Veljko Simić
Serbia · Midfielder

Veljko Simić

YAŞ30
BOY180
KİLO70
KULÜPSabah FA
DOĞUM YERİLazarevac
LİGUEFA Champions League
BU SEZON3G · 0A
Gol30.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.26 / 90
Kilit pas51.05 / 90
Başarılı dripling61.26 / 90
Kazanılan ikili194.00 / 90
Rating7.75
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
Kilit pas — %40 (1.05) Asist — %0 (0.00) Drible — %91 (1.26) Pas isabeti — %51 (%85) Top kapma — %40 (1.90) İkili mücadele — %91 (%68) 52 ORT. % 40 0 91 51 40 91
  • Kilit pas 1.05 %40
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.26 %91
  • Pas isabeti %85 %51
  • Top kapma 1.90 %40
  • İkili mücadele %68 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 427 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 UEFA Champions League2026 · Sabah FA · 8 maç 3gol2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super LigaNone · Serbia
🏆 Super Liga2019/2020 · Serbia
🏆 Super Liga2018/2019 · Serbia
🥈 CupNone · Serbia · 2nd Place
🥈 CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Cup2018/2019 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 3 G+A
2020 0 2023 0 2024 2 2025 0 2026 3
GolAsist
2026/27 5 427 3 0 7.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSabah FA 5 427 3 0 7.75
Şut6%67 isabet
Kilit pas5
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan19%68
Müdahale8
Faul43 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.63
Kart1
2025/26 1 39 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSivasspor 1 39 0 0 6.30
İkili kazanılan1%50
Ofsayt2
İlk 111
2024/25 23 1.234 1 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSivasspor 15 632 1 0 6.71
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 8 602 0 1 7.10
Şut13%62 isabet
Kilit pas14
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan62%54
Müdahale23
Faul1422 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11149 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2023/24 2 78 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia 2 78 0 0 6.80
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan5%62
Müdahale3
Faul22 kazanılan
İlk 1111 yedek
Kart1
2020/21 6 10 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda 6 10 0 0 6.20
TOPLAM GOL6
İLK 11269 yedek girdi
KART2
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 2 %33
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 4-3-3 — 11 4-1-4-1 — 7 3-5-2 — 1 4-3-1-2 — 1 4-4-1-1 — 1 33 maç
  • 4-2-3-112%36
  • 4-3-311%33
  • 4-1-4-17%21
  • 3-5-21%3
  • 4-3-1-21%3
  • 4-4-1-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.08.2026 Hapoel Beer ShevaH 5-2 87 2 6.9
19.08.2026 Hapoel Beer ShevaA 2-1 81 1 1 7.6
11.08.2026 AarhusH 4-0 90 1 2 9.6
05.08.2026 AarhusA 2-1 93 1 1 6.9
14.07.2026 The New SaintsA 1-2 76 0
09.08.2025 Erzurum BBA 2-0 39 6.3
31.05.2025 AlanyasporA 2-0 69 6.3
18.05.2025 SamsunsporA 1-0 9 6.2
11.05.2025 BB BodrumsporH 0-0 8 6.7
03.05.2025 GalatasarayA 4-1 19 6.3
26.04.2025 AntalyasporH 2-0 11 6.7
19.04.2025 KasimpasaA 3-1 73 1 6.5
13.04.2025 FenerbahceH 1-3 12 6.5
05.04.2025 RizesporA 1-1 32 1 1 7.3
29.03.2025 Adana DemirsporH 5-1 8 6.7
16.03.2025 HataysporA 3-2 15 6.6
09.03.2025 GoztepeH 3-1 24 6.7
03.03.2025 Istanbul BasaksehirA 1-0 89 2 6.7
22.02.2025 KonyasporH 1-1 90 7.5
15.02.2025 Gazişehir GaziantepA 2-1 83 7.2
08.02.2025 BesiktasH 0-2 90 1 6.7
19.12.2024 Borac Banja LukaA 0-0 90 1 7.3
12.12.2024 Rapid ViennaH 3-1 89 2 7.3
28.11.2024 Legia WarszawaH 0-3 82 6.9
07.11.2024 GentA 1-0 26 1 7.2
24.10.2024 Heart Of MidlothianA 2-0 53 1 6.2
03.10.2024 Vikingur ReykjavikH 4-0 84 6.2
14.08.2024 Fehérvár FCA 0-2 90 1 2 8.0
08.08.2024 Fehérvár FCH 1-0 88 1 7.7
17.08.2023 MidtjyllandA 5-1 20 6.3
10.08.2023 MidtjyllandH 1-0 58 1 7.3
10.12.2020 Slovan LiberecA 0-0
03.12.2020 1899 HoffenheimH 0-0
26.11.2020 GentA 0-2
05.11.2020 GentH 2-1
29.10.2020 Slovan LiberecH 5-1
22.10.2020 1899 HoffenheimA 2-0 10 6.2
ŞUT6
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
66' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0 6' · xG 0.0 · GOL 67' · xG 0.0 2' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%67) Korner — 2 (%33) 6 şut
  • Asist sonrası4%67
  • Korner2%33
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%50) Sağ ayak — 2 (%33) Sol ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Kafa3%50
  • Sağ ayak2%33
  • Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 37 maç
Sabah FA 5maç 2026
Sivasspor 16maç 2024–2025
Omonia Nicosia 10maç 2023–2024
FK Crvena Zvezda 6maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Sivasspor Sabah FA
2026-06-30 Sabah FK Sivasspor Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Sabah FA Sivasspor
2025-08-28 Sivasspor Sabah FA
2025-02-01 Omonia Nicosia Sivasspor
2023-07-17 Vojvodina Omonia Nicosia
2021-01-14 FK Crvena Zvezda Vojvodina
2018-07-30 Zemun FK Crvena Zvezda
2018-02-12 FC Winterthur Zemun
2017-09-15 FC Basel 1893 FC Winterthur
2016-07-26 FC Basel 1893 FC Chiasso
2016-01-07 FC Basel 1893 FC Schaffhausen
2014-07-10 FC Basel 1893 NK Domzale
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 39 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU16.91. Lig 2025
PERFORMANS039 dk
KARARVeri yetersiz18/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 10.9
Bağlantı kuran forvet 10.9
Çizgi kanadı 7.7
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru %1
Performans %0
Dakika %24
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %2
Performans %0
Dakika %24
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.3 7.15 88
İkili mücadele kazanma 50 50 100
Gol / 90 0 0.42 0
Şut / 90 0 3 0
Müdahale / 90 0 1.4 0
Asist / 90 0 0.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam