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%65
Müdahale6
Faul86 kazanılan
İlk 1152 yedek
Kart3
2021/22
5
187
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan18%53
Müdahale6
Faul46 kazanılan
İlk 1123 yedek
Kart1
2020/21
31
1.486
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas9
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan91%51
Müdahale45
Faul3926 kazanılan
İlk 111318 yedek
G+A / 900.06
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 114116 yedek girdi
KART15
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%44
- 4-3-320%38
- 4-3-2-13%6
- 3-4-1-22%4
- 3-4-2-12%4
- 4-1-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KonyasporA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.08.2026 | AmedH | 2-0 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | BaşakşehirA | 2-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | AntalyasporA | 1-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | KasimpasaA | 1-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | GoztepeH | 1-1 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 85 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | KonyasporH | 1-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | 92 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | BesiktasH | 0-1 | 88 | 2 | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | RizesporA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | KayserisporA | 1-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | FenerbahceH | 0-2 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 24.01.2026 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | TrabzonsporH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | EgyptH | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.12.2025 | South AfricaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.12.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | KasimpasaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | GenclerbirligiH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | GoztepeA | 0-0 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | GalatasarayH | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | AlanyasporH | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | BesiktasA | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | RizesporH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | KayserisporH | 1-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | FenerbahceA | 3-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.08.2025 | TrabzonsporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | FC CincinnatiA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Houston DynamoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Real Salt LakeH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | San DiegoA | 5-0 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | Inter MiamiA | 3-4 | 58 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Minnesota United FCA | 0-0 | 81 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Seattle SoundersH | 0-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | Atlanta United FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.03.2025 | Real Salt LakeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | Portland TimbersA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | San Jose EarthquakesA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Real Salt LakeA | 3-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | Colorado RapidsH | 2-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | DC UnitedA | 3-4 | 96 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2024 | FiorentinaH | 3-4 | 80 | – | 5.3 | ||
| 21.02.2024 | GentA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2024 | GentH | 1-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 15.01.2024 | AlgeriaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2023 | PanathinaikosA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2023 | VillarrealA | 0-0 | 78 | – | 7.0 |
ŞUT22
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%23
- Taç sonrası5%23
- Açık oyun5%23
- Duran top4%18
- Asist sonrası3%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%50
- Kafa6%27
- Sol ayak5%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 3 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 5 %23
- 76-90+' 5 %23
AKSİYON HARİTASI2138 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2138
- Pas1525%74
- Top kazanma130%6
- Faul102%5
- Top teması82%4
- Hava topu51%2
- Müdahale42%2
- Uzaklaştırma35%2
- Çalım29%1
- Pas arası26%1
- Kurtarış25%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M+150.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 107 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-14
Ludogorets
→
Maccabi Haifa
€1.20m
Ludogorets
→
Maccabi Haifa
€1.20m
2021-08-28
LOSC Lille B
→
Ludogorets
?
LOSC Lille B
→
Ludogorets
?
2021-06-30
Boavista
→
LOSC Lille B
End of loan
Boavista
→
LOSC Lille B
End of loan
2020-08-12
LOSC Lille B
→
Boavista
loan transfer
LOSC Lille B
→
Boavista
loan transfer
2020-07-31
B SAD
→
LOSC Lille B
End of loan
B SAD
→
LOSC Lille B
End of loan
2019-08-13
LOSC Lille B
→
B SAD
loan transfer
LOSC Lille B
→
B SAD
loan transfer
2019-07-16
1º de Agosto
→
LOSC Lille B
€2.00m
1º de Agosto
→
LOSC Lille B
€2.00m
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2025
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
08.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2308 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.2Süper Lig 2025
PERFORMANS30.02308 dk
KARARVeri yetersiz52/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
75.4
Derinden oyun kurucu
65.9
Box-to-box orta saha
60.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%38
Dakika
%95
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%40
Dakika
%93
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.77
7.1
95
İkili mücadele kazanma
60.85
58
100
Müdahale / 90
1.72
3.2
54
Performans skoru
30
75
40
Pas arası / 90
0.94
2.3
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nosa Edward ObaretinEmpoli
%95
0gol
1asist
50scout
Serie B
Lucas Gourna-DouathLe Havre · 22
%83
0gol
0asist
56scout
Ligue 1
Nicolai RembergHamburger SV · 25
%81
0gol
2asist
55scout
€9.00M
Bundesliga
Alonso RamirezPuebla · 24
%77
0gol
0asist
48scout
Liga MX
Takahiro AkimotoOH Leuven · 27
%67
0gol
0asist
51scout
Jupiler Pro League
Daylam MeddahPAU · 23
%67
1gol
2asist
66scout
€1.50M
Ligue 2
Tom Dele-BashiruGençlerbirliği S.K. · 26
%64
0gol
1asist
50scout
Süper Lig
Joran GerbetOrlando City SC · 24
%60
0gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





