LİGLeagues Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.09 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.24 / 90
Kilit pas40.19 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili984.61 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 87 defanslar
- Müdahale 1.50 %53
- Pas arası 1.08 %53
- Blok 0.71 %81
- İkili mücadele %61 %80
- Pas isabeti %87 %70
- Faul (az iyi) 1.13 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1914 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
Campeón de CampeonesNone · Mexico
🏆
Concacaf Nations League2024/2025 · N/C America
🏆
MLS All-Star2024 · World
🏆
Campeones Cup2023 · N/C America
🏆
Campeón de Campeones2023 · Mexico
🏆
Liga MX2022/2023 · Mexico
🏆
Liga MX2017/2018 · Mexico
🥈
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈
MLS All-StarNone · World · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Supercopa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Supercopa MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America · 2nd Place
🥈
Liga MX2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2022 · World · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2019/2021 · N/C America · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2017/2018 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
29
1.914
2
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan98%61
Müdahale32
Faul2431 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11227 yedek
G+A / 900.09
Kart61
Kaptan1maçta
2024/25
37
2.980
0
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas28
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan194%59
Müdahale81
Faul5161 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11325 yedek
G+A / 900.12
Kart7
Kaptan1maçta
2023/24
41
3.368
3
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas26
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan187%59
Müdahale86
Faul4946 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11383 yedek
G+A / 900.08
Kart12
2022/23
41
3.418
1
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas29
Drible24%48 başarı
İkili kazanılan243%59
Müdahale96
Faul4969 kazanılan
İlk 11392 yedek
G+A / 900.11
Kart81
2021/22
40
3.487
0
2
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas16
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan216%59
Müdahale76
Faul7071 kazanılan
İlk 11382 yedek
G+A / 900.05
Kart5
2020/21
34
2.655
0
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas10
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan190%58
Müdahale79
Faul5261 kazanılan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.1
Kart51
TOPLAM GOL2
İLK 115412 yedek girdi
KART11
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%76
- 3-4-2-14%6
- 4-1-4-14%6
- 4-4-23%5
- 3-4-32%3
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.04.2026 | MazatlánH | 5-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | AtlasA | 0-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | NecaxaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 4-1 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 23.03.2026 | FC JuarezA | 2-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Club QueretaroH | 0-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | MonterreyH | 1-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2026 | PueblaA | 3-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Club AmericaA | 1-4 | 87 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 21.02.2026 | PachucaH | 1-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Santos LagunaH | 5-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | LeonA | 1-2 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | TolucaH | 1-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 57 | – | 7.0 | ||
| 04.12.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Club TijuanaH | 5-0 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 27.11.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | MonterreyA | 1-1 | 51 | – | 5.5 | ||
| 25.10.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 18.10.2025 | NecaxaH | 5-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 05.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 76 | – | 7.5 | ||
| 28.09.2025 | Club QueretaroAC | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 25.09.2025 | AtlasH | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 14↑ | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | TolucaA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | TolucaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | NecaxaH | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.05.2025 | NecaxaA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2025 | PachucaA | 0-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | MonterreyH | 2-1 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 97 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | Santos LagunaH | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | Club QueretaroHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | NecaxaA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 26.02.2025 | FC JuarezH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | LeonA | 1-0 | 104 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Cruz AzulH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | AtlasH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | TolucaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.01.2025 | Club TijuanaH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | 35↑ | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | MazatlánH | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 02.12.2024 | Atletico San LuisH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 29.11.2024 | Atletico San LuisA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 10.11.2024 | Cruz AzulA | 1-1 | 69 | – | 7.5 | ||
| 07.11.2024 | TolucaH | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | PachucaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2024 | MazatlánA | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | MonterreyA | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | PueblaH | 1-0 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 28.09.2024 | LeonH | 2-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 23.09.2024 | FC JuarezA | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.09.2024 | Club QueretaroA | 1-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Atletico San LuisH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT5
GOL2
xG0.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%40.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%80
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%60
- Kafa2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 222 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Atlas
→
Tigres UANL
€7.00m
Atlas
→
Tigres UANL
€7.00m
2021-07-01
Santos Laguna
→
Atlas
?
Santos Laguna
→
Atlas
?
2021-06-30
Atlas
→
Santos Laguna
End of loan
Atlas
→
Santos Laguna
End of loan
2019-07-01
Santos Laguna
→
Atlas
loan transfer
Santos Laguna
→
Atlas
loan transfer
2018-07-01
Santos U20
→
Santos Laguna
-
Santos U20
→
Santos Laguna
-
2015-07-01
Santos U17
→
Santos U20
-
Santos U17
→
Santos U20
-
2014-01-01
Santos Jgd.
→
Santos U17
-
Santos Jgd.
→
Santos U17
-
2013-07-01
Unknown
→
Santos Jgd.
?
Unknown
→
Santos Jgd.
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2023 · Tigres UANL
12sarı · 39 maç
🟥
Liga MX2022 · Tigres UANL
1kırmızı · 41 maç
🟥
Liga MX2020 · Atlas
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1914 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5Liga MX 2025
PERFORMANS66.41914 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%86
Dakika
%76
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%79
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matte SmetsGenk · 21
%95
1gol
0asist
74scout
UEFA Europa League
Iván MárquezFortuna Sittard · 31
%94
1gol
0asist
60scout
Eredivisie
Manuel AkanjiInter · 30
%84
1gol
0asist
60scout
€25.00M
Serie A
Matthijs de LigtManchester United · 26
%76
1gol
0asist
65scout
Premier League
Marco FriedlWerder Bremen · 27
%75
1gol
0asist
69scout
€10.00M
Bundesliga
Pau CubarsíBarcelona · 18
%68
1gol
0asist
68scout
€80.00M
La Liga
Ben CabangoSwansea · 25
%67
1gol
0asist
72scout
Championship
John EganHull City · 33
%60
3gol
0asist
61scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
