LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Liga de Expansión MX2023/2024 · Mexico
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
9
393
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas9
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan12%35
Müdahale4
Faul114 kazanılan
İlk 1145 yedek
Kart21
2024/25
34
1.488
1
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas45
Drible8%27 başarı
İkili kazanılan57%37
Müdahale26
Faul3119 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111915 yedek
G+A / 900.24
Kart7
2022/23
11
58
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan1%17
Faul11 kazanılan
İlk 11110 yedek
Kart1
2021/22
25
38
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan3%33
Müdahale2
Faul1
TOPLAM GOL1
İLK 112322 yedek girdi
KART11
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-212%32
- 4-2-3-16%16
- 5-4-16%16
- 3-4-1-25%13
- 4-1-4-15%13
- 4-4-24%11
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | FC JuarezA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 4↑ | – | 5.6 | ||
| 27.09.2025 | Guadalajara ChivasH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | PachucaH | 2-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | NecaxaA | 1-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | TolucaA | 3-1 | 35↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | MonterreyH | 2-4 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 43↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Atletico San LuisH | 0-2 | 45↑ | 3 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Tigres UANLA | 7-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | NecaxaH | 0-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | LeonA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 89 | 3 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | TolucaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-3 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Club QueretaroA | 2-0 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 27.02.2025 | PachucaA | 2-1 | 60 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | AtlasA | 3-2 | 65 | 2 | – | 7.7 | |
| 08.02.2025 | Club AmericaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Santos LagunaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | MazatlánH | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 18.01.2025 | Atletico San LuisH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 13.01.2025 | MonterreyA | 1-1 | 32↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 11.11.2024 | Club TijuanaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Atletico San LuisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2024 | TolucaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | Cruz AzulH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | Tigres UANLA | 1-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | FC JuarezH | 2-3 | 75 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | PachucaH | 2-3 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 18.09.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Club QueretaroH | 2-1 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | MazatlánA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | Club AmericaA | 0-1 | 75 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 17.08.2024 | MonterreyH | 1-2 | 56 | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | AtlasH | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 17.07.2024 | LeonH | 2-2 | 79 | 2 | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | NecaxaA | 4-1 | 64 | 2 | 6.9 | ||
| 05.07.2024 | Santos LagunaH | 1-0 | 73 | – | 7.5 | ||
| 18.03.2023 | AtlasH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2023 | Cruz AzulH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2023 | MazatlánH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2023 | Atletico San LuisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2023 | MonterreyH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.01.2023 | Club AmericaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2023 | Club QueretaroH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2023 | PachucaA | 5-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2022 | Tigres UANLH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2022 | NecaxaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | Club TijuanaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | Club AmericaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2022 | Club AmericaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | MazatlánH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | NecaxaH | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 81 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Cancún FC
→
Puebla FC
?
Cancún FC
→
Puebla FC
?
2023-07-01
Puebla FC
→
Cancún FC
?
Puebla FC
→
Cancún FC
?
2021-07-01
CF Pachuca U20
→
Puebla FC
?
CF Pachuca U20
→
Puebla FC
?
2021-06-30
Cancún FC
→
CF Pachuca U20
End of loan
Cancún FC
→
CF Pachuca U20
End of loan
2019-07-01
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
2016-07-01
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 393 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.2Liga MX 2025
PERFORMANS44.6393 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%66
Dakika
%44
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%67
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jóannes BjartalíðFredrikstad · 29
%95
1gol
2asist
55scout
Eliteserien
Sofus BergerSilkeborg · 22
%76
0gol
2asist
64scout
Superliga
Philippe CoutinhoVasco DA Gama · 33
%71
5gol
3asist
58scout
Serie A
Yéremy PinoCrystal Palace · 23
%66
2gol
2asist
68scout
Premier League
Saba LobjanidzeAtlanta United FC · 31
%66
0gol
5asist
56scout
Major League Soccer
Lazar SamardžićAtalanta · 23
%63
2gol
1asist
62scout
€17.00M
Serie A
Nicolò ZanioloUdinese · 26
%62
5gol
6asist
67scout
Serie A
Julian Justvan1. FC Nürnberg · 27
%60
7gol
8asist
71scout
€2.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum