LİG1. Lig
BU SEZON2G · 5A
Gol10.04 / 90
Asist30.13 / 90
Şut130.57 / 90
Kilit pas150.65 / 90
Başarılı dripling80.35 / 90
Kazanılan ikili1034.49 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 119 orta sahalar
- Kilit pas 0.54 %19
- Asist 0.16 %69
- Drible 0.51 %28
- Pas isabeti %82 %59
- Top kapma 2.46 %57
- İkili mücadele %53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2816 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.816
2
5
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%28 isabet
Kilit pas17
Drible16%46 başarı
İkili kazanılan133%53
Müdahale54
Faul2734 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11332 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2024/25
32
1.209
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan59%50
Müdahale28
Faul1719 kazanılan
İlk 111418 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2023/24
20
1.194
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas5
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan61%50
Müdahale20
Faul2318 kazanılan
İlk 11128 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2021/22
16
228
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan23%70
Müdahale5
Faul311 kazanılan
İlk 11214 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 115123 yedek girdi
KART9
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%49
- 4-1-4-122%31
- 4-3-36%9
- 4-4-24%6
- 5-3-23%4
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Erzurum BBH | 1-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | BandırmasporH | 0-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2026 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | İstanbulsporA | 0-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2026 | BolusporH | 2-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 2-3 | 95 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 08.03.2026 | EroksporH | 3-4 | 82 | 1 | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | HataysporA | 1-3 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.02.2026 | Manisa BBSKH | 1-2 | 74 | 1 | 7.0 | ||
| 19.02.2026 | Van BBA | 3-1 | 92 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | KeçiörengücüH | 4-3 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | Adana DemirsporA | 0-5 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | Serik BelediyesporH | 3-0 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.01.2026 | SakaryasporA | 0-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | SivassporH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.01.2026 | PendiksporA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | SarıyerA | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 22.12.2025 | AmedH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | Erzurum BBA | 2-2 | 87 | 1 | – | 6.6 | |
| 08.12.2025 | BandırmasporA | 2-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Yeni ÇorumsporH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.11.2025 | ÜmraniyesporA | 1-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | İstanbulsporH | 5-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | EroksporA | 1-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | HataysporH | 5-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Manisa BBSKA | 0-4 | 78 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | Van BBH | 2-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | KeçiörengücüA | 2-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | Adana DemirsporH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 31.08.2025 | Serik BelediyesporA | 2-4 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | SakaryasporH | 3-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | SivassporA | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | PendiksporH | 1-1 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | BesiktasH | 0-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | KayserisporA | 1-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | TrabzonsporH | 1-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | SivassporA | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | SamsunsporH | 1-2 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.04.2025 | GalatasarayA | 2-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | AntalyasporH | 0-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Adana DemirsporA | 0-0 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | HataysporH | 1-0 | 71 | 1 | 7.5 | ||
| 15.02.2025 | Istanbul BasaksehirA | 0-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2025 | GoztepeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | KonyasporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | EyüpsporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | KayserisporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | TrabzonsporA | 1-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 13.12.2024 | SivassporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | SamsunsporA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | GalatasarayH | 0-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | AntalyasporA | 3-2 | 68 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | AlanyasporH | 0-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | FenerbahceA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2024 | RizesporH | 0-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | KasimpasaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT23
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%48
- Korner7%30
- Duran top4%17
- Açık oyun1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%57
- Sağ ayak7%30
- Sol ayak3%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 6 %26
- 46-60' 7 %30
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 2 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-11
Bucaspor 1928
→
Bodrum FK
free transfer
Bucaspor 1928
→
Bodrum FK
free transfer
2023-01-12
Menemen FK
→
Bucaspor 1928
?
Menemen FK
→
Bucaspor 1928
?
2023-01-03
Bergama Belediye
→
Menemen FK
End of loan
Bergama Belediye
→
Menemen FK
End of loan
2022-08-31
Menemen FK
→
Bergama Belediye
loan transfer
Menemen FK
→
Bergama Belediye
loan transfer
2021-08-06
Ankaragücü U19
→
Menemenspor
free transfer
Ankaragücü U19
→
Menemenspor
free transfer
2018-07-01
Ankaragücü Yth
→
Ankaragücü U19
-
Ankaragücü Yth
→
Ankaragücü U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2816 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.11. Lig 2025
PERFORMANS42.52816 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
73.3
Derinden oyun kurucu
69.9
Box-to-box orta saha
69.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%64
Dakika
%97
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%62
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.76
7.1
95
Performans skoru
42.5
75
57
Müdahale / 90
1.73
3.2
54
İkili mücadele kazanma
52.99
58
91
Pas arası / 90
0.74
2.3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eric RamiresRB Bragantino · 25
%95
2gol
1asist
55scout
Serie A
Hamza El KaouakibiSudtirol · 27
%75
1gol
2asist
60scout
€700K
Serie B
Habib KeitaKocaelispor · 23
%74
1gol
2asist
60scout
Süper Lig
Maximilian EggesteinSC Freiburg · 29
%72
3gol
1asist
49scout
€10.00M
Bundesliga
Amadou DiawaraLeganes · 28
%69
3gol
0asist
55scout
€700K
Segunda División
Ralph PrisoVancouver Whitecaps · 23
%65
1gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Juan RodríguezTondela · 19
%61
0gol
0asist
61scout
Primeira Liga
Taichi FukuiArouca · 21
%60
4gol
3asist
66scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
