LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 3A
Gol00.00 / 90
Asist30.61 / 90
Şut30.61 / 90
Kilit pas132.64 / 90
Başarılı dripling30.61 / 90
Kazanılan ikili173.45 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 1.22 %30
- Pas arası 0.61 %19
- Blok 0.20 %32
- İkili mücadele %49 %14
- Pas isabeti %76 %12
- Faul (az iyi) 0.81 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 444 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Champions League2026 · Sabah FA · 8 maç
3asist1.
🥉
DFB Pokal2023 · 1. FC Kaiserslautern · 5 maç
3asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper Lig2021/2022 · Turkey
🥈
DFB Pokal2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
Super League 12022/2023 · Greece · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2019/2020 · Poland · 2nd Place
🥈
I Liga2017/2018 · Poland · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
444
0
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas13
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan17%49
Müdahale6
Faul46 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.61
2024/25
32
1.532
0
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas24
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan72%44
Müdahale30
Faul914 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111715 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2022/23
9
124
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan4%36
Müdahale1
İlk 1127 yedek
2021/22
21
1.045
0
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas5
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan52%47
Müdahale20
Faul1319 kazanılan
İlk 11129 yedek
G+A / 900.09
2020/21
6
524
0
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan27%51
Müdahale10
Faul24 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.52
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 112528 yedek girdi
KART1
FORMA27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-216%33
- 3-4-2-113%27
- 4-2-3-16%12
- 3-4-1-25%10
- 5-3-25%10
- 3-4-33%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Hapoel Beer ShevaH | 5-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 19.08.2026 | Hapoel Beer ShevaA | 2-1 | 81 | 1 | – | 7.3 | |
| 11.08.2026 | AarhusH | 4-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.08.2026 | AarhusA | 2-1 | 93 | 2 | 6.2 | ||
| 14.07.2026 | The New SaintsA | 1-2 | 90 | 1 | 0 | – | |
| 21.04.2025 | CoventryH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | SwanseaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | NorwichH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | WatfordA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | DerbyH | 2-3 | 72 | – | 6.5 | ||
| 12.03.2025 | PortsmouthA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-3 | 45↑ | – | 6.0 | ||
| 04.03.2025 | Hull CityA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | CardiffH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | LutonA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | BlackburnA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | West BromH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | SunderlandA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.01.2025 | BurnleyH | 0-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 18.01.2025 | QPRH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | FC St. PauliA | 3-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | 33 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | VfB StuttgartA | 2-1 | 20↑ | – | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-4 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | VfL BochumA | 2-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | Bayern MünchenH | 1-6 | 45↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2024 | VfL WolfsburgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | 1899 HoffenheimA | 3-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2022 | Union St. GilloiseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2022 | Borussia MonchengladbachH | 2-1 | 59 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2022 | SC BragaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | Malmo FFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | Malmo FFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | SC BragaA | 1-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | Union St. GilloiseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | Bayern MunichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2022 | HataysporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | AntalyasporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.04.2022 | Adana DemirsporA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | Gazişehir GaziantepA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.03.2022 | FenerbahceA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2022 | KayserisporH | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2022 | AlanyasporA | 0-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2022 | KonyasporH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.02.2022 | KasimpasaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2022 | GalatasarayA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2022 | GiresunsporH | 1-1 | 58↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.01.2022 | SivassporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2021 | Slavia PrahaH | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






