Etienne Vaessen
Netherlands · Goalkeeper

Etienne Vaessen

YAŞ30
BOY189
KİLO93
KULÜPGroningen
DOĞUM YERİBreda
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.62 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili30.62 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 17 kaleciler
Kurtarış — %75 (3.72) Yenen gol (az iyi) — %12 (2.07) Pas isabeti — %12 (%61) Pas hacmi — %69 (42.8) 42 ORT. % 75 12 12 69
  • Kurtarış 3.72 %75
  • Yenen gol (az iyi) 2.07 %12
  • Pas isabeti %61 %12
  • Pas hacmi 42.8 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 435 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 5 435 0 1 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGroningen 5 435 0 1 7.27
Kilit pas3
İkili kazanılan3%75
Müdahale1
İlk 115
G+A / 900.21
Kart1
2025/26 30 2.603 0 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGroningen 30 2.603 0 1 6.91
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan22%79
Müdahale2
Faul111 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.03
Kart2
2024/25 33 2.884 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGroningen 33 2.884 0 0 7.00
Şut1
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan26%84
Müdahale5
İlk 11321 yedek
Kart5
2023/24 30 2.645 0 0 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 30 2.645 0 0 7.40
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan24%80
Müdahale2
Faul19 kazanılan
İlk 1130
Kart31
Kaptan14maçta
2022/23 21 1.890 0 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 21 1.890 0 0 7.09
İkili kazanılan15%100
Müdahale2
İlk 1121
Kart2
2021/22 33 2.790 0 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 33 2.790 0 2 7.06
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan20%71
Müdahale4
Faul16 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2020/21 29 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWaalwijk 29 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11671 yedek girdi
KART9
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 41 4-4-2 — 25 4-2-2-2 — 2 68 maç
  • 4-2-3-141%60
  • 4-4-225%37
  • 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 B. WillumssonB. Willumsson 1 T. van BergenT. van Bergen Vaessen 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 TwenteH 2-2 82 0 6.4
28.08.2026 Fortuna SittardH 2-3 97 5.9
23.08.2026 PSV EindhovenA 5-1 76 8.2
16.08.2026 ADO Den HaagA 1-4 91 1 6.9
09.08.2026 UtrechtH 2-1 89 8.9
21.05.2026 AjaxA 2-0 86 6.9
17.05.2026 HeraclesA 1-2 88 5.9
10.05.2026 NEC NijmegenH 2-1 92 6.0
02.05.2026 ExcelsiorH 2-3 94 7.6
25.04.2026 FeyenoordA 3-1 86 6.0
11.04.2026 GO Ahead EaglesH 0-0 92 7.3
04.04.2026 TelstarA 0-2 91 7.5
07.03.2026 AjaxH 3-1 45 6.7
01.03.2026 FC VolendamA 3-2 86 6.2
22.02.2026 TwenteA 2-1 89 6.2
14.02.2026 UtrechtH 1-2 91 8.3
08.02.2026 PSV EindhovenH 1-2 89 7.2
31.01.2026 Sparta RotterdamA 2-0 87 6.9
25.01.2026 Fortuna SittardH 1-2 96 6.9
18.01.2026 HeerenveenA 0-2 38 7.0
10.01.2026 NAC BredaH 0-0 90 7.3
21.12.2025 GO Ahead EaglesA 1-1 93 7.2
13.12.2025 FC VolendamH 3-0 90 6.7
05.12.2025 ExcelsiorA 0-2 90 7.3
02.12.2025 AjaxA 2-0 90 6.2
23.11.2025 PEC ZwolleH 2-2 90 6.3
09.11.2025 NEC NijmegenA 2-0 90 6.2
02.11.2025 TwenteH 1-1 90 7.7
25.10.2025 Fortuna SittardA 1-2 90 7.0
19.10.2025 Sparta RotterdamH 0-2 90 6.2
03.10.2025 NAC BredaA 1-2 90 1 7.5
28.09.2025 FeyenoordH 0-1 90 7.2
20.09.2025 TelstarH 2-0 90 7.9
14.09.2025 UtrechtA 0-1 90 7.7
29.08.2025 HeraclesH 4-0 90 6.2
14.05.2025 AjaxH 2-2 90 6.3
11.05.2025 AZ AlkmaarA 3-0 90 8.0
03.05.2025 WaalwijkH 6-1 90 1 6.9
23.04.2025 HeraclesH 4-1 90 7.2
13.04.2025 UtrechtA 3-1 90 6.3
05.04.2025 PSV EindhovenH 1-3 90 5.6
02.04.2025 FeyenoordA 4-1 90 6.3
29.03.2025 NAC BredaA 1-1 90 7.3
16.03.2025 Fortuna SittardH 1-0 94 6.9
01.03.2025 TwenteH 1-1 90 6.3
15.02.2025 Willem IIA 1-3 90 8.2
08.02.2025 NEC NijmegenH 2-1 90 7.2
02.02.2025 Sparta RotterdamA 1-0 90 6.3
28.01.2025 HeraclesA 1-1 90 7.7
25.01.2025 HeerenveenH 1-0 90 7.7
18.01.2025 GO Ahead EaglesA 2-1 90 6.2
12.01.2025 Almere City FCH 0-0 90 7.2
15.12.2024 TwenteA 2-0 90 6.5
08.12.2024 PEC ZwolleH 0-0 90 7.3
30.11.2024 Willem IIH 2-0 90 7.3
23.11.2024 PSV EindhovenA 5-0 90 6.9
09.11.2024 Sparta RotterdamH 1-0 90 7.5
03.11.2024 NEC NijmegenA 6-0 90 4.9
26.10.2024 Fortuna SittardA 1-0 90 7.0
20.10.2024 UtrechtH 0-1
PİYASA DEĞERİ€2.50M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 181 maç
Groningen 68maç 2024–2026
Waalwijk 113maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 RKC Waalwijk FC Groningen free transfer
2024-06-26 Waalwijk Groningen
2015-07-01 WSC RKC Waalwijk free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
08.2025 Red card SuspendedKadroda yok 3 maç
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2023 Kafa travmasıŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eredivisie2023 · Waalwijk 1kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2603 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3Eredivisie 2025
PERFORMANS57.02603 dk
KARARVeri yetersiz50/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 85.2
Kurtarıcı kaleci 74.0
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 102 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %67
Dakika %87
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %67
Dakika %91
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 41.94 38 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Ortalama rating 6.91 7.2 96
Performans skoru 57 76 75
Kurtarış / 90 2.39 3.2 75
Yenen gol / 90 1.21 1.3 7
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam