Damion Downs
Germany · Attacker

Damion Downs

YAŞ21
BOY192 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİWerneck
LİGCONCACAF Gold Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut1
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.000.81
Kilit pas 0.001.14
Başarılı dripling 0.000.32
Kazanılan ikili 0.002.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 DFB Junioren Pokal2022/2023 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2022 0 2023 2 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSt. Louis City 1 0 0 0
Şut1%100 isabet
İlk 111
2025/26 29 901 0 1 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 15 555 0 0 6.45
ChampionshipSouthampton 13 283 0 1 6.29
League CupSouthampton 1 63 0 0 6.90
Şut11%45 isabet
Kilit pas9
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan23%26
Müdahale6
Faul113 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11821 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2023/24 12 179 2 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1.FC Köln 12 179 2 0 6.54
Şut3%67 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan3%20
Müdahale1
Faul1
G+A / 901.01
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 2 0 0 0
TOPLAM GOL4
İLK 11937 yedek girdi
KART1
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 3-4-2-1 — 10 3-4-3 — 10 3-4-1-2 — 5 4-4-2 — 3 4-1-3-2 — 2 42 maç
  • 4-2-3-112%29
  • 3-4-2-110%24
  • 3-4-310%24
  • 3-4-1-25%12
  • 4-4-23%7
  • 4-1-3-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 L. MainaL. Maina 1 D. HuseinbašićD. Huseinbašić Downs 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 L. MainaL. Maina 1 J. StephensJ. Stephens Downs 3
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Vancouver WhitecapsA 1-3 0 1
02.05.2026 Eintracht FrankfurtA 1-2 30 6.5
25.04.2026 1899 HoffenheimH 1-2
18.04.2026 Werder BremenA 3-1 16 6.7
12.04.2026 VfB StuttgartA 4-0
04.04.2026 FC AugsburgH 1-1
21.03.2026 Borussia DortmundA 3-2 29 6.3
14.03.2026 1.FC KölnH 1-1 67 6.3
07.03.2026 VfL WolfsburgA 1-2 12 6.5
04.03.2026 Bayer LeverkusenH 0-1 65 6.7
01.03.2026 RB LeipzigH 1-2 67 2 6.9
20.02.2026 FSV Mainz 05A 1-1
07.02.2026 1. FC HeidenheimA 0-2 43 6.7
23.01.2026 FC St. PauliA 0-0 68 6.0
17.01.2026 Borussia MönchengladbachH 0-0 80 2 6.3
10.01.2026 SC FreiburgA 2-1 78 1 6.0
25.11.2025 LeicesterH 3-0 12 6.3
22.11.2025 CharltonA 1-5 15 1 6.2
08.11.2025 Sheffield WednesdayH 3-1 13 6.5
05.11.2025 QPRA 1-2 24 6.2
01.11.2025 PrestonH 0-2 18 6.5
25.10.2025 BlackburnA 2-1
21.10.2025 Bristol CityA 3-1 12 6.5
18.10.2025 SwanseaH 0-0
04.10.2025 DerbyA 1-1 30 6.2
20.09.2025 Hull CityA 3-1 62 2 6.2
30.08.2025 WatfordA 2-2 14 6.3
23.08.2025 Stoke CityH 1-2 52 1 6.3
12.08.2025 NorthamptonA 0-1 63 1 6.9
09.08.2025 WrexhamH 2-1 31 1 1 6.0
18.05.2024 FC HeidenheimA 4-1 45 6.3
11.05.2024 Union BerlinH 3-2 15 1 1 7.2
04.05.2024 SC FreiburgH 0-0
28.04.2024 FSV Mainz 05A 1-1 28 6.3
20.04.2024 SV Darmstadt 98H 0-2
13.04.2024 Bayern MunichA 2-0 14 6.3
31.03.2024 FC AugsburgA 1-1 17 6.3
15.03.2024 RB LeipzigH 1-5 17 6.3
09.03.2024 Borussia MonchengladbachA 3-3 15 1 1 7.5
08.10.2023 Bayer LeverkusenA 3-0 1
30.09.2023 VfB StuttgartH 0-2 14 6.2
23.09.2023 Werder BremenA 2-1 13 1 6.5
18.03.2023 Borussia DortmundA 6-1
25.02.2023 VfL WolfsburgH 0-2
ŞUT16
GOL0
xG2.2
xG FARKI-2.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.188 90' · xG 0.048 90' · xG 0.086 51' · xG 0.018 30' · xG 0.311 85' · xG 0.128 67' · xG 0.027 51' · xG 0.131 90' · xG 0.642 38' · xG 0.03 11' · xG 0.065 67' · xG 0.119 42' · xG 0.028 58' · xG 0.223 32' · xG 0.054 21' · xG 0.062
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%62) Kontra atak — 3 (%19) Açık oyun — 2 (%12) Taç sonrası — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası10%62
  • Kontra atak3%19
  • Açık oyun2%12
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%62) Sol ayak — 3 (%19) Kafa — 2 (%12) Diğer — 1 (%6) 16 şut
  • Sağ ayak10%62
  • Sol ayak3%19
  • Kafa2%12
  • Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 2 %12
  • 76-90+' 5 %31
AKSİYON HARİTASI257 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 9 9 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %67 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 9 9 9 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 9 9 9 9 9 9 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR257
Pas 72 Pas — 72 (%29) Hava topu 55 Hava topu — 55 (%22) Top teması 43 Top teması — 43 (%17) Uzaklaştırma 37 Uzaklaştırma — 37 (%15) Çalım 24 Çalım — 24 (%10) Top kazanma — 6 (%2) Müdahale — 5 (%2) Faul — 3 (%1) Kurtarılan şut — 3 (%1) Top kaptırma — 3 (%1)
  • Pas72%29
  • Hava topu55%22
  • Top teması43%17
  • Uzaklaştırma37%15
  • Çalım24%10
  • Top kazanma6%2
  • Müdahale5%2
  • Faul3%1
  • Kurtarılan şut3%1
  • Top kaptırma3%1
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 44 maç
St. Louis City 1maç 2026
Hamburger SV 15maç 2025
Southampton 14maç 2025
FC Koln 14maç 2022–2023
Köln U19 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Hamburger SV Southampton FC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Hamburger SV Southampton
2023-07-01 1.FC Köln U19 1.FC Köln -
2021-07-01 1.FC Köln U17 1.FC Köln U19 -
2020-09-28 Ingolstadt U17 1.FC Köln U17 free transfer
2019-07-01 Ingolstadt Yth. Ingolstadt U17 -
2018-07-01 Schweinfurt Jgd Ingolstadt Yth. free transfer
2016-07-01 Schwebenried Schweinfurt Jgd free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
03.2024 Kafa travmasıŞüpheli 2 maç
11.2023 DarbeŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
St. Louis CITY SC %50 2026-09-01
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 555 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.7Bundesliga 2025
PERFORMANS20.8555 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 36.7
Bağlantı kuran forvet 35.8
Baskıcı forvet 35.0
Pivot forvet 34.7
Bitirici 34.6
Çizgi kanadı 34.5
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %28
Dakika %52
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %34
Dakika %67
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.29 7.2 87
Asist / 90 0.32 0.32 100
Performans skoru 29.5 76 39
Şut / 90 1.59 2.2 72
Kilit pas / 90 0.32 2 16
Başarılı drible / 90 0.32 2.2 14
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam