Lewis Miley
England · Midfielder

Lewis Miley

YAŞ19
BOY185
KİLO72
KULÜPNewcastle
DOĞUM YERİStanley
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.40 / 90
Kilit pas31.21 / 90
Başarılı dripling31.21 / 90
Kazanılan ikili104.02 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
Kilit pas — %63 (1.21) Asist — %0 (0.00) Drible — %75 (1.21) Pas isabeti — %65 (%86) Top kapma — %21 (1.61) İkili mücadele — %70 (%53) 49 ORT. % 63 0 75 65 21 70
  • Kilit pas 1.21 %63
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.21 %75
  • Pas isabeti %86 %65
  • Top kapma 1.61 %21
  • İkili mücadele %53 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 224 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 League Cup2024/2025 · England
🥈 A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World · 2nd Place
🥈 League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2022 0 2023 5 2024 1 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 3 224 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 3 224 0 0 6.91
Şut1
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26 36 1.853 2 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 28 1.524 1 4 6.91
UEFA Champions LeagueNewcastle 8 329 1 0 6.83
Şut11%45 isabet
Kilit pas15
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan92%64
Müdahale36
Faul94 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111719 yedek
G+A / 900.29
2024/25 26 324 1 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 26 324 1 0 6.64
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan22%54
Müdahale14
Faul31 kazanılan
İlk 11125 yedek
G+A / 900.28
2023/24 23 1.376 1 4 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 18 1.205 1 3 6.86
UEFA Champions LeagueNewcastle 5 171 0 1 6.77
Şut6%50 isabet
Kilit pas15
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan63%50
Müdahale36
Faul58 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11167 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2022/23 4 14 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNewcastle 4 14 0 0 6.90
Şut1
TOPLAM GOL3
İLK 113552 yedek girdi
KART2
FORMA67
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 73 3-4-2-1 — 5 4-2-3-1 — 4 3-4-3 — 1 4-1-4-1 — 1 4-5-1 — 1 85 maç
  • 4-3-373%86
  • 3-4-2-15%6
  • 4-2-3-14%5
  • 3-4-31%1
  • 4-1-4-11%1
  • 4-5-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BournemouthH 2-2 63 0 6.3
29.08.2026 TottenhamA 0-2 85 0 7.1
23.08.2026 LiverpoolH 2-2 76 1 7.3
02.05.2026 BrightonH 3-1 83 7.0
25.04.2026 ArsenalA 1-0 88 6.3
18.04.2026 BournemouthH 1-2 92 6.9
12.04.2026 Crystal PalaceA 2-1 91 1 6.9
31.01.2026 LiverpoolA 4-1
28.01.2026 Paris Saint GermainA 1-1 82 1 6.7
25.01.2026 Aston VillaH 0-2 90 1 6.9
21.01.2026 PSV EindhovenH 3-0 42 6.7
18.01.2026 WolvesA 0-0 30 6.7
07.01.2026 LeedsH 4-3 104 2 7.6
04.01.2026 Crystal PalaceH 2-0 90 1 8.6
30.12.2025 BurnleyA 1-3 90 6.9
26.12.2025 Manchester UnitedA 1-0 90 1 6.7
20.12.2025 ChelseaH 2-2 97 1 6.3
14.12.2025 SunderlandA 1-0 98 6.3
10.12.2025 Bayer LeverkusenA 2-2 30 1 1 7.3
06.12.2025 BurnleyH 2-1 27 6.7
02.12.2025 TottenhamH 2-2 89 2 6.9
29.11.2025 EvertonA 1-4 90 1 1 1 8.7
25.11.2025 MarseilleA 2-1 30 6.7
22.11.2025 Manchester CityH 2-1
09.11.2025 BrentfordA 3-1 1
05.11.2025 Athletic ClubH 2-0 24 6.6
02.11.2025 West HamA 3-1
25.10.2025 FulhamH 2-1 61 6.3
21.10.2025 BenficaH 3-0 90 1 6.9
18.10.2025 BrightonA 2-1 45 1 7.0
05.10.2025 Nottingham ForestH 2-0 1
01.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 31 6.9
28.09.2025 ArsenalH 1-2
21.09.2025 BournemouthA 0-0 90 7.0
18.09.2025 BarcelonaH 1-2
13.09.2025 WolvesH 1-0
