B. Colula
Mexico · Defender

B. Colula

YAŞ29
BOY176
KİLO68
KULÜPLeon
DOĞUM YERİJalapa
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.46 / 90
Kazanılan ikili115.03 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %91 (3.20) Pas arası — %39 (0.91) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %57 (%58) Pas isabeti — %5 (%73) Faul (az iyi) — %33 (1.37) 38 ORT. % 91 39 0 57 5 33
  • Müdahale 3.20 %91
  • Pas arası 0.91 %39
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %58 %57
  • Pas isabeti %73 %5
  • Faul (az iyi) 1.37 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 197 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa MX2017/2018 Clausura · Mexico
🥈 Copa MX2019/2020 · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga MX2016/2017 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈 Campeón de Campeones2014/2015 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2020 0 2021 2 2022 3 2023 2 2024 0 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 6 197 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXLeon 6 197 0 0 6.67
Şut1
İkili kazanılan11%58
Müdahale7
Faul33 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kart2
2025/26 28 1.980 3 1 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 16 1.262 2 0 6.47
Liga MXLeon 12 718 1 1 6.50
Şut14%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan80%46
Müdahale42
Faul4219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11226 yedek
G+A / 900.18
Kart61
2024/25 30 2.128 0 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 30 2.128 0 0 6.81
Şut10%30 isabet
Kilit pas16
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan115%51
Müdahale57
Faul3221 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11264 yedek
Kart6
2023/24 22 1.465 1 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 22 1.465 1 1 6.93
Şut4%75 isabet
Kilit pas13
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan75%58
Müdahale43
Faul1212 kazanılan
İlk 11175 yedek
G+A / 900.12
Kart61
2022/23 28 1.970 2 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 28 1.970 2 1 6.69
Şut10%40 isabet
Kilit pas14
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan109%56
Müdahale46
Faul3125 kazanılan
İlk 11235 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2021/22 31 1.798 2 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 31 1.798 2 0 6.71
Şut13%31 isabet
Kilit pas9
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan100%56
Müdahale30
Faul2632 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112011 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2020/21 24 229 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub Tijuana 6 135 0 0 6.95
Liga MXClub America 18 94 0 0 6.90
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan12%57
Müdahale5
Faul34 kazanılan
İlk 11321 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 115014 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 10 3-4-3 — 7 3-4-2-1 — 5 5-4-1 — 5 50 maç
  • 4-2-3-112%24
  • 4-1-4-111%22
  • 4-3-310%20
  • 3-4-37%14
  • 3-4-2-15%10
  • 5-4-15%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. LainezM. Lainez 1 D. HernandezD. Hernandez Colula 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Atlante FCA 1-1
22.08.2026 MonterreyH 2-0 80 7.5
18.08.2026 NecaxaA 1-2 45 1 6.2
02.08.2026 CF PachucaH 1-0 1
25.07.2026 Club TijuanaA 1-0 71 6.3
18.07.2026 AtlasH 2-3
26.04.2026 TolucaA 4-1 38 5.9
22.04.2026 Club AmericaH 2-3
19.04.2026 FC JuarezH 3-1 50 6.5
11.04.2026 PueblaA 0-1 20 6.2
05.04.2026 AtlasH 2-0 45 6.9
22.02.2026 Santos LagunaH 2-1 50 6.0
15.02.2026 MonterreyA 1-0 93 6.5
07.02.2026 Club QueretaroA 2-0 83 2 6.3
01.02.2026 Tigres UANLH 1-2 85 1 6.7
18.01.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-1 90 6.3
14.01.2026 PachucaA 2-1 85 1 2 6.0
11.01.2026 Cruz AzulH 2-1 79 1 1 8.2
08.11.2025 NecaxaH 1-1 90 7.3
02.11.2025 Club QueretaroA 1-0 96 1 7.2
25.10.2025 Club AmericaH 2-2 90 1 1 7.2
22.10.2025 Santos LagunaH 2-2 90 1 6.6
19.10.2025 Guadalajara ChivasA 2-0 90 6.7
04.10.2025 Atletico San LuisH 2-1 17 1 1 7.3
28.09.2025 TolucaA 3-1 74 6.2
24.09.2025 LeonA 2-2 90 1 6.5
20.09.2025 AtlasH 1-1 90 1 6.5
13.09.2025 U.N.A.M. - PumasH 1-4 90 1 5.3
24.08.2025 Tigres UANLH 2-2 2 3.0
18.08.2025 MonterreyA 3-2 96 6.2
10.08.2025 Club TijuanaH 2-2 90 1 6.9
26.07.2025 PachucaA 1-0 90 6.3
19.07.2025 PueblaH 2-1 77 7.2
13.07.2025 Cruz AzulA 0-0 90 7.2
19.04.2025 Club AmericaA 5-0 45 6.5
17.04.2025 Club TijuanaH 0-2 30 6.6
06.04.2025 Atletico San LuisA 2-1 90 6.5
09.03.2025 PachucaA 1-1 90 6.5
01.03.2025 Cruz AzulH 1-1 76 1 6.9
26.02.2025 MonterreyH 1-0 13 6.7
22.02.2025 NecaxaA 3-1 18 6.2
15.02.2025 Santos LagunaH 1-1 17 6.3
10.02.2025 U.N.A.M. - PumasA 1-0 90 1 6.9
01.02.2025 LeonH 1-2 89 6.7
29.01.2025 PueblaA 0-1 11 6.3
25.01.2025 TolucaH 2-1 75 5.9
18.01.2025 Tigres UANLA 2-1 67 6.3
11.01.2025 FC JuarezH 1-1 90 7.0
09.11.2024 U.N.A.M. - PumasH 0-1 27 6.3
02.11.2024 Club AmericaH 0-5 66 6.5
26.10.2024 Santos LagunaA 0-0 90 7.2
23.10.2024 Tigres UANLH 2-0 90 1 7.3
19.10.2024 AtlasA 0-0 90 7.3
05.10.2024 Club QueretaroH 2-2 90 6.9
28.09.2024 Club TijuanaA 1-0 90 2 7.5
22.09.2024 MonterreyA 0-0 90 1 7.9
19.09.2024 NecaxaH 0-0 89 6.9
14.09.2024 FC JuarezA 1-0 90 7.2
31.08.2024 PueblaH 1-1 90 2 7.5
24.08.2024 PachucaH 3-0 70 7.5
ŞUT7
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.484 67' · xG 0.05 50' · xG 0.073 · GOL 80' · xG 0.008 32' · xG 0.094 50' · xG 0.037 77' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%57) Duran top — 2 (%29) Asist sonrası — 1 (%14) 7 şut
  • Korner4%57
  • Duran top2%29
  • Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
Kafa — 4 (%57) Sol ayak — 2 (%29) Sağ ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Kafa4%57
  • Sol ayak2%29
  • Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 3 %43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 169 maç
Leon 18maç 2025–2026
Mazatlán 127maç 2021–2025
Club America 18maç 2020
Club Tijuana 6maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Club America Mazatlán
2021-07-01 Club America Mazatlán
2021-01-01 Club Tijuana Club America
2020-01-01 Zacatepec 1948 Club Tijuana
2019-05-28 Venados FC Zacatepec 1948
2019-01-01 Alebrijes de Oaxaca Venados FC
2018-07-01 Necaxa
2017-06-01 Club America Necaxa
2017-01-01 Venados FC Club America
2016-01-01 Club America Venados FC
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1262 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1Liga MX 2025
PERFORMANS66.41262 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %86
Dakika %64
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %79
Dakika %76
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam