LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 2A
Gol10.06 / 90
Asist20.11 / 90
Şut80.45 / 90
Kilit pas301.70 / 90
Başarılı dripling40.23 / 90
Kazanılan ikili362.04 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.06 %0
- Şut 0.5 %0
- Asist 0.11 %56
- Kilit pas 1.70 %86
- Drible 0.23 %7
- İkili mücadele %31 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1591 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
39
1.696
1
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas34
Drible4%17 başarı
İkili kazanılan40%32
Müdahale13
Faul2117 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111920 yedek
G+A / 900.16
Kart41
Kaptan2maçta
2024/25
29
1.117
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas14
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan43%43
Müdahale22
Faul1711 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111217 yedek
G+A / 900.16
Kart1
Kaptan8maçta
2023/24
29
1.602
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas30
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan60%49
Müdahale30
Faul2914 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111811 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2022/23
38
2.758
6
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%61 isabet
Kilit pas36
Drible16%36 başarı
İkili kazanılan100%49
Müdahale31
Faul3241 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11317 yedek
G+A / 900.36
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 116335 yedek girdi
KART7
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA84
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 3 %43
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-161%66
- 3-5-216%17
- 4-2-3-16%6
- 3-4-1-24%4
- 3-4-34%4
- 4-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | CatanzaroH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | CatanzaroA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2026 | Juve StabiaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Juve StabiaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | EmpoliH | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | ModenaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | SampdoriaA | 0-3 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | CatanzaroA | 1-1 | 52 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | VeneziaH | 1-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | ReggianaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | PalermoH | 3-0 | 72 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.03.2026 | SpeziaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | CesenaA | 1-3 | 73 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | Virtus EntellaH | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | CarrareseA | 0-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Juve StabiaH | 2-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | SudtirolA | 0-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | AvellinoH | 2-1 | 22↑ | – | 7.5 | ||
| 01.02.2026 | PadovaA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | PescaraH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | Virtus EntellaA | 1-0 | 62 | – | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | ModenaA | 1-2 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | CarrareseH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 9.5 | |
| 13.12.2025 | VeneziaAC | 2-0 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 08.12.2025 | SudtirolH | 1-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | Juve StabiaA | 2-2 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | CesenaH | 1-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | PescaraA | 0-2 | 81 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | SpeziaH | 1-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 28.10.2025 | PalermoA | 0-3 | 85 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | ReggianaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | FrosinoneA | 0-1 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.10.2025 | EmpoliAC | 1-1 | 28 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 55 | – | 5.9 | ||
| 12.09.2025 | AvellinoA | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | MantovaH | 1-0 | 68 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 17.08.2025 | FrosinoneH | 0-1 | 105 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | AC MilanA | 2-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | EmpoliH | 1-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | UdineseA | 1-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | AtalantaH | 0-4 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | JuventusA | 2-0 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | NapoliH | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | VeneziaAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | ComoHC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | CagliariA | 3-0 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | ParmaH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | TorinoH | 0-2 | 20↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.02.2025 | AS RomaAC | 4-0 | 56 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | LecceHC | 0-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | LazioAC | 5-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | VeronaHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.01.2025 | GenoaAC | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | BolognaAC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.01.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.01.2025 | CagliariH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.12.2024 | ParmaA | 2-1 | 84 | – | 7.5 | ||
| 22.12.2024 | JuventusH | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 |
ŞUT18
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%67
- Serbest vuruş2%11
- Kontra atak2%11
- Açık oyun1%6
- Taç sonrası1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 3 %17
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 4 %22
- 61-75' 3 %17
- 76-90+' 3 %17
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 135 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-08-04
Spezia Calcio
→
Pordenone
€420k
Spezia Calcio
→
Pordenone
€420k
2017-06-30
Robur Siena
→
Spezia Calcio
End of loan
Robur Siena
→
Spezia Calcio
End of loan
2017-01-23
Südtirol
→
Spezia Calcio
End of loan
Südtirol
→
Spezia Calcio
End of loan
2013-07-01
Castellarano
→
Spezia Calcio
?
Castellarano
→
Spezia Calcio
?
2013-06-30
Spezia U19
→
Castellarano
End of loan
Spezia U19
→
Castellarano
End of loan
2013-01-10
Castellarano
→
Spezia U19
loan transfer
Castellarano
→
Spezia U19
loan transfer
2011-07-01
Castellarano J.
→
Castellarano
-
Castellarano J.
→
Castellarano
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
09.2026
Kadro dışıŞüpheli
2 maç
03.2025
Broken noseKadroda yok
1 maç
11.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
09.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1591 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.7Serie B 2025
PERFORMANS29.91591 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
69.8
Çizgi kanadı
65.9
Baskıcı forvet
61.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%24
Dakika
%80
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%44
Dakika
%88
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Kilit pas / 90
1.7
1.6
100
Pas hacmi / 90
27.55
34
81
Performans skoru
29.9
76
39
Asist / 90
0.11
0.32
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Victor Kaj EdvardsenGO Ahead Eagles · 29
%95
4gol
7asist
56scout
€9.00M
Eredivisie
Miguel BerryLos Angeles Galaxy · 28
%87
0gol
2asist
40scout
Major League Soccer
Daniel BennieQPR · 19
%82
1gol
1asist
56scout
Championship
Mika BierethMonaco · 22
%72
2gol
2asist
56scout
€18.00M
Ligue 1
John GuidettiAIK Stockholm · 33
%70
2gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Fedor ChalovKayserispor · 27
%68
2gol
0asist
46scout
Süper Lig
Jalen BlesaCesena · 24
%63
4gol
1asist
60scout
Serie B
Elayis TavsanReggiana · 24
%60
3gol
1asist
64scout
€900K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Pordenone