Luís André Leite Esteves
Portugal · Midfielder

Luís André Leite Esteves

YAŞ21
BOY176
KİLO72
KULÜPCatanzaro
DOĞUM YERİArcos de Valdevez
LİGPrimeira Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.52 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.04 / 90
Kilit pas10.52 / 90
Başarılı dripling21.04 / 90
Kazanılan ikili94.68 / 90
Rating7.12
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 4.687.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Taça da Liga2021/2022 · Portugal
🏆 Super Cup2021/2022 · Portugal
🥈 UEFA U19 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA U19 Championship2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 28 244 1 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAlverca 11 173 1 0 7.12
Serie BCatanzaro 17 71 0 0 6.40
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan15%50
Müdahale6
İlk 11325 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 2 0 0 0
2022/23 5 176 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 5 176 0 0 6.37
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan12%55
Müdahale4
Faul44 kazanılan
İlk 1123 yedek
Kart31
2021/22 20 212 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 16 139 0 0 6.90
UEFA Champions LeagueSporting CP 4 73 0 0 6.20
Şut1
Kilit pas4
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan21%60
Müdahale5
Faul48 kazanılan
İlk 11218 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11210 yedek girdi
KART1
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 9 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 5-4-1 — 1 12 maç
  • 3-4-39%75
  • 3-4-1-21%8
  • 3-4-2-11%8
  • 5-4-11%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 BariH 2-3 52 6.7
01.05.2026 PalermoA 3-2
25.04.2026 SpeziaH 4-2 8 6.5
18.04.2026 Juve StabiaA 1-1
14.04.2026 ModenaH 2-2
11.04.2026 AvellinoA 1-1 11 6.0
06.04.2026 MonzaH 1-1
21.03.2026 CesenaA 3-1
14.03.2026 PadovaA 1-3
08.03.2026 EmpoliH 3-2
04.03.2026 CarrareseA 3-3
01.03.2026 FrosinoneH 2-2
21.02.2026 Virtus EntellaA 1-3
14.02.2026 MantovaH 2-0
10.02.2026 PescaraA 0-2
07.02.2026 ReggianaH 2-0
31.01.2026 SudtirolA 2-1
08.11.2025 Rio AveH 1-1 1
31.10.2025 Sporting CPA 2-0
24.10.2025 GIL VicenteH 0-4
04.10.2025 AVSA 1-3 12 1 1 8.2
28.09.2025 GuimaraesH 2-0
20.09.2025 Santa ClaraA 2-1
12.09.2025 TondelaH 1-0
31.08.2025 BenficaH 1-2 8 6.9
25.08.2025 EstrelaA 2-2
17.08.2025 SC BragaH 0-3 64 6.2
10.08.2025 MoreirenseA 2-1 88 1 7.2
04.02.2024 FeyenoordH 0-1
28.01.2024 HeerenveenA 2-2
22.10.2022 SC BragaH 0-2 26 6.3
17.09.2022 FC PortoH 1-1
12.09.2022 VizelaA 0-1
14.08.2022 GuimaraesA 1-0 60 5.6
06.08.2022 FamalicaoH 2-0 90 1 7.2
25.04.2022 BoavistaA 0-3
19.03.2022 GuimaraesA 1-3
20.02.2022 EstorilH 3-0 8 6.5
15.02.2022 Manchester CityH 0-5
11.02.2022 FC PortoA 2-2
02.02.2022 BelenensesA 1-4 38 1 6.9
22.01.2022 SC BragaH 1-2
16.01.2022 VizelaA 0-2 16 7.0
07.01.2022 Santa ClaraA 3-2
29.12.2021 PortimonenseH 3-2
18.12.2021 GIL VicenteA 0-3 77 7.2
11.12.2021 BoavistaH 2-0
07.12.2021 AjaxA 4-2 73 6.2
03.12.2021 BenficaA 1-3
07.11.2021 Pacos FerreiraA 0-2
28.09.2021 Borussia DortmundA 1-0
24.09.2021 MaritimoH 1-0
15.09.2021 AjaxH 1-5
11.09.2021 FC PortoH 1-1
06.08.2021 VizelaH 3-0
ŞUT2
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.178 · GOL 57' · xG 0.022
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) Duran top — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • Duran top1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 55 maç
Catanzaro 17maç 2025
Alverca 11maç 2025
AZ Alkmaar 2maç 2023
Estoril 5maç 2022
Sporting CP 20maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30 Yverdon Sport Udinese End of loan
2024-08-29 Udinese Yverdon Sport loan transfer
2024-08-02 Sporting B Udinese free transfer
2024-06-30 AZ Alkmaar Sporting B End of loan
2024-01-05 Sporting B AZ Alkmaar loan transfer
2023-07-01 Sporting Sporting B -
2022-12-31 Estoril Sporting End of loan
2022-07-01 Sporting Estoril loan transfer
2021-07-08 FC Porto U17 Sporting free transfer
2020-02-01 Padroense U17 FC Porto U17 End of loan
2019-07-01 FC Porto U15 Padroense U17 loan transfer
2017-07-01 FC Porto Youth FC Porto U15 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 173 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS49.7173 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 44.4
Klasik stoper 43.1
Ayağı iyi stoper 42.8
Agresif stoper 40.3
Defansif bek 37.2
Klasik stoper 33.7
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %32
Dakika %25
Değer / getiri %89
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %38
Dakika %41
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 7.12 7.1 100
Performans skoru 49.7 74 67
Müdahale / 90 1.56 3 52
İkili mücadele kazanma 52.94 62 85
Pas arası / 90 1.04 2.2 47
Blok / 90 0 1.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam