Guillaume Restes
France · Goalkeeper

Guillaume Restes

YAŞ20
BOY188
KİLO82
KULÜPToulouse
DOĞUM YERİGuillaume
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.39 / 90
Kazanılan ikili10.39 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 7 kaleciler
Kurtarış — %50 (2.76) Yenen gol (az iyi) — %33 (0.39) Pas isabeti — %67 (%88) Pas hacmi — %67 (37.9) 54 ORT. % 50 33 67 67
  • Kurtarış 2.76 %50
  • Yenen gol (az iyi) 0.39 %33
  • Pas isabeti %88 %67
  • Pas hacmi 37.9 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 228 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de France2022/2023 · France
🏆 Ligue 22021/2022 · France
🥈 Olympics Men2024 Paris · World · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2023 0 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 228 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 3 228 0 0 6.83
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%100
İlk 113
2025/26 34 2.963 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 34 2.963 0 0 6.74
Kilit pas1
İkili kazanılan11%79
Faul18 kazanılan
İlk 1134
Kart3
2024/25 29 2.545 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 29 2.545 0 1 6.70
Kilit pas1
İkili kazanılan4%50
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 1129
G+A / 900.04
Kart2
2023/24 42 3.780 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 34 3.060 0 0 6.83
UEFA Europa LeagueToulouse 8 720 0 0 6.83
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%78
Faul115 kazanılan
İlk 1142
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 111014 yedek girdi
KART8
FORMA50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 60 3-4-3 — 18 4-2-3-1 — 12 4-3-3 — 6 4-4-2 — 3 3-4-1-2 — 2 101 maç
  • 3-4-2-160%59
  • 3-4-318%18
  • 4-2-3-112%12
  • 4-3-36%6
  • 4-4-23%3
  • 3-4-1-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 LilleH 0-1 71 0 6.9
29.08.2026 Stade Brestois 29A 2-2 87 0 7.4
22.08.2026 LyonH 0-2 70 6.2
17.05.2026 NantesA 0-0 17 6.3
10.05.2026 LyonH 2-1 90 6.7
03.05.2026 StrasbourgA 1-2 85 6.9
25.04.2026 MonacoH 2-2 86 5.6
17.04.2026 LensA 3-2 90 6.9
12.04.2026 LilleH 0-4 84 7.5
03.04.2026 Paris Saint GermainA 3-1 90 6.6
21.03.2026 LorientH 1-0 99 6.9
15.03.2026 MetzA 3-4 60 7.2
07.03.2026 MarseilleH 0-1 94 6.2
28.02.2026 RennesA 1-0 85 6.2
21.02.2026 Paris FCH 1-1 92 6.6
15.02.2026 Le HavreA 2-1 97 5.9
08.02.2026 AngersA 1-0 86 7.7
01.02.2026 AuxerreH 0-0 88 7.0
25.01.2026 Stade Brestois 29A 0-2 92 7.6
17.01.2026 NiceH 5-1 90 7.2
02.01.2026 LensH 0-3 90 7.0
13.12.2025 Paris FCA 0-3 90 7.0
06.12.2025 StrasbourgH 1-0 90 6.9
29.11.2025 MarseilleA 2-2 90 5.9
23.11.2025 AngersH 0-1 90 6.3
09.11.2025 LorientA 1-1 90 6.9
02.11.2025 Le HavreH 0-0 90 7.5
29.10.2025 RennesH 2-2 90 5.9
25.10.2025 MonacoA 1-0 90 7.3
19.10.2025 MetzH 4-0 90 7.5
05.10.2025 LyonA 1-2 90 6.9
27.09.2025 NantesH 2-2 90 5.6
21.09.2025 AuxerreA 1-0 90 6.2
14.09.2025 LilleA 2-1 90 6.3
30.08.2025 Paris Saint GermainH 3-6 90 6.5
24.08.2025 Stade Brestois 29H 2-0 98 7.3
16.08.2025 NiceA 0-1 90 7.0
17.05.2025 Saint EtienneA 2-3 90 6.9
10.05.2025 LensH 1-1 90 6.7
03.05.2025 RennesH 2-1 90 1 7.9
27.04.2025 NantesA 0-0 90 7.2
20.04.2025 ReimsA 1-0 90 6.3
12.04.2025 LilleH 1-2 90 5.9
06.04.2025 MarseilleA 3-2 90 5.6
30.03.2025 Stade Brestois 29H 2-4 90 5.9
15.02.2025 Paris Saint GermainH 0-1 43 6.9
02.02.2025 NiceH 1-1 90 6.3
26.01.2025 MontpellierH 1-2 90 6.2
18.01.2025 LyonA 0-0 90 7.3
12.01.2025 StrasbourgH 1-2 90 5.9
05.01.2025 LensA 0-1 90 7.5
13.12.2024 Saint EtienneH 2-1 90 6.7
07.12.2024 MonacoA 2-0 90 6.9
01.12.2024 AuxerreH 2-0 72 6.3
22.11.2024 Paris Saint GermainA 3-0 90 6.9
10.11.2024 RennesA 0-2 90 6.3
03.11.2024 ReimsH 1-0 90 7.3
27.10.2024 MontpellierA 0-3 90 7.2
20.10.2024 AngersH 1-1 90 7.5
05.10.2024 LilleA 2-1 90 6.2
AKSİYON HARİTASI1279 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 7 7 7 8 9 11 11 12 13 13 15 16 16 17 17 18 21 21 22 25 26 28 29 36 37 38 49 53 53 71 74 91 112 165
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 7 9 9 10 11 12 13 13 13 13 13 14 15 16 18 19 19 22 23 25 26 33 37 41 42 51 53 62 67 80
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %15 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %16 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4 4 6 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %10 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1279
Pas 901 Pas — 901 (%72) Kaleci topu… 120 Kaleci topu aldı — 120 (%10) Kurtarış 78 Kurtarış — 78 (%6) Uzaklaştırma — 37 (%3) Claim — 35 (%3) Top kazanma — 30 (%2) Keepersweeper — 23 (%2) Yumruklama — 16 (%1) Korner kazandırma — 10 (%1) Penaltyfaced — 5 (%0)
  • Pas901%72
  • Kaleci topu aldı120%10
  • Kurtarış78%6
  • Uzaklaştırma37%3
  • Claim35%3
  • Top kazanma30%2
  • Keepersweeper23%2
  • Yumruklama16%1
  • Korner kazandırma10%1
  • Penaltyfaced5%0
PİYASA DEĞERİ€18.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 108 maç
Toulouse 108maç 2023–2026
France U21 2025
France U23 2024
France U17 W 2022–2023
France U17 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Toulouse B Toulouse -
2022-07-01 Toulouse U19 Toulouse B -
2021-07-01 Toulouse FC U17 Toulouse U19 -
2020-07-01 Toulouse For. Toulouse FC U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2025 SakatlıkKadroda yok 18 maç
03.2023 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Olympique Marsilya %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2946 dk

Takip listesi: Dengeli kaleci profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Ligue 1 2025
PERFORMANS56.52946 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 79.5
Kurtarıcı kaleci 75.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 72 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %69
Dakika %97
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %66
Dakika %95
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 24.41 38 64
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Performans skoru 56.5 76 74
Kurtarış / 90 2.51 3.2 78
Yenen gol / 90 1.28 1.3 2
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam