L. Cavallini
Canada · Attacker

L. Cavallini

YAŞ33
BOY180 cm
KİLO86 kg
KULÜPPuebla
DOĞUM YERİToronto
LİGCONCACAF Gold Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut13.33 / 90
Kilit pas13.33 / 90
Kazanılan ikili13.33 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 3.334.10
Kilit pas 3.331.09
Kazanılan ikili 3.336.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Canadian Championship2022 · Canada
🏆 Timbers Preseason Tournament2020 · United-States
🥈 Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
2020 6 2021 4 2022 14 2023 4 2024 4 2025 0
GolAsist
2025/26 2 27 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPuebla 2 27 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%17
Faul3
Kart1
2024/25 4 329 4 0 7.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPuebla 4 329 4 0 7.45
Şut15%53 isabet
Kilit pas4
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan23%42
Müdahale2
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 114
G+A / 901.09
Kart1
2023/24 30 1.256 4 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPuebla 17 875 3 0 6.71
Liga MXClub Tijuana 13 381 1 0 6.59
Şut33%39 isabet
Kilit pas9
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan103%43
Müdahale11
Faul3132 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 111317 yedek
G+A / 900.29
Kart31
2022/23 38 2.279 11 3 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 24 1.538 9 1 6.89
Liga MXClub Tijuana 12 723 2 2 6.84
World CupCanada 2 18 0 0 6.30
Şut66%44 isabet
Kilit pas24
Drible28%39 başarı
İkili kazanılan226%49
Müdahale32
Faul6070 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 112414 yedek
G+A / 900.55
Kart101
Kaptan1maçta
2021/22 23 1.270 3 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 23 1.270 3 1 6.92
Şut28%50 isabet
Kilit pas10
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan153%52
Müdahale12
Faul2953 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11149 yedek
G+A / 900.28
Kart7
2020/21 18 1.464 6 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 18 1.464 6 0 6.83
Şut38%47 isabet
Kilit pas8
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan108%52
Müdahale12
Faul3042 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11162 yedek
G+A / 900.37
Kart81
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL42 penaltı
İLK 1142 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 4 4-3-3 — 1 5-4-1 — 1 6 maç
  • 4-1-4-14%67
  • 4-3-31%17
  • 5-4-11%17
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.07.2025 MazatlánA 2-1 27 1 6.7
12.07.2025 AtlasH 2-3
20.07.2024 AtlasH 1-2 59 1 2 6.3
17.07.2024 LeonH 2-2 90 2 5 7.7
13.07.2024 NecaxaA 4-1 90 3 7.9
05.07.2024 Santos LagunaH 1-0 90 1 5 7.9
27.04.2024 Club AmericaH 1-2 14 6.7
20.04.2024 Club TijuanaA 3-1 70 1 6.2
13.04.2024 Cruz AzulH 0-1 34 1 6.3
07.04.2024 Guadalajara ChivasA 3-2 29 2 6.3
30.03.2024 Tigres UANLH 2-3 13 6.6
24.03.2024 FC JuarezA 4-3 76 1 2 6.9
17.03.2024 LeonA 2-1 77 1 6.5
09.03.2024 AtlasH 2-2 59 6.6
02.03.2024 Atletico San LuisA 4-0
24.02.2024 Club QueretaroH 0-2 45 6.6
21.02.2024 PachucaH 1-4 76 2 6.9
11.02.2024 U.N.A.M. - PumasA 3-0 76 1 6.9
03.02.2024 MazatlánH 3-2 69 1 4 7.6
31.01.2024 Santos LagunaA 3-0 70 2 6.2
27.01.2024 TolucaH 1-1 68 1 7.0
20.01.2024 NecaxaH 1-2 77 1 4 7.2
14.01.2024 MonterreyA 2-0 22 6.9
11.11.2023 PachucaH 2-3 20 1 6.5
05.11.2023 Club AmericaA 3-0 10 6.2
02.11.2023 Tigres UANLH 2-0
30.10.2023 AtlasH 2-0 45 6.6
26.10.2023 MonterreyA 3-1 80 1 6.7
22.10.2023 Club QueretaroA 1-0 16 6.7
30.09.2023 FC JuarezH 5-1 45 1 4 7.5
24.09.2023 LeonA 1-0 11 6.3
16.09.2023 TolucaH 2-1 18 1 6.6
02.09.2023 PueblaA 3-0 45 2 6.9
26.08.2023 MazatlánH 1-1 25 1 6.6
23.08.2023 Guadalajara ChivasA 1-0 49 1 5.6
15.07.2023 Cruz AzulH 2-1 17 1 6.9
29.04.2023 PueblaA 5-2 70 1 7.0
22.04.2023 LeonH 0-0 27 1 6.7
15.04.2023 MazatlánA 1-2 70 2 6.6
08.04.2023 Club QueretaroH 1-2 61 1 6.9
02.04.2023 MonterreyA 4-0 90 2 6.7
18.03.2023 TolucaH 3-3 90 1 3 7.3
13.03.2023 Santos LagunaA 3-2 79 1 4 6.9
04.03.2023 AtlasH 1-1 64 1 3 6.9
27.02.2023 PachucaH 2-0 67 6.3
20.02.2023 Club AmericaA 2-1 34 1 3 7.3
16.02.2023 Guadalajara ChivasA 2-1 33 1 6.9
11.02.2023 Atletico San LuisH 1-0 38 6.6
01.12.2022 MoroccoH 1-2
27.11.2022 CroatiaA 4-1 18 6.3
09.10.2022 Minnesota United FCA 2-0 28 2 6.9
02.10.2022 AustinH 2-0 31 1 1 7.2
28.08.2022 Nashville SCH 0-3 8 3.7
21.08.2022 Real Salt LakeA 1-1 82 2 7.2
18.08.2022 Colorado RapidsH 2-1 86 1 6.3
06.08.2022 Houston DynamoH 2-1 33 1 3 7.3
24.07.2022 Chicago FireH 1-3 67 1 2 7.3
18.07.2022 Portland TimbersA 1-1 66 1 6.5
14.07.2022 FC CincinnatiA 2-2 81 1 6.3
09.07.2022 Minnesota United FCH 1-3 27 1 1 7.0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 115 maç
Puebla 23maç 2023–2025
Club Tijuana 25maç 2022–2023
Vancouver Whitecaps 65maç 2020–2022
Canada 2maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-05 Club Tijuana Puebla
2023-02-01 Vancouver Whitecaps Club Tijuana
2018-07-01 Penarol Puebla
2018-06-20 Puebla Penarol
2017-09-01 Penarol Puebla
2017-01-11 Fenix Penarol
2015-07-01 Club Nacional Fenix
2015-06-30 Fenix Club Nacional
2014-01-12 Club Nacional Fenix
2013-07-01 Juventud Club Nacional
2012-07-26 Club Nacional Juventud
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Major League Soccer2022 · Vancouver Whitecaps 9sarı · 24 maç
🟥 Major League Soccer2022 · Vancouver Whitecaps 1kırmızı · 24 maç
🟨 Major League Soccer2020 · Vancouver Whitecaps 7sarı · 18 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 27 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU24.3Liga MX 2025
PERFORMANS20.427 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %6
Performans %24
Dakika %16
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %34
Dakika %20
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam