Lohann Doucet
France · Midfielder

Lohann Doucet

YAŞ23
BOY180
KİLO73
DOĞUM YERİNantes
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 68 orta sahalar
Kilit pas — %22 (0.44) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %66 (%86) Top kapma — %51 (2.63) İkili mücadele — %48 (%50) 31 ORT. % 22 0 0 66 51 48
  • Kilit pas 0.44 %22
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %86 %66
  • Top kapma 2.63 %51
  • İkili mücadele %50 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 205 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2021/2022 · France
🥈 Ligue 22024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Coupe de France2022/2023 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 4 205 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 1 0 0 0
Primeira LigaVitória SC 3 205 0 0 6.73
Kilit pas1
İkili kazanılan8%50
Müdahale3
Faul52 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26 22 691 1 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Dunkerque 13 563 0 0 6.59
Ligue 1Paris FC 9 128 1 0 6.47
Şut5%40 isabet
Kilit pas6
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan35%50
Müdahale9
Faul1311 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11616 yedek
G+A / 900.13
Kart31
2022/23 26 93 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueNantes 5 0 0 0
Ligue 1Nantes 21 93 0 0 6.59
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%40
Müdahale3
Faul2
2021/22 8 11 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nantes 8 11 0 0 6.60
TOPLAM GOL1
İLK 11440 yedek girdi
KART2
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-3-3 — 7 5-4-1 — 5 4-4-2 — 4 5-3-2 — 4 3-4-3 — 3 34 maç
  • 4-2-3-111%32
  • 4-3-37%21
  • 5-4-15%15
  • 4-4-24%12
  • 5-3-24%12
  • 3-4-33%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 SC BragaA 1-0 93 6.7
23.08.2026 NacionalH 1-0 63 6.9
14.08.2026 Sporting CPA 3-2 49 6.6
08.08.2026 AroucaH 0-1
09.05.2026 NancyA 3-2 45 6.3
02.05.2026 GrenobleH 0-1 15 1 6.9
20.04.2026 LavalH 0-2 89 1 6.6
11.04.2026 Saint EtienneA 2-1 67 7.0
03.04.2026 RodezH 1-1 31 6.9
21.03.2026 Estac TroyesA 5-1 52 5.9
14.03.2026 RED Star FC 93A 1-0 19 6.9
09.03.2026 ReimsH 1-1 13 6.5
27.02.2026 Clermont FootA 2-1 16 1 6.2
20.02.2026 BastiaH 1-1
06.02.2026 GuingampH 0-0 59 6.0
31.01.2026 AnnecyH 0-1 71 6.9
26.01.2026 Le MansA 1-0 86 7.0
18.01.2026 NantesA 1-2
04.01.2026 Paris Saint GermainA 2-1
29.11.2025 AuxerreH 1-1 29 6.6
23.11.2025 LilleA 4-2 15 1 1 7.3
01.11.2025 MonacoA 0-1 1
29.10.2025 LyonH 3-3
31.08.2025 MetzH 3-2
23.08.2025 MarseilleA 5-2 22 5.7
17.08.2025 AngersA 1-0 61 1 6.3
09.04.2023 MonacoH 2-2
17.03.2023 LyonA 1-1
04.03.2023 Paris Saint GermainA 4-2
26.02.2023 RennesH 0-1
23.02.2023 JuventusH 0-3
19.02.2023 LensA 3-1 12 6.6
16.02.2023 JuventusA 1-1
29.01.2023 Clermont FootA 0-0
15.01.2023 MontpellierA 0-3 5
11.01.2023 LyonH 0-0 11 6.6
01.01.2023 AuxerreH 1-0
28.12.2022 Estac TroyesA 0-0
13.11.2022 AjaccioH 2-2
30.10.2022 Clermont FootH 1-1
13.10.2022 SC FreiburgH 0-4
09.10.2022 RennesA 3-0
06.10.2022 SC FreiburgA 2-0
02.10.2022 MonacoA 4-1 24 1 6.6
11.09.2022 LorientA 3-2 1
08.09.2022 Olympiakos PiraeusH 2-1
03.09.2022 Paris Saint GermainH 0-3 11 6.6
31.08.2022 StrasbourgA 1-1 11 6.6
28.08.2022 ToulouseH 3-1 10 6.9
20.08.2022 MarseilleA 2-1 8 6.2
12.08.2022 LilleH 1-1
07.08.2022 AngersA 0-0
30.04.2022 LensA 2-2 10 6.6
24.04.2022 BordeauxH 5-3
20.04.2022 MarseilleA 3-2
10.04.2022 Stade Brestois 29A 1-1 1
19.03.2022 LilleH 0-1
12.03.2022 Estac TroyesA 1-0
06.02.2022 StrasbourgA 1-0
09.01.2022 MonacoH 0-0
ŞUT7
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.0 73' · xG 0.0 43' · xG 0.0 89' · xG 0.0 84' · xG 0.0 84' · xG 0.268 · GOL 30' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%57) Korner — 1 (%14) Taç sonrası — 1 (%14) Duran top — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası4%57
  • Korner1%14
  • Taç sonrası1%14
  • Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%71) Kafa — 1 (%14) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak5%71
  • Kafa1%14
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 4 %57
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 60 maç
Vitória SC 4maç 2026
Dunkerque 13maç 2025
Paris FC 9maç 2025
Nantes 34maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-13 Paris FC Vitória SC
2026-06-30 USL Dunkerque Paris FC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Dunkerque Paris FC
2024-07-01 FC Nantes Paris FC €300k
2024-06-30 Paris FC FC Nantes End of loan
2023-08-03 FC Nantes Paris FC loan transfer
2022-07-01 FC Nantes B FC Nantes -
2021-07-01 FC Nantes U19 FC Nantes B -
2019-07-01 FC Nantes U17 FC Nantes U19 -
2017-07-01 FC Nantes Yth. FC Nantes U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 563 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.2Ligue 2 2025
PERFORMANS33.1563 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 50.0
Top kapan ön libero 49.1
Numara 10 46.4
Derinden oyun kurucu 46.2
Box-to-box orta saha 44.4
Box-to-box orta saha 41.0
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %46
Dakika %51
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %46
Dakika %67
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.11 1.8 100
Performans skoru 49.9 76 66
Gol / 90 0.7 0.22 100
Ortalama rating 6.47 7.2 90
Başarılı drible / 90 1.41 1.5 94
Pas hacmi / 90 39.38 52 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam