LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Primeira Liga2024 · GIL Vicente · 30 maç
5asist10.
13.
Primeira Liga2023 · GIL Vicente · 33 maç
6asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
30
66
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
Faul3
2024/25
31
2.233
5
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas35
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan60%45
Müdahale13
Faul1825 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2023/24
34
2.012
3
6
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%56 isabet
Kilit pas25
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan64%53
Müdahale26
Faul2020 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 112113 yedek
G+A / 900.4
2022/23
23
1.817
0
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas43
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan61%52
Müdahale26
Faul1422 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11221 yedek
G+A / 900.1
2021/22
31
2.334
2
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas42
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan73%46
Müdahale21
Faul2723 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1131
G+A / 900.15
Kart51
2020/21
33
998
1
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas15
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan44%46
Müdahale12
Faul1912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111221 yedek
G+A / 900.27
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112834 yedek girdi
KART1
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %60
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%63
- 4-3-311%18
- 4-1-4-16%10
- 4-4-23%5
- 3-4-31%2
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | SouthamptonH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | Bristol CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Sheffield UtdA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Bristol CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | WrexhamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | IpswichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | BlackburnH | 0-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Sheffield UtdH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | QPRH | 1-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | CharltonA | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | MiddlesbroughH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | MillwallA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | NorwichA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | West BromH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | LeicesterH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Oxford UnitedA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Stoke CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | SwanseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | CoventryH | 3-2 | 7↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | WatfordA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | SouthamptonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | NorwichH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | PortsmouthH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Bristol CityA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | PrestonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Hull CityH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | WrexhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | BlackburnA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | FarenseH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | NacionalA | 0-3 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | GuimaraesH | 0-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | MoreirenseH | 0-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2025 | BoavistaA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 28.03.2025 | BenficaH | 0-3 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | Santa ClaraH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2025 | EstrelaA | 1-1 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | Casa PiaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2025 | FamalicaoH | 0-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | SC BragaA | 2-0 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | EstorilH | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 27.01.2025 | AVSA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | FC PortoH | 3-1 | 57 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.01.2025 | Rio AveH | 1-1 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 27.12.2024 | AroucaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Sporting CPH | 0-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | FarenseA | 0-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | NacionalH | 2-1 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.12.2024 | GuimaraesA | 4-0 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | MoreirenseA | 3-2 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | BoavistaH | 1-2 | 69 | 3 | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | Santa ClaraA | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | EstrelaH | 3-0 | 80 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 28.09.2024 | BenficaA | 5-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.09.2024 | Casa PiaH | 1-1 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.09.2024 | FamalicaoA | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 185 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Tokyo Verdy
→
Gil Vicente
€600k
Tokyo Verdy
→
Gil Vicente
€600k
2022-06-30
Gil Vicente
→
Tokyo Verdy
End of loan
Gil Vicente
→
Tokyo Verdy
End of loan
2020-08-05
Tokyo Verdy
→
Gil Vicente
loan transfer
Tokyo Verdy
→
Gil Vicente
loan transfer
2018-02-01
Tokyo Verdy U18
→
Tokyo Verdy
-
Tokyo Verdy U18
→
Tokyo Verdy
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 66 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.7Championship 2025
PERFORMANS40.766 dk
KARARVeri yetersiz38/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
40.7
Top kapan ön libero
37.2
İleri sekiz
33.3
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%58
Dakika
%27
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%59
Dakika
%35
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
4.09
1.4
100
Pas arası / 90
1.36
1.6
85
Ortalama rating
6.43
7.2
89
Performans skoru
40.7
76
54
Müdahale / 90
1.36
2
68
Pas hacmi / 90
20.45
72
28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo FornalsReal Betis · 29
%95
0gol
1asist
53scout
€8.00M
UEFA Europa League
Bruno FernandesManchester United · 31
%79
7gol
20asist
68scout
Premier League
Ylldren IbrahimajHam-Kam · 30
%73
3gol
3asist
55scout
Eliteserien
Cristian EspinozaSan Jose Earthquakes · 30
%72
4gol
8asist
71scout
Major League Soccer
Alexandru MaximGazişehir Gaziantep · 35
%69
5gol
7asist
69scout
€500K
Süper Lig
Antonio PalumboPalermo · 29
%62
3gol
10asist
72scout
€2.00M
Serie B
Yassine El OuatkiVPS · 27
%61
0gol
3asist
54scout
Veikkausliiga
Albert RusnákSeattle Sounders · 31
%60
12gol
8asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
