Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.13 / 90
Kilit pas10.53 / 90
Başarılı dripling10.53 / 90
Kazanılan ikili73.73 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.15
Şut
2.131.18
Kilit pas
0.530.74
Başarılı dripling
0.530.30
Kazanılan ikili
3.736.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2026 · RB Leipzig · 1 maç
1asist4.
6.
DFB Pokal2025 · RB Leipzig · 4 maç
2gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
2
169
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%37
Müdahale3
Faul42 kazanılan
İlk 112
2025/26
29
643
1
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan48%51
Müdahale15
Faul147 kazanılan
İlk 11227 yedek
G+A / 900.28
Kart3
2024/25
37
2.497
2
5
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%39 isabet
Kilit pas25
Drible26%51 başarı
İkili kazanılan216%56
Müdahale90
Faul5146 kazanılan
İlk 11289 yedek
G+A / 900.25
Kart101
2023/24
38
2.407
2
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas12
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan189%49
Müdahale48
Faul4838 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112711 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2021/22
2
87
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%41
Müdahale1
Faul2
İlk 1111 yedek
G+A / 901.03
TOPLAM GOL4
İLK 113437 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 3 %75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-335%52
- 4-2-3-117%25
- 3-4-2-17%10
- 4-3-1-26%9
- 3-4-1-21%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Werder BremenA | 3-1 | 86 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | 83 | 4 | 6.8 | ||
| 16.05.2026 | SC FreiburgA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Werder BremenA | 1-2 | 41↑ | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 5-0 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | FC AugsburgH | 2-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Hamburger SVA | 1-2 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | Borussia DortmundH | 2-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | VfL WolfsburgH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | FSV Mainz 05H | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.01.2026 | FC St. PauliA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-5 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2026 | SC FreiburgH | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 6-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 28.11.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Werder BremenH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | VfB StuttgartH | 3-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | FC AugsburgA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Hamburger SVH | 2-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | Borussia DortmundA | 1-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 26↑ | 2 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-1 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 58↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 30.08.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 22.08.2025 | Bayern MünchenA | 6-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | SV SandhausenA | 2-4 | 35↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 24.05.2025 | CharleroiA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | KVC WesterloH | 0-2 | 70 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | DenderA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | KV MechelenH | 1-2 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | 65 | – | 7.5 | ||
| 22.04.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | DenderH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 28.03.2025 | CharleroiH | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 16.03.2025 | St. TruidenH | 3-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | KortrijkA | 2-0 | 61 | 3 | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | AntwerpA | 2-2 | 99 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.02.2025 | DenderH | 3-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 44 | – | 5.9 | ||
| 26.01.2025 | GentH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.01.2025 | GenkA | 2-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.12.2024 | Beerschot WilrijkH | 2-0 | 19 | – | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | Cercle BruggeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | CharleroiH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 24.11.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2024 | DenderA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | CharleroiA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.10.2024 | AntwerpH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2024 | KV MechelenA | 5-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | GentA | 3-0 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT19
GOL0
xG2.7
xG FARKI-2.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%42
- Açık oyun4%21
- Kontra atak4%21
- Korner3%16
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%47
- Sol ayak7%37
- Kafa3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 6 %32
- 76-90+' 7 %37
AKSİYON HARİTASI432 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR432
- Pas231%57
- Hava topu34%8
- Top kazanma32%8
- Uzaklaştırma31%8
- Top teması20%5
- Faul19%5
- Müdahale13%3
- Kurtarılan şut10%2
- Korner kazandırma7%2
- Çalım7%2
PİYASA DEĞERİ€16.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
NAC Breda
→
OH Leuven
€1.20m
NAC Breda
→
OH Leuven
€1.20m
2022-02-16
NAC Breda U18
→
NAC Breda
-
NAC Breda U18
→
NAC Breda
-
2020-07-01
NAC Breda Youth
→
NAC Breda U18
-
NAC Breda Youth
→
NAC Breda U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2024 · OH Leuven
9sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 608 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.9Bundesliga 2025
PERFORMANS48.2608 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
61.6
Derinden oyun kurucu
60.2
Box-to-box orta saha
54.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%66
Dakika
%43
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%73
Dakika
%69
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.56
7.1
92
Müdahale / 90
2.22
3.2
69
Performans skoru
48.2
75
64
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Pas arası / 90
1.18
2.3
51
Pas hacmi / 90
38.78
50
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonatan GómezSarmiento Junin · 36
%95
0gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Mirko TopićNorwich · 24
%82
0gol
0asist
58scout
€1.50M
Championship
Marco Romano FrigerioSudtirol · 24
%79
0gol
1asist
59scout
€400K
Serie B
Melker HeierSirius · 24
%77
0gol
3asist
63scout
Allsvenskan
João MendesGuimaraes · 25
%73
1gol
1asist
58scout
Primeira Liga
Pierre Lees MelouParis FC · 32
%67
1gol
3asist
57scout
Ligue 1
Bryan CristanteAS Roma · 30
%60
2gol
1asist
56scout
€7.00M
Serie A
Espen Van EeArouca · 22
%60
2gol
1asist
67scout
€1.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


