LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON1G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut40.38 / 90
Kilit pas80.75 / 90
Başarılı dripling30.28 / 90
Kazanılan ikili555.17 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 defanslar
- Müdahale 2.63 %91
- Pas arası 1.41 %62
- Blok 0.19 %15
- İkili mücadele %56 %40
- Pas isabeti %50 %0
- Faul (az iyi) 1.60 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 957 dakika oynadı.
2026/27
18
957
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas8
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan55%56
Müdahale28
Faul1713 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11117 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2025/26
32
790
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan42%48
Müdahale24
Faul196 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11824 yedek
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 111326 yedek girdi
KART7
FORMA36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-224%63
- 5-4-110%26
- 3-4-1-21%3
- 3-4-2-11%3
- 3-5-21%3
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | PlatenseA | 1-1 | 88 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 88 | 1 | 0 | 6.2 | |
| 23.08.2026 | HuracanA | 0-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | Newells Old BoysA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 7↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 29.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | Boca JuniorsH | 3-0 | 89 | 0 | 6.4 | ||
| 02.05.2026 | LanusA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.04.2026 | IndependienteH | 2-0 | 68 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 75 | 1 | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | Velez SarsfieldA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | HuracanH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2026 | Newells Old BoysH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Barracas CentralA | 1-1 | 106 | – | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 95 | 1 | 6.5 | ||
| 15.11.2025 | Godoy CruzA | 1-1 | 97 | 1 | 6.3 | ||
| 10.11.2025 | IndependienteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2025 | San LorenzoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2025 | PlatenseA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.10.2025 | Velez SarsfieldH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | River PlateA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | Gimnasia L.P.H | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 39↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | Sarmiento JuninH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Rosario CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2025 | San Martin S.J.A | 3-2 | 46↑ | – | 5.9 | ||
| 14.07.2025 | LanusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | HuracanA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | IndependienteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | River PlateH | 0-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 62 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 35 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2025 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 35↑ | – | 7.0 | ||
| 12.02.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 86 | – | 7.6 | ||
| 05.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | LanusA | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT13
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%38
- Taç sonrası3%23
- Kontra atak2%15
- Açık oyun2%15
- Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%85
- Sol ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 4 %31
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 790 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.4Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS62.5790 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİStabil+0.1
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
44.2
Klasik stoper
41.6
Defansif bek
40.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%67
Dakika
%52
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%69
Dakika
%67
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.86
7.1
97
Performans skoru
47.1
74
64
Müdahale / 90
1.66
3
55
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Pas arası / 90
0.62
2.2
28
Blok / 90
0.41
1.2
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.05. Dakika delta -16.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Santiago ArzamendiaEstudiantes L.P. · 27
%95
0gol
0asist
60scout
CONMEBOL Libertadores
Carlo FaedoPadova · 26
%78
2gol
0asist
79scout
€500K
Serie B
Daníel GrétarssonSonderjyske · 30
%71
2gol
2asist
70scout
Superliga
Berkan Mahmut KeskinKeçiörengücü · 23
%67
0gol
0asist
66scout
1. Lig
Pablo GarcíaSporting Gijon · 25
%66
1gol
0asist
66scout
€600K
Segunda División
Jano Ter-HorstPreußen Münster · 23
%63
1gol
3asist
78scout
€1.20M
2. Bundesliga
Fabian HollandSV Darmstadt 98 · 35
%62
0gol
0asist
63scout
€200K
2. Bundesliga
Daniel ParraClub Queretaro · 26
%60
1gol
0asist
64scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum