Callum McGregor
Scotland · Midfielder

Callum McGregor

YAŞ32
BOY180
KİLO73
KULÜPCeltic
DOĞUM YERİGlasgow
LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.45 / 90
Şut10.45 / 90
Kilit pas20.90 / 90
Başarılı dripling20.90 / 90
Kazanılan ikili62.70 / 90
Rating7.90
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
Kilit pas — %30 (0.90) Asist — %0 (0.00) Drible — %72 (0.90) Pas isabeti — %98 (%93) Top kapma — %51 (2.25) İkili mücadele — %89 (%67) 57 ORT. % 30 0 72 98 51 89
  • Kilit pas 0.90 %30
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.90 %72
  • Pas isabeti %93 %98
  • Top kapma 2.25 %51
  • İkili mücadele %67 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 200 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 League CupNone · Scotland
🏆 PremiershipNone · Scotland
🏆 Scottish CupNone · Scotland
🏆 Premiership2024/2025 · Scotland
🏆 League Cup2024 · Scotland
🏆 Scottish Cup2023/2024 · Scotland
🏆 Premiership2023/2024 · Scotland
🏆 League Cup2022/2023 · Scotland
🏆 Premiership2022/2023 · Scotland
🏆 Scottish Cup2022/2023 · Scotland
🏆 Premiership2021/2022 · Scotland
🏆 League Cup2021 · Scotland
🏆 Premiership2019/2020 · Scotland
🏆 Scottish Cup2019/2020 · Scotland
🏆 League Cup2019 · Scotland
🏆 Scottish Cup2018/2019 · Scotland
🏆 Premiership2018/2019 · Scotland
🏆 League Cup2018 · Scotland
🏆 Scottish Cup2017/2018 · Scotland
🏆 Premiership2017/2018 · Scotland
🏆 League Cup2017 · Scotland
🏆 Scottish Cup2016/2017 · Scotland
🏆 Premiership2016/2017 · Scotland
🏆 League Cup2016 · Scotland
🏆 Premiership2015/2016 · Scotland
🏆 League Cup2014/2015 · Scotland
🏆 Premiership2014/2015 · Scotland
🏆 Scottish Cup2012/2013 · Scotland
🏆 Premiership2012/2013 · Scotland
🏆 Premiership2011/2012 · Scotland
🥈 Scottish CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈 PremiershipNone · Scotland · 2nd Place
🥈 League CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈 Scottish Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈 Premiership2020/2021 · Scotland · 2nd Place
🥈 League Cup2012 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2021 1 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 2 200 1 0 7.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 2 200 1 0 7.90
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale3
İlk 112
G+A / 900.45
Kaptan2maçta
2025/26 12 1.095 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCeltic 10 885 0 0 6.80
UEFA Champions LeagueCeltic 2 210 0 0 7.60
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan38%48
Müdahale17
Faul125 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1112
Kart2
Kaptan12maçta
2024/25 10 900 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 10 900 0 0 6.93
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan27%52
Müdahale13
Faul94 kazanılan
İlk 1110
Kaptan10maçta
2023/24 6 521 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 6 521 0 0 6.90
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan8%32
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 116
Kart1
Kaptan6maçta
2022/23 3 218 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueCeltic 3 218 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 113
Kaptan3maçta
2021/22 9 706 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCeltic 5 361 0 0 6.76
UEFA Champions LeagueCeltic 2 210 1 0 7.15
UEFA Europa Conference LeagueCeltic 2 135 0 0 7.40
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan34%54
Müdahale14
Faul64 kazanılan
İlk 1172 yedek
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan7maçta
2020/21 7 630 1 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCeltic 6 540 1 0 6.78
UEFA Champions LeagueCeltic 1 90 0 0 7.00
Şut4%100 isabet
Kilit pas8
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan28%47
Müdahale11
Faul63 kazanılan
Penaltı1
İlk 117
G+A / 900.14
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11270 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 19 4-2-3-1 — 4 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 5-4-1 — 1 27 maç
  • 4-3-319%70
  • 4-2-3-14%15
  • 3-4-1-21%4
  • 3-4-2-11%4
  • 3-4-31%4
  • 5-4-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.08.2026 Lask LinzAC 5-1 120 1 1 8.5
19.08.2026 Lask LinzHC 3-0 80 7.3
26.02.2026 VfB StuttgartAC 0-1 90 6.9
19.02.2026 VfB StuttgartHC 1-4 88 6.7
29.01.2026 UtrechtHC 4-2 82 6.9
22.01.2026 BolognaAC 2-2 85 7.5
11.12.2025 AS RomaHC 0-3 90 1 6.9
27.11.2025 FeyenoordAC 1-3 90 6.7
06.11.2025 FC MidtjyllandAC 3-1 90 6.2
23.10.2025 Sturm GrazHC 2-1 90 7.3
02.10.2025 SC BragaHC 0-2 90 6.3
24.09.2025 FK Crvena ZvezdaAC 1-1 90 6.6
26.08.2025 Kairat AlmatyAC 0-0 120 1 8.0
20.08.2025 Kairat AlmatyHC 0-0 90 7.2
18.02.2025 Bayern MünchenAC 1-1 90 1 6.9
12.02.2025 Bayern MünchenHC 1-2 90 6.3
29.01.2025 Aston VillaAC 4-2 90 6.2
22.01.2025 BSC Young BoysHC 1-0 90 1 8.0
10.12.2024 Dinamo ZagrebAC 0-0 90 7.3
27.11.2024 Club Brugge KVHC 1-1 90 7.0
05.11.2024 RB LeipzigHC 3-1 90 1 7.5
23.10.2024 AtalantaAC 0-0 90 6.9
01.10.2024 Borussia DortmundAC 7-1 90 6.3
18.09.2024 Slovan BratislavaHC 5-1 90 1 6.9
13.12.2023 FeyenoordHC 2-1 90 3 7.5
28.11.2023 LazioAC 2-0 90 6.7
07.11.2023 Atletico MadridAC 6-0 71 6.7
25.10.2023 Atletico MadridHC 2-2 90 6.9
04.10.2023 LazioHC 1-2 90 7.3
19.09.2023 FeyenoordAC 2-0 90 6.3
05.10.2022 RB LeipzigAC 3-1 38 6.3
14.09.2022 Shakhtar DonetskAC 1-1 90 6.9
06.09.2022 Real MadridHC 0-3 90 1 6.9
24.02.2022 Bodo/GlimtA 2-0 45 6.9
17.02.2022 Bodo/GlimtHC 1-3 90 1 7.9
09.12.2021 Real BetisH 3-2 25 6.7
25.11.2021 Bayer LeverkusenAC 3-2 90 6.2
04.11.2021 Ferencvarosi TCAC 2-3 90 2 6.7
19.10.2021 Ferencvarosi TCHC 2-0 90 3 7.5
30.09.2021 Bayer LeverkusenHC 0-4 66 6.7
28.07.2021 FC MidtjyllandAC 2-1 120 1 1 7.3
20.07.2021 FC MidtjyllandHC 1-1 90 2 7.0
10.12.2020 LilleHC 3-2 90 1 1 7.2
03.12.2020 AC MilanA 4-2 90 2 6.7
26.11.2020 Sparta PrahaA 4-1 90 6.3
05.11.2020 Sparta PrahaH 1-4 90 6.3
29.10.2020 LilleA 2-2 90 7.3
22.10.2020 AC MilanH 1-3 90 6.9
26.08.2020 Ferencvarosi TCH 1-2 90 1 7.0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 49 maç
Celtic 49maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01 Notts County Celtic
2013-08-07 Celtic Notts County
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 885 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.7UEFA Europa League 2025
PERFORMANS35.7885 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %47
Dakika %96
Değer / getiri %21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %45
Performans %50
Dakika %75
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam