Fabiano
Brazil · Goalkeeper

Fabiano

YAŞ38
BOY197
KİLO90
DOĞUM YERİSanto Antônio de Jesus
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili10.19 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 41 kaleciler
Kurtarış — %75 (3.56) Yenen gol (az iyi) — %62 (0.94) Pas isabeti — %68 (%72) Pas hacmi — %5 (21.3) 52 ORT. % 75 62 68 5
  • Kurtarış 3.56 %75
  • Yenen gol (az iyi) 0.94 %62
  • Pas isabeti %72 %68
  • Pas hacmi 21.3 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 481 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Primeira LigaNone · Portugal
🏆 Serie ANone · Brazil
🏆 1. DivisionNone · Cyprus
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Super CupNone · Cyprus
🏆 CupNone · Cyprus
🏆 Cup2022/2023 · Cyprus
🏆 Cup2021/2022 · Cyprus
🏆 Super Cup2021 · Cyprus
🏆 1. Division2020/2021 · Cyprus
🏆 Super Cup2018/2019 · Portugal
🏆 Primeira Liga2017/2018 · Portugal
🏆 Super Cup2013 · Portugal
🏆 Primeira Liga2012/2013 · Portugal
🏆 Super Cup2012 · Portugal
🏆 Serie A2007 · Brazil
🥈 Emirates CupNone · World · 2nd Place
🥈 Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Segunda LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈 CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈 Süper Lig2015/2016 · Türkiye · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Türkiye · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
🥈 Segunda Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
🥈 Emirates Cup2013 · World · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈 Paulista A12010 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 7 481 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 7 481 0 0 6.98
İkili kazanılan1%100
İlk 1152 yedek
Kaptan3maçta
2024/25 12 990 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 10 810 0 0 7.12
World Cup - Qualification EuropeCyprus 2 180 0 0 7.05
İkili kazanılan6%100
Müdahale1
İlk 11111 yedek
Kaptan7maçta
2023/24 2 180 0 0 7.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 2 180 0 0 7.45
İkili kazanılan2%100
İlk 112
Kaptan1maçta
2022/23 3 225 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia 3 225 0 0 6.47
İkili kazanılan2%67
İlk 113
2021/22 3 225 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 3 225 0 0 6.63
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 113
2020/21 8 720 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia 6 540 0 0 6.68
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia 2 180 0 0 8.10
İkili kazanılan5%100
Müdahale1
İlk 118
TOPLAM GOL0
İLK 11303 yedek girdi
KART1
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 13 4-2-3-1 — 9 4-4-1-1 — 3 4-1-4-1 — 2 4-3-1-2 — 1 4-4-2 — 1 29 maç
  • 4-3-313%45
  • 4-2-3-19%31
  • 4-4-1-13%10
  • 4-1-4-12%7
  • 4-3-1-21%3
  • 4-4-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.02.2026 HNK RijekaHC 0-1 91 6.3
18.12.2025 Raków CzęstochowaH 0-1 90 7.2
11.12.2025 Rapid ViennaA 0-1
27.11.2025 Dynamo KyivH 2-0
15.11.2025 AustriaH 0-2 90 7.2
23.10.2025 DritaA 1-1 90 6.7
06.09.2025 AustriaA 1-0 90 6.9
28.08.2025 Wolfsberger ACHC 1-0 120 8.2
21.08.2025 Wolfsberger ACAC 2-1 90 6.5
20.02.2025 PafosAC 2-1 90 7.2
13.02.2025 PafosHC 1-1 90 7.9
19.12.2024 Borac Banja LukaA 0-0 90 7.2
12.12.2024 Rapid ViennaH 3-1
28.11.2024 Legia WarszawaH 0-3 90 6.0
07.11.2024 GentAC 1-0 90 7.5
24.10.2024 Heart Of MidlothianAC 2-0 90 6.2
03.10.2024 Vikingur ReykjavikHC 4-0 90 7.7
14.08.2024 Fehérvár FCAC 0-2 90 6.9
08.08.2024 Fehérvár FCHC 1-0 90 7.5
17.08.2023 MidtjyllandA 5-1 90 7.0
10.08.2023 MidtjyllandHC 1-0 90 7.9
06.10.2022 Manchester UnitedH 2-3 90 6.5
15.09.2022 Real SociedadA 2-1 90 6.6
08.09.2022 Sheriff TiraspolH 0-3 45 6.3
04.11.2021 FC Basel 1893H 1-1 45 6.9
30.09.2021 QarabagH 1-4 90 5.7
16.09.2021 Kairat AlmatyA 0-0 90 7.3
10.12.2020 PSV EindhovenA 4-0 90 5.9
03.12.2020 PAOKH 2-1 90 6.3
26.11.2020 Granada CFA 2-1 90 6.7
05.11.2020 Granada CFH 0-2 90 7.2
29.10.2020 PSV EindhovenH 1-2 90 6.3
22.10.2020 PAOKA 1-1 90 7.7
29.09.2020 Olympiakos PiraeusH 0-0 90 9.3
23.09.2020 Olympiakos PiraeusA 2-0 90 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 35 maç
Omonia Nicosia 33maç 2020–2025
Cyprus 2maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-10-17 FC Porto Omonia Nicosia
2017-07-01 Fenerbahce FC Porto
2015-07-02 FC Porto Fenerbahce
2012-07-01 Olhanense FC Porto € 1.2M
2011-07-01 Sao Paulo Olhanense
2010-05-10 Sao Paulo America-RN
2010-01-01 Sao Paulo Santo André
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022 Omuz sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 481 dk

Veri yetersiz: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS75.7481 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 230 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %94
Dakika %85
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %94
Dakika %72
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam