Basilio Ndong Owono Nchamaaa
Equatorial Guinea · Goalkeeper

Basilio Ndong Owono Nchamaaa

YAŞ24
BOY183
KİLO67
DOĞUM YERİBata
LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.05 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili110.56 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 27 kaleciler
Kurtarış — %27 (2.82) Yenen gol (az iyi) — %85 (1.13) Pas isabeti — %85 (%73) Pas hacmi — %96 (41.8) 73 ORT. % 27 85 85 96
  • Kurtarış 2.82 %27
  • Yenen gol (az iyi) 1.13 %85
  • Pas isabeti %73 %85
  • Pas hacmi 41.8 %96
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1755 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
2021 0 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 34 1.845 0 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónFC Andorra 33 1.755 0 0 7.04
Africa Cup of NationsEquatorial Guinea 1 90 0 0 6.00
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%79
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 112014 yedek
Kart4
2024/25 32 486 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 32 486 0 0 6.63
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 11527 yedek
2023/24 35 360 0 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 35 360 0 0 7.30
İkili kazanılan2%100
İlk 11431 yedek
Kart1
2021/22 3 95 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlaves 3 95 0 0 6.60
İlk 1112 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 111562 yedek girdi
KART2
FORMA31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 50 4-4-2 — 9 4-1-4-1 — 4 5-4-1 — 4 4-3-3 — 3 4-4-1-1 — 2 72 maç
  • 4-2-3-150%69
  • 4-4-29%12
  • 4-1-4-14%6
  • 5-4-14%6
  • 4-3-33%4
  • 4-4-1-12%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 BurgosA 1-0 90 7.9
24.05.2026 AD Ceuta FCH 0-2 45 6.5
17.05.2026 Deportivo La CorunaA 2-1 90 7.9
10.05.2026 Las PalmasH 5-1 90 6.0
01.05.2026 AlbaceteH 0-1 90 6.3
26.04.2026 LeganesA 0-4 90 9.7
19.04.2026 ValladolidH 1-0 90 6.6
12.04.2026 CadizA 0-1 90 8.2
05.04.2026 Racing SantanderH 6-2 90 5.9
01.04.2026 MalagaH 3-3 90 6.5
29.03.2026 Cultural LeonesaA 0-4 90 8.7
21.03.2026 EibarH 0-1 90 6.7
15.03.2026 Granada CFA 1-1 90 7.3
08.03.2026 Sporting GijonH 1-0 90 6.9
02.03.2026 CordobaA 1-4 90 7.0
22.02.2026 ZaragozaH 2-1 90 6.6
13.02.2026 AlmeriaA 3-2
25.01.2026 HuescaH 1-1
31.12.2025 AlgeriaH 1-3 90 6.0
13.12.2025 ValladolidA 0-1
06.12.2025 AlmeriaH 1-2
28.11.2025 Sporting GijonA 1-1
22.11.2025 CastellónH 1-3 90 5.3
08.11.2025 HuescaA 2-2 90 6.9
02.11.2025 CadizH 0-0 90 7.0
26.10.2025 MalagaA 4-1
17.10.2025 Granada CFH 0-0
04.10.2025 LeganesH 1-2 90 6.9
27.09.2025 Racing SantanderA 1-2
20.09.2025 MirandesH 1-1
14.09.2025 CordobaH 3-1
31.08.2025 BurgosH 2-1
23.08.2025 ZaragozaA 1-3
17.08.2025 Las PalmasA 1-1
24.05.2025 OsasunaH 1-1
18.05.2025 ValladolidA 0-1
14.05.2025 ValenciaH 1-0
11.05.2025 Athletic ClubA 1-0
03.05.2025 Atletico MadridH 0-0
23.04.2025 Real SociedadH 1-0
20.04.2025 SevillaA 1-1
13.04.2025 Real MadridH 0-1 90 6.7
05.04.2025 GironaA 0-1
29.03.2025 Rayo VallecanoH 0-2
14.03.2025 Las PalmasA 2-2
02.02.2025 BarcelonaA 1-0 90 7.2
27.01.2025 Celta VigoH 1-1 90 6.7
18.01.2025 Real BetisA 1-3 90 6.7
11.01.2025 GironaH 0-1 90 6.3
22.12.2024 ValenciaA 2-2 36 6.2
15.12.2024 Athletic ClubH 1-1
08.12.2024 OsasunaA 2-2
30.11.2024 LeganesH 1-1
23.11.2024 Atletico MadridA 2-1
09.11.2024 VillarrealA 3-0
01.11.2024 MallorcaH 1-0
26.10.2024 Rayo VallecanoA 1-0
18.10.2024 ValladolidH 2-3
06.10.2024 BarcelonaH 0-3
28.09.2024 GetafeA 2-0
PİYASA DEĞERİ€900K
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 104 maç
FC Andorra 33maç 2025
Equatorial Guinea 1maç 2025
Alaves 70maç 2021–2024
San Ignacio 2019–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 FC Andorra Deportivo Alavés Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Andorra Alaves
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
09.2024 SakatlıkŞüpheli 4 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1755 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.5Segunda División 2025
PERFORMANS63.81755 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 88.2
Kurtarıcı kaleci 77.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 40 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %82
Dakika %62
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %80
Dakika %87
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 41.79 38 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 63.8 76 84
Ortalama rating 7.04 7.2 98
Kurtarış / 90 2.82 3.2 88
Yenen gol / 90 1.13 1.3 13
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam