LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 28 kaleciler
- Kurtarış 2.19 %15
- Yenen gol (az iyi) 1.42 %7
- Pas isabeti %60 %59
- Pas hacmi 28.6 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1519 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 22019/2020 · France
🏆
Challenger Pro League2017/2018 · Belgium
🥈
Tournoi Maurice Revello2014 · World · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2013 Lithuania · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
28
1.609
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan7%78
Müdahale2
İlk 111711 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
45
4.050
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan25%83
Müdahale2
İlk 1145
Kart2
2023/24
20
1.071
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%89
İlk 11128 yedek
2022/23
35
1.900
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%50
Faul11 kazanılan
İlk 112114 yedek
Kart1
2021/22
38
1.980
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%80
Müdahale1
İlk 112216 yedek
Kart1
2020/21
30
2.070
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan3%60
İlk 11237 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 118839 yedek girdi
KART5
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%46
- 5-3-215%13
- 4-3-314%12
- 4-1-4-113%11
- 4-4-213%11
- 3-5-27%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | LyonA | 3-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | AngersH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | LensA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | DerbyH | 2-3 | 82 | – | 6.0 | ||
| 04.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | NorwichH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2025 | West BromA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | PortsmouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | LeicesterH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | MiddlesbroughA | 3-1 | 96 | – | 7.3 | ||
| 09.12.2025 | BirminghamH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | West BromH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | NorwichA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.11.2025 | BlackburnA | 0-1 | 71↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | Hull CityH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Sheffield UtdA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | SouthamptonH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 01.11.2025 | IpswichH | 1-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | DerbyA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | SwanseaA | 0-1 | 94 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | MillwallH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.10.2025 | Bristol CityA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | Oxford UnitedH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Stoke CityH | 1-0 | 96 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | WrexhamA | 1-3 | 90 | – | 8.3 | ||
| 30.08.2025 | CharltonH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | CoventryA | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | WatfordA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | PlymouthAC | 3-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 09.08.2025 | PrestonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | BurnleyH | 0-5 | 90 | – | 5.5 | ||
| 21.04.2025 | SwanseaH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | PrestonA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | CardiffH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Stoke CityA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | LeedsH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | West BromA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Sheffield UtdH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2025 | DerbyH | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2025 | CoventryA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 04.02.2025 | BlackburnH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.02.2025 | MillwallA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | Hull CityA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | PlymouthA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.01.2025 | LutonH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2025 | WatfordH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | NorwichA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2024 | SwanseaA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | PrestonH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Bristol CityA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2024 | Oxford UnitedH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | NorwichH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | WatfordA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.11.2024 | CardiffA | 0-2 | 90 | – | 9.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1519 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.1Championship 2025
PERFORMANS49.91519 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
74.6
Kurtarıcı kaleci
68.1
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%48
Dakika
%72
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%56
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.62
38
75
Ortalama rating
6.64
7.2
92
Performans skoru
49.9
76
66
Kurtarış / 90
2.19
3.2
68
Yenen gol / 90
1.42
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
AnthoniInternacional · 23
%95
0gol
0asist
62scout
Serie A
Brice SambaRennes · 31
%80
0gol
0asist
56scout
Ligue 1
Gonzalo CrettazNEC Nijmegen · 25
%67
0gol
0asist
68scout
Eredivisie
Ricardo GutierrezMazatlán · 28
%63
0gol
0asist
62scout
Liga MX
Jesús OwonoFC Andorra · 24
%62
0gol
0asist
76scout
€900K
Segunda División
Álvaro FernándezDeportivo La Coruna · 27
%62
0gol
0asist
70scout
€2.00M
Segunda División
Lisandru OlmetaBastia · 20
%62
0gol
0asist
64scout
€500K
Ligue 2
CássioCruzeiro · 38
%60
0gol
0asist
66scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





