LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.53 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili31.58 / 90
Rating6.83
KUPALAR
🏆
Super Cup2017/2018 · Germany
🏆
Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆
Super Cup2016/2017 · Germany
🏆
Bundesliga2015/2016 · Germany
🏆
DFB Pokal2015/2016 · Germany
🥈
2. Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
U19 Bundesliga2016/2017 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
6
197
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan3%30
Müdahale3
Faul3
İlk 1124 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
31
2.638
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan116%61
Müdahale47
Faul1914 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11301 yedek
G+A / 900.03
Kart91
Kaptan30maçta
2024/25
32
2.290
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan133%55
Müdahale65
Faul2817 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11266 yedek
Kart102
Kaptan25maçta
2023/24
25
2.198
1
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan115%57
Müdahale53
Faul3117 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1125
G+A / 900.04
Kart6
Kaptan25maçta
2022/23
30
2.597
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan142%57
Müdahale63
Faul2424 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1130
Kart81
Kaptan30maçta
2020/21
32
2.788
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas9
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan121%56
Müdahale50
Faul3130 kazanılan
İlk 11311 yedek
Kart6
TOPLAM GOL6
İLK 1112814 yedek girdi
KART43
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 3 %50
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-254%42
- 4-2-3-125%20
- 3-4-2-123%18
- 3-1-4-217%13
- 3-4-35%4
- 4-3-34%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | RB LeipzigH | 3-1 | 86 | 0 | 7.5 | ||
| 30.08.2026 | SC FreiburgAC | 4-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 02.07.2026 | SpainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2026 | AlgeriaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | ArgentinaA | 2-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | JordanH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Borussia DortmundH | 0-2 | 42↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | 1899 HoffenheimAC | 1-0 | 91 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | FC AugsburgHC | 1-3 | 87 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | 1.FC KölnAC | 3-1 | 24 | – | 4.7 | ||
| 04.04.2026 | RB LeipzigHC | 1-2 | 97 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | VfL WolfsburgAC | 0-1 | 92 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | FSV Mainz 05HC | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Union BerlinAC | 1-4 | 84 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | 1. FC HeidenheimHC | 2-0 | 89 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | FC St. PauliAC | 2-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | Bayern MünchenHC | 0-3 | 94 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | SC FreiburgAC | 1-0 | 92 | – | 7.7 | ||
| 31.01.2026 | Borussia MönchengladbachHC | 1-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Bayer LeverkusenAC | 1-0 | 83 | 2 | 7.6 | ||
| 16.01.2026 | Eintracht FrankfurtHC | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.01.2026 | Borussia DortmundAC | 3-0 | 94 | – | 6.0 | ||
| 20.12.2025 | FC AugsburgAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | VfB StuttgartHC | 0-4 | 57 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Hamburger SVAC | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2025 | 1.FC KölnHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | RB LeipzigAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | CyprusA | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | VfL WolfsburgHC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FSV Mainz 05AC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2025 | Union BerlinHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | 1. FC HeidenheimAC | 2-2 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 12.10.2025 | RomaniaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2025 | San MarinoH | 10-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | FC St. PauliHC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.09.2025 | Bayern MünchenAC | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | SC FreiburgHC | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Borussia MönchengladbachAC | 0-4 | 83 | – | 7.7 | ||
| 23.08.2025 | Eintracht FrankfurtAC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | Arminia BielefeldAC | 1-0 | 99 | – | 6.6 | ||
| 10.06.2025 | San MarinoA | 0-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.06.2025 | RomaniaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | 1. FC HeidenheimAC | 1-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | RB LeipzigHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | Union BerlinAC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | FC St. PauliHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | VfL BochumHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.04.2025 | VfB StuttgartAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Eintracht FrankfurtHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Holstein KielAC | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-4 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | FSV Mainz 05HC | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.01.2025 | Borussia DortmundAC | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | FC AugsburgHC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.01.2025 | RB LeipzigAC | 4-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 21.12.2024 | Union BerlinHC | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | FC St. PauliAC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.12.2024 | VfL BochumAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | VfB StuttgartHC | 2-2 | 83 | – | 6.9 |
ŞUT8
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%50
- Asist sonrası4%50
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak5%62
- Kafa2%25
- Diğer1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI2331 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %26
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2331
- Pas1753%77
- Uzaklaştırma132%6
- Top kazanma95%4
- Hava topu86%4
- Top teması52%2
- Müdahale36%2
- Pas arası31%1
- Kurtarış29%1
- Faul28%1
- Korner kazandırma26%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ22
DİSİPLİN19kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
FC Bayern U17
→
FC Bayern U19
-
FC Bayern U17
→
FC Bayern U19
-
2014-07-01
B. München Yth.
→
FC Bayern U17
-
B. München Yth.
→
FC Bayern U17
-
2008-07-08
Kufstein Yth.
→
B. München Yth.
?
Kufstein Yth.
→
B. München Yth.
?
2007-01-31
Kirchbichl Yth.
→
Kufstein Yth.
?
Kirchbichl Yth.
→
Kufstein Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
5 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
08.2025
Inner ligament injuryKadroda yok
1 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2023
Karın kası zorlanmasıŞüpheli
1 maç
03.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
03.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2024 · Werder Bremen
9sarı · 26 maç
🟥
Bundesliga2024 · Werder Bremen
1kırmızı · 26 maç
🟨
Bundesliga2022 · Werder Bremen
8sarı · 30 maç
🟥
Bundesliga2022 · Werder Bremen
1kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2539 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.6Bundesliga 2025
PERFORMANS68.72539 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
89.0
Defansif bek
85.6
Klasik stoper
84.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%82
Dakika
%91
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%84
Dakika
%93
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
60.44
62
98
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
68.7
76
90
İkili mücadele kazanma
61.11
64
96
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Müdahale / 90
1.52
2.2
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emanuel MammanaVelez Sarsfield · 29
%95
0gol
0asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Iván MárquezFortuna Sittard · 31
%83
1gol
0asist
60scout
Eredivisie
Jesús AnguloTigres UANL · 27
%80
2gol
0asist
68scout
Liga MX
Thalisson KelvenGençlerbirliği S.K. · 27
%78
2gol
0asist
71scout
€700K
Süper Lig
Kobe CoolsDender · 28
%72
0gol
0asist
67scout
Jupiler Pro League
Lalas AbubakarFC Dallas · 31
%62
1gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Adrien MonfrayEstac Troyes · 35
%60
0gol
0asist
71scout
€200K
Ligue 2
Maxence LacroixCrystal Palace · 25
%60
1gol
2asist
64scout
€40.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


FC Bayern U19