BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut70.29 / 90
Kilit pas341.43 / 90
Başarılı dripling30.13 / 90
Kazanılan ikili823.45 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2023 · 98 defanslar
- Müdahale 1.34 %16
- Pas arası 1.39 %72
- Blok 0.13 %6
- İkili mücadele %56 %48
- Pas isabeti %76 %13
- Faul (az iyi) 0.71 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2142 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga MX2020/2021 Clausura · Mexico
🏆
Copa por México2020 · Mexico
🏆
Leagues Cup 2019-20222019 · Nc-America
🏆
Supercopa MX2019 · Mexico
🏆
Copa MX2018/2019 · Mexico
🏆
Copa MX2014/2015 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2014/2015 · Mexico
🏆
Liga MX2014/2015 · Mexico
🏆
Liga MX2012/2013 Clausura · Mexico
🥈
Trofeo Joan Gamper2022 · World · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Liga MX2018/2019 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2013/2014 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2010/2011 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2023/24
39
2.142
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas34
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan82%56
Müdahale32
Faul1710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112415 yedek
G+A / 900.04
Kart5
Kaptan22maçta
2022/23
22
1.443
1
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas13
İkili kazanılan44%50
Müdahale18
Faul189 kazanılan
İlk 11184 yedek
G+A / 900.19
Kart31
2021/22
27
1.693
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas9
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan75%64
Müdahale38
Faul815 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11189 yedek
G+A / 900.05
Kart1
Kaptan1maçta
2020/21
36
2.577
1
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas23
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale44
Faul3118 kazanılan
İlk 11306 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2024 | Cruz AzulA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2024 | Cruz AzulHC | 0-2 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2024 | PachucaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | Club QueretaroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | Club AmericaH | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.04.2024 | LeonH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | MazatlánA | 0-4 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 31.03.2024 | Cruz AzulH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2024 | TolucaA | 3-0 | 57↑ | – | 6.9 | ||
| 04.03.2024 | MonterreyA | 3-0 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | Guadalajara ChivasA | 3-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 19.02.2024 | Santos LagunaH | 3-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2024 | AtlasA | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | PueblaH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | Tigres UANLAC | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2024 | NecaxaHC | 2-2 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 28.01.2024 | PachucaHC | 3-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | Atletico San LuisAC | 3-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2024 | FC JuarezHC | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 11.12.2023 | Tigres UANLAC | 1-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2023 | Tigres UANLH | 0-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 04.12.2023 | Guadalajara ChivasHC | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.12.2023 | Guadalajara ChivasAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | Guadalajara ChivasHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.11.2023 | AtlasHC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.11.2023 | LeonAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.10.2023 | NecaxaAC | 1-0 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | MonterreyHC | 0-1 | 75 | – | 7.3 | ||
| 08.10.2023 | Cruz AzulAC | 1-4 | 82 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | Club QueretaroHC | 4-0 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 01.10.2023 | Club AmericaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2023 | PueblaAC | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.09.2023 | Atletico San LuisHC | 3-2 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 28.08.2023 | Tigres UANLH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.08.2023 | FC JuarezAC | 4-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.08.2023 | TolucaHC | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2023 | PachucaAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.07.2023 | MazatlánHC | 0-0 | 70 | – | 7.3 | ||
| 01.07.2023 | Club TijuanaA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.04.2023 | MonterreyA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2023 | Atletico San LuisH | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.02.2023 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2023 | NecaxaA | 3-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 12.02.2023 | Tigres UANLA | 4-2 | 85 | 1 | 6.5 | ||
| 05.02.2023 | AtlasH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2023 | Club TijuanaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.01.2023 | LeonH | 4-1 | 58 | 1 | – | 6.6 | |
| 15.01.2023 | Santos LagunaA | 3-0 | 70 | – | 6.3 | ||
| 08.01.2023 | FC JuarezH | 2-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 11.09.2022 | TolucaA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.09.2022 | Club QueretaroH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | AtlasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | Guadalajara ChivasA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2022 | Tigres UANLH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2022 | Santos LagunaH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2022 | Atletico San LuisA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2022 | Club AmericaH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.07.2022 | PachucaA | 0-0 | 86 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2022 | NecaxaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.07.2022 | LeonA | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
