LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.41 / 90
Asist00.00 / 90
Şut72.88 / 90
Kilit pas83.29 / 90
Başarılı dripling10.41 / 90
Kazanılan ikili83.29 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.410.27
Asist
0.000.27
Şut
2.881.21
Kilit pas
3.292.69
Başarılı dripling
0.410.27
Kazanılan ikili
3.293.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Eredivisie2021 · Fortuna Sittard · 32 maç
9gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Tweede DivisieNone · Netherlands
🏆
Tweede Divisie2016/2017 · Netherlands
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2017/2018 · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2016/2017 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
27
219
1
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%35
Müdahale2
Faul51 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.41
2024/25
16
668
2
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas20
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan24%36
Müdahale13
Faul94 kazanılan
Penaltı1
İlk 1197 yedek
G+A / 900.54
Kart1
2023/24
28
1.783
2
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas40
Drible16%33 başarı
İkili kazanılan67%36
Müdahale19
Faul3016 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11217 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2022/23
20
1.637
3
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas30
Drible28%45 başarı
İkili kazanılan75%38
Müdahale23
Faul3321 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11182 yedek
G+A / 900.38
Kart61
Kaptan10maçta
2021/22
31
2.771
9
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%59 isabet
Kilit pas61
Drible82%60 başarı
İkili kazanılan172%40
Müdahale44
Faul6631 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı2
İlk 1131
G+A / 900.42
Kart5
Kaptan7maçta
2020/21
31
2.475
6
6
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%44 isabet
Kilit pas36
Drible48%63 başarı
İkili kazanılan139%41
Müdahale49
Faul5021 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11283 yedek
G+A / 900.44
Kart7
TOPLAM GOL42 penaltı
İLK 111134 yedek girdi
KART2
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%77
- 4-4-29%20
- 3-3-1-31%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | AjaxA | 2-0 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | NEC NijmegenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | ExcelsiorH | 2-3 | 7↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | FeyenoordA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | TelstarA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AZ AlkmaarH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | PEC ZwolleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | AjaxH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FC VolendamA | 3-2 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 5↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | ExcelsiorA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 14↑ | 1 | 7.9 | ||
| 09.11.2025 | NEC NijmegenA | 2-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Sparta RotterdamH | 0-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | NAC BredaA | 1-2 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | FeyenoordH | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | TelstarH | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | HeraclesH | 4-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | PSV EindhovenA | 4-2 | 13↑ | 1 | 2 | 8.2 | |
| 16.08.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | AZ AlkmaarA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 67 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | 62 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 71 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.01.2025 | Almere City FCH | 0-0 | 24↑ | 2 | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | PSV EindhovenA | 3-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 58 | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | HeraclesA | 0-5 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | UtrechtH | 2-2 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | FC VolendamA | 3-2 | 82 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 04.04.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 30.03.2024 | HeerenveenH | 1-1 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | ExcelsiorA | 1-1 | 28↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 03.02.2024 | TwenteA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.01.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | AjaxA | 4-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 16.12.2023 | WaalwijkH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 10.12.2023 | GO Ahead EaglesA | 0-2 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 03.12.2023 | AZ AlkmaarH | 1-1 | 85 | 4 | 5.9 | ||
| 26.11.2023 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.11.2023 | ExcelsiorH | 2-2 | 24↑ | 1 | 6.3 |
ŞUT10
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%30
- Açık oyun2%20
- Serbest vuruş2%20
- Taç sonrası2%20
- Duran top1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%90
- Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 10 %100
PİYASA DEĞERİ€350K-36.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN7kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 153 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
03.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
10.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2020 · Fortuna Sittard
7sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 219 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.0Eredivisie 2025
PERFORMANS44.4219 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
49.2
Numara 10
48.2
Box-to-box orta saha
44.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%60
Dakika
%50
Değer / getiri
%92
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%66
Dakika
%53
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
3.29
1.8
100
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Gol / 90
0.41
0.22
100
Performans skoru
44.4
76
58
Müdahale / 90
0.82
1.8
46
Pas hacmi / 90
36.58
52
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Albert RusnákSeattle Sounders · 31
%95
12gol
8asist
62scout
Major League Soccer
Martín OjedaOrlando City SC · 27
%89
16gol
8asist
68scout
Major League Soccer
Hany MukhtarNashville SC · 30
%79
17gol
8asist
63scout
Major League Soccer
Steven BerghuisAjax · 34
%75
4gol
2asist
64scout
€2.50M
Eredivisie
Kevin De BruyneNapoli · 34
%66
5gol
2asist
59scout
€10.00M
Serie A
Sem SteijnFeyenoord · 24
%61
7gol
2asist
63scout
€6.00M
Eredivisie
Marcel HartelSt. Louis City · 29
%61
9gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%60
6gol
6asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


