Carlo Faedo
Italy · Defender

Carlo Faedo

YAŞ26
KULÜPPadova
LİGSerie B
BU SEZON2G · 0A
Gol20.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut150.60 / 90
Kilit pas140.56 / 90
Başarılı dripling90.36 / 90
Kazanılan ikili1184.74 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
Müdahale — %97 (2.61) Pas arası — %93 (1.61) Blok — %84 (0.84) İkili mücadele — %18 (%51) Pas isabeti — %37 (%82) Faul (az iyi) — %67 (1.20) 66 ORT. % 97 93 84 18 37 67
  • Müdahale 2.61 %97
  • Pas arası 1.61 %93
  • Blok 0.84 %84
  • İkili mücadele %51 %18
  • Pas isabeti %82 %37
  • Faul (az iyi) 1.20 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2242 dakika oynadı.
2025/26 37 2.242 2 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPadova 37 2.242 2 0 6.71
Şut15%33 isabet
Kilit pas14
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale65
Faul3017 kazanılan
İlk 112512 yedek
G+A / 900.08
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
FORMA72
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 1 4-2-3-1 — 1 2 maç
  • 3-4-31%50
  • 4-2-3-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 CesenaA 3-4 90 1 6.2
01.05.2026 PescaraH 1-0
25.04.2026 Virtus EntellaA 1-0 20 1 6.3
19.04.2026 ReggianaH 1-0 90 7.2
12.04.2026 EmpoliH 1-0 45 6.9
05.04.2026 FrosinoneA 2-0 90 6.7
17.03.2026 VeneziaA 3-1 66 5.3
14.03.2026 CatanzaroH 1-3 68 2 6.2
07.03.2026 AvellinoA 1-0 45 7.2
03.03.2026 SpeziaH 2-2 71 1 6.3
28.02.2026 ModenaA 1-2 90 1 1 7.7
21.02.2026 BariH 1-1
14.02.2026 SampdoriaA 1-0
10.02.2026 CarrareseH 1-0 45 6.9
07.02.2026 Juve StabiaA 3-3 45 5.6
01.02.2026 MonzaH 1-2 90 5.9
25.01.2026 SudtirolA 3-0
17.01.2026 MantovaH 1-2 28 1 6.5
11.01.2026 ModenaH 2-0 10 6.6
27.12.2025 PalermoA 1-0
20.12.2025 SampdoriaH 1-1 90 6.6
13.12.2025 ReggianaA 1-2 90 7.2
08.12.2025 CesenaH 1-1 90 6.3
29.11.2025 PescaraA 0-1 88 1 1 8.6
22.11.2025 VeneziaH 0-2 89 2 6.9
08.11.2025 MantovaA 1-0 21 6.7
01.11.2025 SudtirolH 1-1 66 1 6.3
29.10.2025 SpeziaA 1-1 15 7.3
26.10.2025 Juve StabiaH 2-2 90 6.2
19.10.2025 CatanzaroA 0-1 90 7.2
04.10.2025 BariA 2-1 86 2 6.6
30.09.2025 AvellinoH 2-2 90 6.3
27.09.2025 MonzaA 0-1 90 7.2
21.09.2025 Virtus EntellaH 2-1 90 7.0
13.09.2025 FrosinoneH 0-1 77 1 6.7
31.08.2025 CarrareseA 0-0 97 7.5
23.08.2025 EmpoliA 3-1 90 1 6.7
ŞUT22
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.063 81' · xG 0.05 31' · xG 0.08 65' · xG 0.044 6' · xG 0.129 14' · xG 0.188 · GOL 60' · xG 0.091 39' · xG 0.119 90' · xG 0.059 77' · xG 0.019 82' · xG 0.027 63' · xG 0.015 5' · xG 0.03 57' · xG 0.155 · GOL 13' · xG 0.042 57' · xG 0.041 12' · xG 0.113 45' · xG 0.012 33' · xG 0.078 90' · xG 0.028 90' · xG 0.038 12' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%41) Asist sonrası — 5 (%23) Açık oyun — 4 (%18) Duran top — 3 (%14) Kontra atak — 1 (%5) 22 şut
  • Korner9%41
  • Asist sonrası5%23
  • Açık oyun4%18
  • Duran top3%14
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 15 (%68) Sol ayak — 4 (%18) Kafa — 3 (%14) 22 şut
  • Sağ ayak15%68
  • Sol ayak4%18
  • Kafa3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 6 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 6 %27
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %18
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 2 %9
  • 76-90+' 7 %32
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 37 maç
Padova 37maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-25 Virtus Verona Padova ?
2021-08-01 San Martino Virtus Verona free transfer
2021-04-01 Belfiorese San Martino End of loan
2020-07-01 San Martino Belfiorese loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2242 dk

Öne çıkıyor: Agresif savunma profili

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.3Serie B 2025
PERFORMANS76.62242 dk
KARARİzlemeye değer77/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 93.7
Agresif stoper 90.0
Ayağı iyi stoper 87.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %78
Değer / getiri %87
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %95
Dakika %90
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 76.6 74 100
Müdahale / 90 2.61 3 87
Pas hacmi / 90 43.43 42 100
İkili mücadele kazanma 50.64 58 87
Pas arası / 90 1.61 1.9 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam