Lucão
Brazil · Goalkeeper

Lucão

YAŞ24
BOY190
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili10.34 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 18 kaleciler
Kurtarış — %18 (1.35) Yenen gol (az iyi) — %94 (0.00) Pas isabeti — %65 (%75) Pas hacmi — %76 (35.2) 63 ORT. % 18 94 65 76
  • Kurtarış 1.35 %18
  • Yenen gol (az iyi) 0.00 %94
  • Pas isabeti %75 %65
  • Pas hacmi 35.2 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 266 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Olympics Men2020 Tokyo · World
🏆 Tournoi Maurice Revello2019 · World
🏆 CONMEBOL U172017 Chile · South-America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 266 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 3 266 0 0 6.70
İkili kazanılan1%100
İlk 113
2025/26 40 1.090 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 16 718 0 0 6.61
Serie ARB Bragantino 24 372 0 0 7.03
İkili kazanılan3%100
İlk 111228 yedek
Kart1
2024/25 29 630 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 29 630 0 0 6.92
Kilit pas1
İkili kazanılan1%100
İlk 11623 yedek
Kart1
2023/24 29 450 0 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 29 450 0 0 6.48
İkili kazanılan1%100
İlk 11524 yedek
Kart1
2022/23 36 90 0 0 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARB Bragantino 36 90 0 0 7.20
İlk 11135 yedek
2020/21 30 188 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVasco DA Gama 30 188 0 0 6.55
İlk 11228 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112155 yedek girdi
KART2
FORMA40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 60 4-3-3 — 14 3-4-3 — 1 4-4-1-1 — 1 76 maç
  • 4-2-3-160%79
  • 4-3-314%18
  • 3-4-31%1
  • 4-4-1-11%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FamalicaoA 0-0 88 6.6
24.08.2026 Casa PiaH 2-0 80 6.6
09.08.2026 Rio AveH 1-0 98 6.9
16.05.2026 Sporting CPA 3-0
11.05.2026 AroucaH 1-3
03.05.2026 Rio AveA 0-0
27.04.2026 Casa PiaH 2-1
18.04.2026 GuimaraesH 0-1
13.04.2026 TondelaA 2-2
03.04.2026 AVSH 3-0
21.03.2026 Santa ClaraA 1-0 87 6.3
14.03.2026 AlvercaH 2-2 90 6.6
08.03.2026 EstrelaA 2-2 92 6.6
02.03.2026 BenficaH 1-2 87 6.5
22.02.2026 EstorilA 3-1 90 7.5
14.02.2026 SC BragaH 2-1 89 6.5
07.02.2026 MoreirenseA 1-2 93 6.3
01.02.2026 FamalicaoH 5-0 90 6.6
26.01.2026 FC PortoA 3-0
23.11.2025 FlamengoA 3-0
20.10.2025 JuventudeA 1-0
15.10.2025 PalmeirasA 5-1 93 7.0
04.10.2025 GremioH 1-0
01.10.2025 MirassolA 1-1
28.09.2025 SantosH 2-2
21.09.2025 CruzeiroA 2-1
14.09.2025 Sport RecifeH 1-1
30.08.2025 BotafogoA 4-1
23.08.2025 FluminenseH 4-2
16.08.2025 CearaA 1-0
09.08.2025 InternacionalH 1-3
03.08.2025 Atletico-MGA 2-1
26.07.2025 Fortaleza ECA 3-1 90 6.2
24.07.2025 FlamengoH 1-2
20.07.2025 VitoriaA 1-0
17.07.2025 Sao PauloH 2-2
13.07.2025 CorinthiansA 1-2 99 7.6
12.06.2025 BahiaH 0-3
20.04.2025 CruzeiroH 1-0 90 7.3
16.04.2025 Sport RecifeA 0-1
12.04.2025 BotafogoH 1-0
06.04.2025 FluminenseA 2-1
31.03.2025 CearaH 2-2
08.12.2024 CriciumaH 5-1
05.12.2024 Atletico ParanaenseA 1-2
01.12.2024 CruzeiroH 1-1
24.11.2024 InternacionalA 4-1
20.11.2024 Sao PauloH 1-1
09.11.2024 Atletico GoianienseA 0-0
02.11.2024 CuiabaH 0-0
26.10.2024 BotafogoH 0-1
19.10.2024 VitoriaA 1-0 90 6.3
11.08.2024 CorinthiansA 1-1 90 7.2
03.08.2024 Vasco DA GamaA 2-2 90 6.3
28.07.2024 FluminenseH 0-1 90 6.9
21.07.2024 Atletico ParanaenseH 1-0 45 8.3
13.07.2024 CruzeiroA 2-1
06.07.2024 Sao PauloA 2-0
04.07.2024 Atletico GoianienseH 3-1
29.06.2024 CuiabaA 1-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 167 maç
GIL Vicente 19maç 2025–2026
RB Bragantino 118maç 2022–2025
Vasco DA Gama 30maç 2020
Brazil U23 2020
Brazil U17 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-02-04 Vasco DA Gama RB Bragantino
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 718 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS44.0718 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 50.8
Kurtarıcı kaleci 43.4
Role fit sinyali var ama confidence 58/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 66 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %38
Dakika %60
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %52
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 24.94 38 66
Ortalama rating 6.61 7.2 92
Performans skoru 44 76 58
Dakika güvenliği 35.7 80 45
Kurtarış / 90 1.38 3.2 43
Yenen gol / 90 1.25 1.3 4
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam