LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.62 %58
- Pas arası 1.51 %90
- Blok 0.92 %89
- İkili mücadele %57 %52
- Pas isabeti %86 %76
- Faul (az iyi) 1.08 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1664 dakika oynadı.
2025/26
39
1.664
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan71%57
Müdahale30
Faul2014 kazanılan
İlk 111821 yedek
Kart4
Kaptan16maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-21%50
- 4-3-31%50
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | SudtirolA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2026 | SudtirolH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | CatanzaroA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | Virtus EntellaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | AvellinoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | ModenaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | CarrareseHC | 0-3 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | FrosinoneAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | ReggianaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | PescaraAC | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2026 | EmpoliH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | SampdoriaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | PadovaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | SudtirolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | SpeziaHC | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | MantovaAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | PalermoHC | 0-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.01.2026 | CesenaAC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Juve StabiaHC | 0-1 | 84 | – | 7.7 | ||
| 10.01.2026 | CarrareseAC | 1-0 | 74 | – | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | AvellinoHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.12.2025 | CatanzaroH | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.12.2025 | SudtirolAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | PescaraH | 1-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 04.12.2025 | Juve StabiaA | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | EmpoliA | 5-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | FrosinoneH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | SpeziaAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | CesenaHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 26.10.2025 | MantovaHC | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | ReggianaAC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | PadovaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Virtus EntellaAC | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 73↑ | – | 6.2 | ||
| 19.09.2025 | PalermoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ModenaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | MonzaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | VeneziaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | AC MilanA | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT9
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%56
- Açık oyun2%22
- Serbest vuruş1%11
- Asist sonrası1%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%67
- Kafa3%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1664 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3Serie B 2025
PERFORMANS70.31664 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
87.3
Klasik stoper
84.8
Ayağı iyi stoper
84.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%87
Dakika
%69
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%87
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
70.3
74
95
Pas hacmi / 90
44.19
42
100
İkili mücadele kazanma
56.8
58
98
Pas arası / 90
1.51
1.9
80
Müdahale / 90
1.62
3
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zeno Van Den BoschAntwerp · 22
%95
0gol
1asist
76scout
Jupiler Pro League
Aleksandr MartynovichKairat Almaty · 38
%93
0gol
0asist
56scout
UEFA Champions League
Sergio GonzálezBurgos · 28
%91
0gol
0asist
69scout
€600K
Segunda División
Noë DussenneOH Leuven · 33
%82
1gol
0asist
63scout
Jupiler Pro League
Botond BaloghKocaelispor · 23
%70
0gol
0asist
80scout
€2.50M
Süper Lig
Arouna SanganteLe Havre · 23
%69
1gol
1asist
73scout
€8.00M
Ligue 1
Matte SmetsGenk · 21
%69
0gol
1asist
78scout
Jupiler Pro League
Han-Beom LeeFC Midtjylland · 23
%60
0gol
1asist
75scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum