LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.05 / 90
Kilit pas30.79 / 90
Başarılı dripling102.63 / 90
Kazanılan ikili266.84 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 32 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.1 %6
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.79 %32
- Drible 2.63 %94
- İkili mücadele %46 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 342 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
342
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan26%46
Müdahale11
Faul33 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
2025/26
18
317
0
0
6.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan14%40
Müdahale4
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11315 yedek
2024/25
38
1.495
2
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas19
Drible32%55 başarı
İkili kazanılan67%47
Müdahale23
Faul1311 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111622 yedek
G+A / 900.18
Kart41
2023/24
35
1.675
2
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%59 isabet
Kilit pas33
Drible36%61 başarı
İkili kazanılan93%51
Müdahale35
Faul1118 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111817 yedek
G+A / 900.21
Kart31
2022/23
22
1.592
4
3
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas15
Drible27%56 başarı
İkili kazanılan96%52
Müdahale36
Faul1330 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11202 yedek
G+A / 900.4
Kart31
2020/21
3
48
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan5%50
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL2
İLK 112237 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%31
- 3-4-2-116%30
- 4-3-1-27%13
- 3-4-1-25%9
- 3-4-35%9
- 4-3-34%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | GentA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | 86 | 2 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Club Brugge KVH | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | CharleroiA | 3-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | GenkH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2026 | CharleroiA | 1-1 | 64 | – | 6.6 | ||
| 15.05.2026 | AntwerpH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | Standard LiegeA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | CharleroiH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | KVC WesterloH | 0-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | AntwerpA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | GenkA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | KVC WesterloH | 0-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | AnderlechtA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Club Brugge KVA | 2-1 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | DenderH | 3-2 | 7↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | GentA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | DenderA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | GenkH | 1-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | AntwerpA | 3-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2025 | Union St. GilloiseA | 5-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | CharleroiH | 2-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | CharleroiA | 2-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 16.05.2025 | KVC WesterloH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | DenderA | 5-0 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | KV MechelenH | 1-2 | 21↑ | 2 | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | 24↑ | 2 | 6.6 | ||
| 22.04.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | DenderH | 4-4 | 68 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.04.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | KVC WesterloA | 2-2 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | KortrijkA | 2-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | AntwerpA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | DenderH | 3-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Club Brugge KVA | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | GentH | 0-0 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | GenkA | 2-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 27.12.2024 | Beerschot WilrijkH | 2-0 | 23↑ | – | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | Cercle BruggeA | 1-0 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | CharleroiH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Standard LiegeA | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | AnderlechtH | 0-0 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | DenderA | 1-1 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | Club Brugge KVH | 0-1 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | CharleroiA | 0-2 | 62 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.10.2024 | AntwerpH | 1-1 | 75 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | KV MechelenA | 5-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | GentA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | KortrijkH | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | St. TruidenA | 2-1 | 59 | – | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | Standard LiegeH | 2-0 | 87 | 2 | 7.3 | ||
| 24.08.2024 | KVC WesterloA | 1-1 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.08.2024 | Cercle BruggeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | AnderlechtA | 1-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 03.08.2024 | GenkH | 3-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.07.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | 22↑ | – | 6.7 |
ŞUT12
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%75
- Korner2%17
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%75
- Sol ayak3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %25
- 31-45' 5 %42
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2024 · OH Leuven
1kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 317 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU35.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS31.2317 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
35.4
Box-to-box orta saha
33.1
Derinden oyun kurucu
32.1
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%38
Dakika
%45
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%42
Dakika
%58
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.42
7.1
90
Performans skoru
31.2
75
42
İkili mücadele kazanma
40
58
69
Müdahale / 90
1.14
3.2
36
Pas hacmi / 90
25.55
50
51
Pas arası / 90
0.28
2.3
12
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo MarínReal Sociedad · 22
%95
0gol
1asist
57scout
€8.00M
La Liga
João SimõesSporting CP · 18
%75
0gol
1asist
60scout
€15.00M
Primeira Liga
Tim Janisch1. FC Nürnberg · 20
%72
1gol
0asist
59scout
€800K
2. Bundesliga
Moses OpondoFC Fredericia · 28
%72
0gol
1asist
45scout
Superliga
Johan GomezEintracht Braunschweig
%65
1gol
4asist
63scout
€800K
2. Bundesliga
Callum McGregorCeltic · 32
%64
0gol
0asist
41scout
UEFA Europa League
Matías AbaldoIndependiente · 21
%61
1gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Baran SarkaHatayspor · 24
%60
1gol
0asist
48scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