30.08.2025 LeedsA 0-0 45 6.7
25.08.2025 LiverpoolH 2-3 24 6.5
16.08.2025 Aston VillaA 0-0 8 6.3
25.05.2025 EvertonH 0-1
18.05.2025 ArsenalA 1-0 27 6.6
11.05.2025 ChelseaH 2-0 35 6.3
04.05.2025 BrightonA 1-1
26.04.2025 IpswichH 3-0 23 6.9
19.04.2025 Aston VillaA 4-1
16.04.2025 Crystal PalaceH 5-0
13.04.2025 Manchester UnitedH 4-1 11 6.6
07.04.2025 LeicesterA 0-3 25 6.5
02.04.2025 BrentfordH 2-1 1
10.03.2025 West HamA 0-1
26.02.2025 LiverpoolA 2-0 21 6.7
23.02.2025 Nottingham ForestH 4-3 90 1 1 7.3
15.02.2025 Manchester CityA 4-0 45 1 6.9
01.02.2025 FulhamH 1-2 9 6.3
25.01.2025 SouthamptonA 1-3 11 6.3
18.01.2025 BournemouthH 1-4
15.01.2025 WolvesH 3-0 15 6.6
04.01.2025 TottenhamA 1-2
30.12.2024 Manchester UnitedA 0-2
26.12.2024 Aston VillaH 3-0 1
ŞUT13
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
39' · xG 0.392 26' · xG 0.09 42' · xG 0.179 85' · xG 0.02 78' · xG 0.096 45' · xG 0.008 90' · xG 0.159 25' · xG 0.13 · GOL 75' · xG 0.124 17' · xG 0.065 9' · xG 0.061 90' · xG 0.016 48' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%38) Korner — 4 (%31) Açık oyun — 3 (%23) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası5%38
  • Korner4%31
  • Açık oyun3%23
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%38) Kafa — 4 (%31) Sağ ayak — 4 (%31) 13 şut
  • Sol ayak5%38
  • Kafa4%31
  • Sağ ayak4%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 3 %23
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 4 %31
AKSİYON HARİTASI911 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 13 13 14 15 20 21 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 11 11 13 14 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 5 5 5 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 5 5 5 5 5 5 5 6 9 10 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %28 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR911
Pas 625 Pas — 625 (%71) Uzakl… 54 Uzaklaştırma — 54 (%6) Hava… 49 Hava topu — 49 (%6) Top t… 45 Top teması — 45 (%5) Top… 44 Top kazanma — 44 (%5) Müdahale — 19 (%2) İkili mücadele — 14 (%2) Pas arası — 13 (%1) Bloke edilen pas — 9 (%1) Top kaptırma — 8 (%1)
  • Pas625%71
  • Uzaklaştırma54%6
  • Hava topu49%6
  • Top teması45%5
  • Top kazanma44%5
  • Müdahale19%2
  • İkili mücadele14%2
  • Pas arası13%1
  • Bloke edilen pas9%1
  • Top kaptırma8%1
PİYASA DEĞERİ€25.00M+13.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ34
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 92 maç
Newcastle 92maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Newcastle U21 Newcastle -
2022-07-01 Newcastle U18 Newcastle U21 -
2021-07-01 Newcastle Yth. Newcastle U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
05.2026 Bacak kırığıKadroda yok 3 maç
03.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 10 maç
02.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2024 Sırt sakatlığıKadroda yok 16 maç
10.2023 HastalıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Premier League2026 · Newcastle 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1524 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Premier League 2025
PERFORMANS55.91524 dk
KARARİzlemeye değer72/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 79.9
Top kapan ön libero 79.3
Box-to-box orta saha 77.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %81
Dakika %64
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %84
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 47.01 72 65
Performans skoru 55.9 76 74
Ortalama rating 6.91 7.2 96
Asist / 90 0.24 0.2 100
Müdahale / 90 1.65 2 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam