Danny Agostinho Henriques
Brazil · Midfielder

Danny Agostinho Henriques

YAŞ22
BOY
KİLO
DOĞUM YERİ
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.27 / 90
Şut61.61 / 90
Kilit pas51.34 / 90
Başarılı dripling61.61 / 90
Kazanılan ikili195.10 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 73 orta sahalar
Kilit pas — %51 (1.34) Asist — %74 (0.27) Drible — %85 (1.61) Pas isabeti — %24 (%77) Top kapma — %58 (2.96) İkili mücadele — %90 (%61) 64 ORT. % 51 74 85 24 58 90
  • Kilit pas 1.34 %51
  • Asist 0.27 %74
  • Drible 1.61 %85
  • Pas isabeti %77 %24
  • Top kapma 2.96 %58
  • İkili mücadele %61 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 335 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
21. Jupiler Pro League2026 · Union St. Gilloise · 1 maç 1gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CupNone · Estonia
🏆 Cup2024/2025 · Estonia
🥈 Super CupNone · Estonia · 2nd Place
🥈 CupNone · Ukraine · 2nd Place
🥈 MeistriliigaNone · Estonia · 2nd Place
🥈 Super Cup2025 · Estonia · 2nd Place
🥈 Meistriliiga2024 · Estonia · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
2026/27 6 456 1 1 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 5 335 0 1 6.92
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise 1 121 1 0 8.20
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan25%54
Müdahale11
Faul25 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2025/26 42 1.667 4 2 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 34 1.515 4 2 7.05
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise 8 152 0 0 6.75
Şut15%53 isabet
Kilit pas15
Drible31%44 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale36
Faul1726 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112022 yedek
G+A / 900.32
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 112725 yedek girdi
KART6
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %50
  • 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 18 3-4-1-2 — 14 3-4-3 — 8 4-3-3 — 3 3-1-4-2 — 2 4-1-3-2 — 2 47 maç
  • 3-4-2-118%38
  • 3-4-1-214%30
  • 3-4-38%17
  • 4-3-33%6
  • 3-1-4-22%4
  • 4-1-3-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 CharleroiA 2-3 87 1 5.9
02.09.2026 St. TruidenA 0-3 65 1 6.5
30.08.2026 AnderlechtH 3-0 80 1 2 8.2
15.08.2026 Zulte WaregemH 0-0 90 2 7.3
11.08.2026 Bodo/GlimtA 3-2 121 1 1 8.2
08.08.2026 KVC WesterloA 1-5 13 6.7
24.05.2026 AnderlechtH 5-1 77 7.3
21.05.2026 GentA 0-0 25 6.7
17.05.2026 Club Brugge KVA 5-0 45 6.7
10.05.2026 KV MechelenH 3-0 35 6.3
02.05.2026 St. TruidenA 2-1 92 6.3
26.04.2026 AnderlechtA 1-3 81 1 1 8.2
22.04.2026 GentH 0-0 63 6.7
19.04.2026 Club Brugge KVH 2-1 89 6.9
12.04.2026 KV MechelenA 0-1 87 6.7
04.04.2026 St. TruidenH 1-0 82 1 1 7.6
22.03.2026 St. TruidenA 1-3 75 1 2 7.2
14.03.2026 DenderH 2-0 86 1 6.9
07.03.2026 GenkH 2-1 93 1 2 6.9
01.03.2026 KVC WesterloA 0-0 24 6.2
21.02.2026 AntwerpH 2-1 67 6.9
14.02.2026 Standard LiegeA 1-1 47 1 1 7.3
08.02.2026 RAAL La LouvièreH 2-1 88 1 2 8.2
01.02.2026 Club Brugge KVH 1-0 90 1 7.0
28.01.2026 AtalantaH 1-0 85 2 7.2
24.01.2026 OH LeuvenA 0-0 80 7.6
21.01.2026 Bayern MünchenA 2-0 67 6.3
17.01.2026 KV MechelenH 1-0 90 2 6.9
26.12.2025 Cercle BruggeA 1-1 89 7.6
20.12.2025 Zulte WaregemH 2-0 10 6.9
14.12.2025 CharleroiA 1-1
09.12.2025 MarseilleH 2-3
30.11.2025 AnderlechtA 1-0
25.11.2025 GalatasarayA 0-1
22.11.2025 Cercle BruggeH 2-0
09.11.2025 KV MechelenA 1-1
04.11.2025 Atletico MadridA 3-1
01.11.2025 Zulte WaregemA 1-4
26.10.2025 St. TruidenH 2-0
21.10.2025 InterH 0-4
18.10.2025 CharleroiH 3-1
05.10.2025 Club Brugge KVA 1-0
01.10.2025 NewcastleH 0-4
27.09.2025 KVC WesterloH 2-0
21.09.2025 GenkA 1-2
16.09.2025 PSV EindhovenA 1-3
13.09.2025 DenderA 0-1
31.08.2025 AnderlechtH 2-0
SCOUT RAPORUAggregated only · 1515 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS52.11515 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 74.2
Bağlantı kuran forvet 70.0
Çizgi kanadı 66.4
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %63
Dakika %77
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %68
Dakika %87
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.05 7.15 99
Performans skoru 52.1 76 69
Müdahale / 90 2.02 1.4 100
İkili mücadele kazanma 50.29 50 100
Gol / 90 0.24 0.42 57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam