LİGCoppa Italia
BU SEZON3G · 10A
Gol30.10 / 90
Asist100.34 / 90
Şut311.05 / 90
Kilit pas832.82 / 90
Başarılı dripling160.54 / 90
Kazanılan ikili1013.44 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.10 %3
- Şut 1.1 %8
- Asist 0.34 %100
- Kilit pas 2.82 %100
- Drible 0.54 %41
- İkili mücadele %38 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2645 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Serie B2025 · Palermo · 37 maç
10asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Coppa Italia Serie C2019/2020 · Italy · 2nd Place
2025/26
40
2.677
3
10
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas83
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan104%38
Müdahale43
Faul4535 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11337 yedek
G+A / 900.44
Kart81
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 1132 yedek girdi
KART1
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-12%40
- 4-2-3-12%40
- 4-5-11%20
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | CatanzaroH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | CatanzaroA | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | VeneziaA | 2-0 | 61 | 2 | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | CatanzaroH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | ReggianaA | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 18.04.2026 | CesenaH | 2-0 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | FrosinoneA | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | AvellinoH | 2-0 | 71 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 21.03.2026 | PadovaA | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Juve StabiaH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | MonzaA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | CarrareseA | 0-1 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 04.03.2026 | MantovaH | 2-1 | 69 | 1 | – | 8.2 | |
| 01.03.2026 | PescaraA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | SudtirolH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | Virtus EntellaH | 3-0 | 90 | 2 | 1 | 7.5 | |
| 10.02.2026 | SampdoriaA | 3-3 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 30.01.2026 | BariA | 0-3 | 74 | 1 | – | 7.0 | |
| 24.01.2026 | ModenaA | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | SpeziaH | 1-0 | 77 | 1 | 7.6 | ||
| 11.01.2026 | MantovaA | 1-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | PadovaH | 1-0 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.12.2025 | AvellinoA | 2-2 | 85 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 66 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 07.12.2025 | EmpoliA | 1-3 | 70 | 1 | – | 7.3 | |
| 29.11.2025 | CarrareseH | 5-0 | 61 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 22.11.2025 | Virtus EntellaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.11.2025 | Juve StabiaA | 1-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | PescaraH | 5-0 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 28.10.2025 | MonzaH | 0-3 | 35↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | ModenaH | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | SpeziaA | 1-2 | 69 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | VeneziaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | CesenaA | 1-1 | 69 | – | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | BariH | 2-0 | 69 | 3 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | SudtirolA | 0-2 | 14↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 30.08.2025 | FrosinoneH | 0-0 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | ReggianaH | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | CremoneseA | 0-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2020 | FiorentinaA | 1-2 | 11↑ | 1 | 6.5 |
ŞUT48
GOL4
xG3.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%44
- Kontra atak9%19
- Taç sonrası6%12
- Açık oyun5%10
- Korner3%6
- Duran top3%6
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak38%79
- Sağ ayak9%19
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 9 %19
- 31-45' 11 %23
- 46-60' 9 %19
- 61-75' 7 %15
- 76-90+' 4 %8
PİYASA DEĞERİ€2.00M
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 41 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-23
Modena
→
Palermo
€2.30m
Modena
→
Palermo
€2.30m
2023-07-18
Ternana
→
Modena
€500k
Ternana
→
Modena
€500k
2021-07-01
Sampdoria
→
Ternana
€150k
Sampdoria
→
Ternana
€150k
2021-06-30
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
2020-10-05
Sampdoria
→
Ternana
loan transfer
Sampdoria
→
Ternana
loan transfer
2020-08-31
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
2019-01-25
Sampdoria
→
Ternana
loan transfer
Sampdoria
→
Ternana
loan transfer
2019-01-24
Salernitana
→
Sampdoria
End of loan
Salernitana
→
Sampdoria
End of loan
2018-06-30
Trapani
→
Sampdoria
End of loan
Trapani
→
Sampdoria
End of loan
2017-08-30
Sampdoria
→
Trapani
loan transfer
Sampdoria
→
Trapani
loan transfer
2017-06-30
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
Ternana
→
Sampdoria
End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie B2025 · Palermo
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2645 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.2Serie B 2025
PERFORMANS72.82645 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Numara 10
87.9
İleri sekiz
87.0
Derinden oyun kurucu
84.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%97
Dakika
%93
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%97
Dakika
%96
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Performans skoru
72.8
76
96
Kilit pas / 90
2.82
2.4
100
Ortalama rating
7.07
7.3
97
Asist / 90
0.34
0.35
97
Pas hacmi / 90
39.03
55
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aarón OchoaMalaga · 18
%95
2gol
3asist
74scout
Segunda División
Rob SchoofsUnion St. Gilloise · 31
%82
2gol
6asist
65scout
Jupiler Pro League
Marcelino NúñezIpswich · 25
%82
3gol
7asist
74scout
Championship
Alex BaenaAtletico Madrid · 24
%76
2gol
3asist
62scout
€45.00M
La Liga
Kike PérezVenezia · 28
%68
3gol
7asist
75scout
€2.80M
Serie B
Youssef MazizOH Leuven · 27
%60
3gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Joachim SoltvedtBrann · 30
%60
2gol
9asist
68scout
Eliteserien
Maurits KjaergaardRed Bull Salzburg · 22
%60
2gol
5asist
76scout
€8.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



